яким супермаркетам ви довіряєте?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем duncan, 21 гру 2009.

  1. Найбільше я довіряю Ашану і Рукавичці...там хоч трішки дивляьбся за товаром...
     
  2. Waterrr

    Waterrr Member

    Взагалі ніяким супермаркетам не довіряю. Вже замітила, що в багатьох із них терміни придатності перештамповані, продукти зіпсовані, консультанти грубіяни і ще й на касах НІКОЛИ не мають дрібних монет (1,2,5 коп.), а на скаргу "Чому не видаєте всю решту?" ще й сміяться і грубіянять.
    Права споживачів топчуться брудними "кірзаками" в тих супермаркетах...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. igorremont

    igorremont Member

    Я довіряю Арсену.І завжди там купляю.
     
  4. Не довіряю ніяким. У всіх супермаркетах є свої скелети в шафах.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  5. Anna Le

    Anna Le New Member

    В последнее время никак не могу купить свежий сыр. Была и в Фуршете, и в Сильпо, покупала кусочек запакованного в полиэтилен сыра, знаете, на витрине такой лежит, отрезанный от большой головки. Судя по дате упаковки сыр свежайший, а вот дома внутри обнаруживалась плесень((( Так что уже никаким магазинам не доверяю, хотя чаще всего хожу в Вопак, потому что живу рядом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. muravey

    muravey Well-Known Member

    Никогда не берите сыр, который уже отрезан и запакован. Сорвать старю пленку и обмотать новой - дело 20 секунд. Просите отрезать от головы :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    які ви дрібязкові - рахувати - брати той дрібязок хіба для колекції згадки внукам , що можна купити за 1 грн ??? - ніц !!! а за 5 коп ?
    Консультатнів там немає ;) там кожен сам собі консультант, там де нема прилавка там нема консультантів ;)
     
  8. CaddyV

    CaddyV Member

    Не довіряю ніяким супермаркетам, але інколи скупляюсь в Ашані, або Сільпо. Хоча ніколи не купляю там твердих сирів, ковбасних виробів, м'ясної продукції.
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    минуло кілька років
    еколани спочили у Бозі, у захід-клас не ходжу, бо не пиячу
    тепер 50/50 -- Кум кум і Наш край
    ніколи ніякої бочини від них не помічав -- продукти свіжі і високої якості
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Може ви довго несли той сир додому. А плісень - це ж добре, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В центрі ще хороші міні-супермаркети "близенько". Охоронці дуже ввічливі, допомагають зважити продукти. Ще там хліб корисний є на заквасках, польські товари з бедронки (молочка), італійські товари (паста, оливки, кава, шоколад).
     
  12. Anna Le

    Anna Le New Member

    Да стеснялась раньше просить отрезать :) Но последний случай доконал, теперь буду требовать

    ---------- Додано в 10:10 ---------- Попередній допис був написаний в 10:05 ----------

    Звісно що добре, коли у тебе сир по дорозі додому дорожчає :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Анна Л, я дуже перепрошую, але мені здається, що у Вас невдалий нік)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  14. HelenM

    HelenM New Member

    Ну для сімейного бюджету нічого нема кращого за Ашан. Ми раз на тиждень з чоловіком заїжджаємо, заиваємо весь багажник харчами і економимо за місяць так чималі гроші + здоа там досить непогана!)
     
  15. Zacharovana

    Zacharovana Member

    Це точно!
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Метро, Сільпо, Арсен, Рукавичка, Ашан, Барвінок. Ось така послідовність.
     
  17. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ми кожен тиждень в інтернеті переглядаємо брошурки з супермаркетів і вже тожі плануємо що купувати і відповідно яке буде меню

    Арсен - найбільше акцій, по вихідних вигідні пропозиції, після 9 деколи можна взяти салат
    Сільпо - деколи останній день терміну товару продають зі знижкою 90% , решта цін дорожчі за арсенівські чи базарні, хіба акції або ексклюзив типу французькі сири покуштувати
    Барвінок - ужас ... Раз в пів року якась акція і хліб купити коли вже ніде нема а так обходжу мимо, санітарія там жахлива , шкода працівників ...
    Вопак - дорого, раз в пів року акція
    Метро - задоволення від самого прОцесу, якщо є готівка то можна відірватися, прохолодно, малолюдно, якщо ще акція якась а такі завжди є для заманювання то взагалі супер, єдиний мінус це з хлібом проблема у них, кілька фірм а власна випічка дорога ..
    Ашан - з дитиною раз в квартал на качелі, просто подивитись, розвіятись, купити два багети по 99 копійок ну і водичку якусь по акції , а ще їхні ашанівські товари вигідні, від вологих серветок до томатів у пляшках, книжки дешевші, одним словом якби не дорога то може бути
    Реліквія - магазин на кожен день, щось вони там подумали і придумали акції де тепер ціни найнижці у львові, наприклад молоко буренка 2.5 у тетрапаці 8.65 , масло від 10.5 , але сервіс ... Умови як в барвінку ...
    Овощі і фрукти на базарах ..

    Загалом, якщо добра зар плата, є авто, тоді краще раз в тиждень в ашан чи метро, економія грошей і часу
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Anna Le

    Anna Le New Member

    Я передам батькам, що невдало мене назвали;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Member

    Найближчий до мене супермаркет, я б навіть сказала міні-супермаркет "Близенько". Але там зазвичай все дорожче ніж в тому ж Сільпо. Іноді трапляються якісь акції, тоді можу щось купити. Але в супермаркетах не купляю: сирів, ковбас, м'ясних виробів.
    А довіряю, якщо можна так сказати, хіба що Ашану. Ціни там одні з найнижчих.
     
  20. SiteImage

    SiteImage миється в бані

    Ашан. Там, як би є все і зразу.
     
а де твій аватар? :)