Яким чином найдешевше спілкуватися між Україною і закордоном?

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Bavarlok, 30 сер 2008.

  1. Bavarlok

    Bavarlok Active Member

    Порадьте, будь-ласка, хто в курсі! Їду в Польщу на тиждень, але треба постійно тримати руку на пульсі, що вдома робиться. Отже - який оператор має найліпший роумінг? І найдешевший? Ліпше везти свою картку чи купити польську? нпрклд дешевше буде звязок між двома київстарами/лайфами, один з яких у роумінгу чи між київстаром/лайфом тут і скажімо Оранж там? по сайтах операторів походив, але поки почав переводити з доларових цін і рахувати - голова спухла :8:
     
  2. Bavarlok

    Bavarlok Active Member

    Відповідь: Яким чином найдешевше спілкуватися між Україною і закордоном?

    Дуже дякую всім за таку цінну і головне своєчасну допомогу! Навіть не очікував такої великої кількості відгуків, іще раз щиро дякую за турботу! Як то кажуть, по трудах ваших і воздасться вам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо ще актуально..
    Ціни на дзвінки з укр. операторів можна знайти на веб-сторінках (на лайфі точно колись бачила). З Київстара десь 5 грн/хв з Польщі на Україну. Смс по 2 грн. Оплачуються також вхідні дзвінки.
    З Лайфом невелика різниця, але в Лайфа автоматично включається роумінг, а в Київстарі без активації роумінгу не можна ні телефонувати, ні писати смс. І треба мати мінімально якісь кошти на рахунку (25 чи 50 грн). Так було кілька місяців тому, не знаю як зараз.

    Якщо купити в Польщі стартовий Орандж Поп за 5 злотих, то на рахунку вже буде 3 злотих і ще 10 злотих додасться при поповненнях (але не знаю чи зразу чи як). Дзвінки з цього стартового на Україну - по +-2 злотих/хв. Смс десь 1 злотий. Можна активувати акцію "Улюблена країна" і дзвонити на Україну по злотому за хвилину. Скільки коштує ця активація і на як довго - не знаю.

    Дзвонити з польських автоматів на Україну дорожче, ніж купити стартовий.

    І не треба обурюватись, що за 2 дні Вам ніхто не відповів. Врахуйте, що були вихідні, це раз, форум працював в аварійному стані, людей було менше, це два. А з тої кількості людей, що бувають, мабуть, 1 процент зміг би Вам відповісти, бо не так вже і часто люди їздять до Польщі.

    А взагалі, як на мене, дешевше буде купити стартовий того з Оранжа за 5 злотих і піскати сигнали на Україну, щоб Вам передзвонювали. На лайфі можна за 5 грн активувати акцію "Єдиний світ" і Вам дзвонитимуть в б-я час по 1 грн. На київстарі без активації через Старсвіт - 1,5 чи 2 грн до Польщі після 20:00 і на вихідних. В інший час десь по 5-7 грн/хв.

    А ще, за вхідні на Київстар в Польщі знімає десь по 2 грн/хв, навіть якщо роумінг не активувати, до Вас можуть дзвонити та писати смс.

    А найкраще пошукати відповіді на сайтах операторів, тарифи ж бо змінюються..
     
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Відповідь: Яким чином найдешевше спілкуватися між Україною і закордоном?

    Найкраще купити там стартовий і телефонувати з України з Київстара через послугу старсвіт. Її активовувати не треба, просто там перед номером замість плюса і коду країни вводяться якісь цифри(вибачте не пам"ятаю - давно користувався). Я телефонував в країни близького зарубіжжя по 1 грн/хв в небізнес час(здається з 20:00 до 06:00 в будні дні і цілий день у вихідні та державні свята), а в бізнес час(весь інший) виходить трохи дорожче. За деталями, правильним форматом набору і тарифами звертайтеся до оператора за номером 466. Заразом в них і поспитаєте, може, які ще нові акції з"явилися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bavarlok

    Bavarlok Active Member

    Відповідь: Яким чином найдешевше спілкуватися між Україною і закордоном?

    цього разу цілком щиро і без ніяких бе дякую за поради!!
    треба було справді терміново. зараз вже не актуально, ну але на майбутнє знадобиться! ще раз - дуже дякую!!! :)
     
  6. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Яким чином найдешевше спілкуватися між Україною і закордоном?

    Я була в селі під польською границею, то мені за вхідний дзвінок зняло щось набагато більше, скільки саме не пригадую. І тільки після дзвінка я побачила повідомлення від Київстару: Вітаємо вас у Польщі...Здається, тариф був 9 грн/хв, але чи то за вхідний, чи вихідний дзвінок - не пам"ятаю
     
  7. Bavarlok

    Bavarlok Active Member

    Відповідь: Яким чином найдешевше спілкуватися між Україною і закордоном?

    так, є такий трюк! це тому, що у вас був включений автоматичний вибір оператора і воно могло собі переключити на Еру чи Плюс. Найліпше у прикордонних теренах ставити вибір вручну і вибирати свого українського оператора. таким чином я навіть вже з польської території відправляв смски по внутрішній київстарівській ціні)))
     
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Яким чином найдешевше спілкуватися між Україною і закордоном?

    Було написано в мене на телефоні "Київстар", так що певно не переключилося на інший оператор.
    Але було в мене і так, що з Перемишля дзвонила додому по нашій ціні.
     
  9. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    в Лайфа вроді 2грн в роумінгу, але треба ту акцію підключити
    Читай тут
     
  10. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Коліжанка через Beeline зідзвонюеться зі своім хлопцем,а я б радила Skype(хоч це вже не актуально:sad:)
     
  11. bell

    bell New Member

    міжнародні дзвінки до 75% дешевше

    Для здійснення міжнародних дзвінків Укртелеком проводить унікальну акцію «Спілкуйся зі світом!», що діятиме до 31 травня 2009р. Використання спеціального коду 8-10-9799 дозоляє дзвонити за кордон до 75% дешевше, або розмовляти вчетверо довше!

    Для того, щоб скористатися акційною пропозицією, необхідно телефонувати, використовуючи спеціальний код набору, таким чином:
    8 – (гудок) – 10-9799 – код країни – код міста/мережі – номер абонента.

    Укртелеком пропонує найвигідніші тарифи:
    • 0,15 USD/хв. (близько 1,15 грн) – дзвінки на всі номери Росії, США, Канади, Ізраїлю, Австралії, Китаю та на фіксовані номери Іспанії, Португалії, Італії та інших країн Європи;
    • 0,25 USD/хв. (близько 2 грн.) – дзвінки на всі номери країн СНД (крім Росії);
    • 0,50 USD/хв. (близько 3,85 грн) – інші напрямки (на мобільні та фіксовані номери).

    Всі тарифи на сайті Укртелекому.

    Тарифікація дзвінків посекундна. Оплата у гривнях за курсом НБУ на момент надання послуги. Вартість наданих послуг буде включена до рахунку за телекомунікаційні послуги.

    Інформацію про умови проведення акції можна отримати на сайті Укртелекому та через Контакт-центр за номером 8-800-506-8-800.

    * Скористатися акцією може абонент ВАТ «Укртелеком» (який має договір з товариством), з телефонного номера якого є можливість здійснювати міжнародні дзвінки, та коли міжнародний номер має стандартну довжину. Через готельні комплекси, переговорні пункти та таксофони ця послуга не надається.
     
    Останнє редагування модератором: 30 кві 2009
  12. mux

    mux Member

    Якщо безкоштовно то Skype

    Якщо немає можливості з другої сторони говорити по Skype - то дзвінок з Skype на стаціонарний чи мобліьний. Ціна десь ~18 центів за хвилину. Якість зв'язку хороша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А зараз винайшли нове.

    Звичайний телефон підключають до коробочки, а коробочку - до нету.

    І ви отримуєте американський номер телефону, де й телефонуєте з тарифами в середині країни.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А чому неактуально? :)
     
  15. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Є вже в мене така коробочка, називається " magicjack" і якщо цю коробочку відправити в Україну та підключити, то можна говорити безплатно, тут теж вигідно це тому що коштує десь 40$ на рік, за телефон домашній мінімум 17-20$ треба платити кожний місяць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ги...
    Погууглив...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ясь

    Ясь Well-Known Member

    так пишуть, що в Росії заборонили Skype... (как ета так - єво ж нєвазможна праслушивать!):)))
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А є ще щось крім скайпу з відео-зв'язком? Або хоч би звуковим. В мене шось скайп останнім часом глючить, через нього нет перегружається (онрадіо погано грає..). Пробувала ще по Толкі розмовляти, розмову було добре чути, відео ще не пробувала.
    А є якийсь месенджер, який підтримує аську і дзвінки? Звісно, безплатно.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

     
    Останнє редагування модератором: 14 сер 2009
  20. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    аська звичайна, версія 6 точно підтримує і відео і просто розмову, користуємось, дуже задоволені. В скайпа дійсно є проблеми, часто "вилітає" з різних причин
     
а де твій аватар? :)