Який район найкращий?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Zira, 21 сер 2010.

  1. good

    good Well-Known Member

    ну якщо пішли вже особисті вподобання, то я тут підтримаю nastinka! я б вжитті звідси ні ногою. навіть, коли в село їду, то здається, що мене з рідної землі випирають :cry:
     
  2. Darcy

    Darcy Active Member

    А я багато років жила практично в центрі (р-н вул. Чорновола), теж раніше не уявляла життя на окраїні...
    А тепер так сталось, що живу вже більше двох років на Сихові. Скажу вам чесно - екологія тут в 100 разів краща, під боком ліс, мало шуму, достатньо магазинів, супермаркети, базари, церкви і все що хоч і не хоч. Якби всі мої друзі не лишились в центрі, то певно з Сихова і не виїжджала б (ну принаймні не щодня, як зараз). Зате маршрутки ходять довго, не як в якесь Рясне-2 чи куди там. Напевно, єдиним мінусом є те, що в маршрутках тепер часто і багато їжджу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. nastinka

    nastinka відсутня

    я ітак там не живу, а тіко приїжаю))
     
  4. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    А мені подобається район Тракту Глинянського і Личаківської від розвилки з Пасічною в сторону від міста. В центрі за хвилин десять можна опинитися маршруткою, тільки по Личаківській вниз спуститися. Правда, не знаю як там з магазинами, ніби ніде не читав що в тих районах супермаркети є. Але мені там природа подобається і рельєф місцевості :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Pirate

    Pirate Active Member

    Хотів би жити в осібняку в якомусь елітному районі. Знизу гараж, до якого не треба їхати маршруткою/тьопати пішки. Вийшов з дому і поїхав куди треба. На подвір`ї декоративні дерева, кущі. Красота.
    Живу в центрі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А колиска мого дитинства то маленькі вулички коло Кайзервальду, і ті місця найкращі!!! Як собі згадаю як ми бігали до Гаю і сиділи над Ямою або зимою лазили довкола музею. Найкращий район Львова - Круп’ярська, Сагайдачного, Рєпіна, Колгоспна (як вона там нинькай), Петра Могили, Ніжинська і їх ще там багато. То чудний район!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Tony

    Tony Well-Known Member

    Крип'якевича
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nastinka

    nastinka відсутня

    та я вчилась на солодовій :) дуже люблю той район)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я також. На форумі багато учнів 37-ї школи.
     
  10. yomoto

    yomoto Member

    Конечно не в тему,но я бы не рекомендовала сюда ехать на ПМЖ,городишко так себе,чем тут все восхищаются???Для любителей оспорить каждую букву - все имхо
     
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Видать гламуру, таки маловато.:good:

    ---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

    Во, во ... абсолютно!!!!:good:

    ---------- Додано в 17:49 ---------- Попередній допис був написаний в 17:48 ----------

    Больно надо..., и не ждём, и не проситесь!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. yomoto

    yomoto Member

    А где я за гламур говорила??Или это Ваше творчество?
     
  13. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Конечно творчество.
    Могу по другому...
    У меня холодильник был, при союзе ещё, на нём три звездочки было, Вам можно и четыре присвоить, а то и пять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

     
  15. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :pardon: Что-то вроде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    yomoto,


    Ще як варіант можна розглядати приміські території. Шуму менше, доїзд може бути такий самий, якщо є авто. По ціні може бути дешевше..
     
  17. majolika

    majolika Well-Known Member

    Це і мій район - він дійсно чудовий :good: - для прогулянок Погулянка одна чого варта і Личаківський цвинтар. Я на Матюшенка (тепер Коциловського) жила з народження, поки чотири роки тому не переїхала на Стрийську-Броньову. Коли переїждала, думала - як я на тій "окраїні" жити буду, може поживу трохи, потім переїду в іншу квартиру в "нормальний" район :) Але виявилось, що жити на Стрийській набагато зручніше - на роботу в кінець Городоцької їду по Окружній(15 хв, без корків!!!), до усіх друзів близько, до батьків близько, до супермаркетів теж, та і до центру не далеко. І в Карпати пряма дорога. Та ще і Ашан побудували, скоро стадіон забацають. Усі 33 задоволення :).
    Я вже так звикла, що наступне помешкання хочу мати на цьому ж "відшибі" (невеличкий будиночок в Сокільниках, сподіваюсь, чекає на мене:yes: )

    Впевнена, у будь-якому районі можна знайти щось позитивне і корисне :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Мені імпонує центр міста. Якось там спокійно - ніхто тебе не знає... можана відпочити.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    Старі будівлі - прохолода влітку, не холодно взимку...класно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Как это? Разве что приехать, поселиться и молчать всю жизнь. А если там вырос...?
    Я за всю жизнь уже третий район сменил, и сильно оно мне помогло?
     
  20. ANIS

    ANIS New Member

    Дуже гарно, що ви мріїте переїхати у Львів! Львів найкраще місто, воно має свою магію... А що до района проживання, то я живу на Новому Львові і вважаю що цей район найкращий! Від нього і до ценнру пару хвилин пішки, і парки навколо (Стрійський та Залізні води), і до "знаменитого" Сихова з його інфраструктурою і оптовим продуктовим базаром хилин 10 пішки. Але можна й транспортом, його в нас теж вистарчає... :preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)