яким супермаркетам ви довіряєте?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем duncan, 21 гру 2009.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Недавно стали відкриватись супермаркети АТБ, від багатьох чув, що порівняно нижчі ціни, про сервіс і обслуговування ше нічого не можу сказати, там ще не був.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Сервіс, як в радянському універсамі, тільки асортимент трохи більший.
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Для села шикарний супермаркет))
    для повсякденного користування нормальний магазин без всіляких продуктових елітних збочень:)))
    У мене і тут і там поряд з будинком АТБ цілодобового обслуговування. Дуже зручно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А свіжі вершки є?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивна тема. Як можна довіряти неживій істоті?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас 10% в пакетах, а нрмальні для збивання тільки Ферма. Але я їх не купую, бо погано збиваються.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    ото ж бо :pardon:
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Молодий чоловіче, а покажіть-но мені хоч їден бізнес, який НЕ ХОЧЕ бути з прибутком:haha::haha::haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    От і я про те! Дитячий садок якийсь... або старчачий маразм
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Серед всіх плюсів АТБ ( про які згадували ), є значним мінусом, хто був, напевно стикався, досить вузькі проходи, хто несе повний кошик або тягне , розминутися з іншими на таких доріжках дуже складно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не так часто буваю у супермаркетах "Арсен", але що я зауважив, на деяких товарах, вироблених у західних областях надпис "Купуй галицьке", невже це пропагування сепаратизму, підкреслення відмінностей та унікальності?
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Років 5-6 тому на одному з форумів читав відверті дописи деяких мусорів (це, тіпо, співробітників органів внутрішніх справ) з центральної України (чи то з Черкасчини він був чи десь там біля того...), які стверджували, що НІКОЛИ не купують товарів, якщо адреса виробника вказана на західній Україні.

    Тобто, ті написи "Купуй галицьке" - то адресовано виключно тим, про яких я вказав вище, аби не помилилися і, не дай Боже, не купили )))))))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже згадували мережу супермаркетів АТБ, було багато задоволених, що можна купити все необхідне і дуже низькі ціни, на днях спостерігалась неприємна картина, ціни в АТБ безпідставно майже зрівнялись, на дещо навіть стали вищими порівняно із іншими супермаркетами.. Невже низькі ціни на початку не що інше, ніж замануха клієнтів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    З чого ви робите висновок що безпідставно?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про ймовірну причину підвищення написав вище.
    Офіційну причину підвищення не повідомили.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене от які думки останнім часом
    В 90-х малий бізнес буяв, зявлялись магазини, кафе, бари...заправки, базар ітп. Гроші крутились на місці, хтось піднімався, хтось роззорявся але то були свою люди (навіть якщо мудаки). Зараз кругом одні мережі, заправки, аптеки, сепермаркети, фаст фуд, кавові апарати, навіть мийки і секонхенд...Набиває собі кишені кілька великих дядь в Києві, і вивозять бабло за кордон, а решту працюють за мізер або ділять 1% на 100500 чоловік

    Хіба ше дешеві гадюшники чисто приватні, цікаво, коли зявиться мережа "ганделик"? :mocking:
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багато мереж магазинів у центрі не у Києві, згаданий вище АТБ ніби із Дніпра.
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І шо власники досі не сидят в Києві при посадах?
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні була така історія з АТБ: ще у неділю купив рибну консерву, сьогодні хотів відкрити, зауважив, що піднята у консерві кришка, а скільки передавали про ботулізм, відразу відніс у магазин АТБ, враховуючи, що зберіг чек, без проблем, скандалів та доведень правоти у мене забрали консерву та повернули гроші, совісні.
    Не попадався несвіжий товар та добрепропечені кури-гриль у "Сільпо".
     
а де твій аватар? :)