яким супермаркетам ви довіряєте?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем duncan, 21 гру 2009.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

р е к л а м а
    Недавно стали відкриватись супермаркети АТБ, від багатьох чув, що порівняно нижчі ціни, про сервіс і обслуговування ше нічого не можу сказати, там ще не був.

2. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Сервіс, як в радянському універсамі, тільки асортимент трохи більший.

3. Alias

Alias Львів-місто моєї мрії..

Для села шикарний супермаркет))
    для повсякденного користування нормальний магазин без всіляких продуктових елітних збочень:)))
    У мене і тут і там поряд з будинком АТБ цілодобового обслуговування. Дуже зручно.

• Смішно Смішно x 1
  4. Latana Royal

А свіжі вершки є?

5. Мих

Мих Дуже важлива персона

Дивна тема. Як можна довіряти неживій істоті?

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Alias

Alias Львів-місто моєї мрії..

У нас 10% в пакетах, а нрмальні для збивання тільки Ферма. Але я їх не купую, бо погано збиваються.

7. Latana Royal

ото ж бо :pardon:

8. manur

manur Well-Known Member

Молодий чоловіче, а покажіть-но мені хоч їден бізнес, який НЕ ХОЧЕ бути з прибутком:haha::haha::haha:

• Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Latana Royal

От і я про те! Дитячий садок якийсь... або старчачий маразм

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Lanktocha

Серед всіх плюсів АТБ ( про які згадували ), є значним мінусом, хто був, напевно стикався, досить вузькі проходи, хто несе повний кошик або тягне , розминутися з іншими на таких доріжках дуже складно.

11. Lanktocha

Не так часто буваю у супермаркетах "Арсен", але що я зауважив, на деяких товарах, вироблених у західних областях надпис "Купуй галицьке", невже це пропагування сепаратизму, підкреслення відмінностей та унікальності?

12. manur

manur Well-Known Member

Років 5-6 тому на одному з форумів читав відверті дописи деяких мусорів (це, тіпо, співробітників органів внутрішніх справ) з центральної України (чи то з Черкасчини він був чи десь там біля того...), які стверджували, що НІКОЛИ не купують товарів, якщо адреса виробника вказана на західній Україні.

Тобто, ті написи "Купуй галицьке" - то адресовано виключно тим, про яких я вказав вище, аби не помилилися і, не дай Боже, не купили )))))))))

• Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)