Який YouTube канал вважаєте самим корисним?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Agnostic, 12 бер 2020.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    І що взагалі любите більше: соцмережі чи ютубчик?
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А Ви що любите більше : суботу чи борщ?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ютуб - це соцмережа
     
  4. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ютуб - це відеохостинг. Але для спілкування він дійсно кращий, ніж соцмережі. Навіть якщо у мене 5000 друзів у фейсбуці, і я напишу якийсь пост, то його побачать буквально три людини. Навіть нема сенсу напружуватися. А якщо написати коментар під відео на популярному каналі, його побачать сотні, а то і тисячі людей. І на запитання відповість або автор каналу, або глядачі. Ютуб мені не диктує, що дивитися. Я просто клікаю на "підписки", і отримую щоденну порцію якісного контенту. А фейсбук - це суцільна реклама, спам, фейки і пости від дегенератів. Він постійно глючить, а інтерфейс огидний і незручний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    мені особисто ютуб подобається більше,
    здається менш нав'язливим, і зрозумілішим, чи шо :scratch_one-s_head:
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а Інстаграм тоді що? фотохостинг?
     
  7. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    Ютуб вважаю корисним, бо є відповіді на всі питання, не раз і не два допомагав мені справитись з побутовими проблемами. А недавно відновила свій канал на тему З непотрібного потрібне, роблю всякі корисні речі практично з нічого. Ось, наприклад, мочалка для посуду з пакувальної сітки. Дуже ефективна, користуюсь сама Канал має також екологічне спрямування, приєдналась до трендового нині апсайклінгу (слово 2019 року, гугліть!).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Хто знає хороші канали про ралі або екстремальні поїздки на ютубі?
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  10. Svitlana Grogol

    Svitlana Grogol миється в бані

    На ютубі дивлюсь Телебачення Торонто) гарний канал, без зайвого інформаційного сміття))
     
  11. IrynaKozak

    IrynaKozak миється в бані

    Надаю перевагу ютубу. Серед українських каналів можу порадити "Клятий раціоналіст". Там можна знайти досить корисний контент.
     
  12. теж полюбляю ютубчик) дивлюсь всіляку езотерику) а також discovery
     
  13. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    люблю дивитися про велоспорт, подорожі та наукові передачі
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. sobolvalerka

    sobolvalerka New Member

    ооо для мене ютуб це спосіб розслабитись і трішки подеградувати з дружиною:))) буває після важкого тижня можемо всі вихідні отак провалятись, дивлячись аферисти в сітях чи іншу дурню:yahoo: хоча ще є дуже цікавий канал утопія шоу, для тих хто любить жахи, "факти" про нло і тд)))
     
  16. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    @sobolvalerka Вам тільки деградувати подобається? А розвиваючі канали не пробували дивитися?
     
  17. sobolvalerka

    sobolvalerka New Member

    :blush: для розвитку люди ходять на роботу, тренінги, лекції та курси - цього в моєму житті достатньо!) а ютуб завжди був для мене платормою для відпочинку, і поки що нею і лишається:bye2:
     
  18. olexandrr

    olexandrr Active Member

    Більше люблю ютуб. Там зараз багато пізнавальних каналів. Люблю філософські, про подорожі. Та навіть в професійних питаннях знаходжу там корисне. Ну і канали з рецептами, кулінарні. Завдяки їм освоїв копчення та навчився готувати деякі страви. До майстра мені ще далеко, але дружині приємно бо хоч на вихідних, та приготувати цілком здатний. Син знайшов для себе цікаві єксперименти хімічні, також вже має улюблених блогерів. Тож корисне вбачаю в цій платформі. Її можна адаптувати до своїх потреб. Сьогодні дивлюся розмову цікавих людей, завтра сам готую або вчуся. Соцмережі по типу фейсбуку такого мені особисто не даюсть.
     
  19. NadezhdaBuh

    NadezhdaBuh New Member

    про рибалку дуже люблю і город дивитися відео уроки
     
  20. Stepanovich

    Stepanovich New Member

    для мене краще twitch
     
а де твій аватар? :)