Який район найкращий?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Zira, 21 сер 2010.

  1. Zira

    Zira New Member

    Хочу переїхати до Львова (ДУУУЖЕ люблю це місто).Але не можу визначитись, в якому ж районі найкраще. Може хто вже є львів'нином підкаже мені?
     
  2. good

    good Well-Known Member

    Це питання дууууже спірне, оскільки ми всі живемо в своїх район і вже звикли до них. я б ніколи з центру не переїхав жити на Сихів. але, якщо брати до уваги інфраструктуру, то той самий Сихів ні в чому не поступається центральній частині нашого міста. там є все для проживання. так би мовити маленьке містечко в великому місті. ось.. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Tony

    Tony Well-Known Member

    Центр, Личаківський. (якщо в квартирі) - живеш в місті і не відчуваєш себе "доїжжєєючим" і залежним від бидловозів.... тобто в чомусь свобідний.
     
  4. Geograf

    Geograf Меломан

    Ніколи себе не відчував "доїжжєєючим":nea:
    Бидловози якщо я правильно зрозумів це водії маршруток, а возять вони людей а не бидло.:ireful:
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я 22 роки прожила в районі Нового ЦУМу (в. Наукова, В.Великого, Кн.Ольги, Тролейбусна). Приємний спокійний район, зелень, парк, озеро, супермаркети, базарчик, поліклініка, садочки, школи, купа маршруток, трамваї, тролейбуси, інтернет.. - всьо є, жити можна.

    Вибирайте там, де буде цілодобово гаряча вода і недалеко буде до праці :) Ну і якщо потрібний нет, то спочатку попитайте як в вибраному районі з ним. Бо декуди ще є з цим проблеми. І з водою теж.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Найліпший - ряснянський ліс....:sorry:
    І житло є...:sorry:
    І цвинтар недалечко....:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вы меня извините, но в выборе жилья (если на долго) - по моему последний вопрос.
    Сегодня так..., завтра соооовсем другие условия.;)

    ---------- Додано в 23:55 ---------- Попередній допис був написаний в 23:54 ----------

    :haha::haha::haha: Роман, как всегда, на высоте. ++++++++++++++++10000000
     
  8. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Найкращеий р-н-передмістя Львова,направду;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Найкращими як на мене вважаю:
    - якщо зі старого Львова , то це район кінотеатру "Зірка" , вул Матюшенка ,де трамвай повертає - Мечнікова, кінець Маяковського , Погулянка.
    Тихий затишний район, я там з батьками прожив багато років.Батьки і далі там.
    Перепрошую за старі назви , такими ці вулиці мені запамяталися.

    - а якщо з нових.То це Левандiвка.
    Недалеко ,порівняно з іншими новими районами , від старого Львова. При бажанні можна пішки зайти .Є постіно вода (як мені казали) і все решта теж на пішоходній віддалі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ну не скажіть. Коли я жила на квартирі у Львові, то нам чуть не довелось зразу їхати жити в Польщу, бо протягом 3 місяців не могли провести нормальний нет.. Такий район був, глухий (в.Степанівни). В мене чоловік працював вдома через нет, тому в нас це був головний аспект у виборі наступної квартири :)
     
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :good::good::good: Всем учиться как надо решать проблемы. УВАЖУХА!!!!!;)

    ---------- Додано в 01:40 ---------- Попередній допис був написаний в 01:28 ----------

    Сейчас его, по моему, что по трубам водопроводным не дают, а так уже суют, куда только могут, да и человек пока купит, пока отремонтирует, так его уже точно "притащат" даже в коровники. Помню пару лет тому восхищался, что в Европе за 20 евро безлимит, а сейчас…?
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ravin,
     
  13. nastinka

    nastinka відсутня

    онлі центр) сама там все життя прожила :) і нізащо б не переїхала на лівандовку чи сихів)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє...:nea:
    там дуже багато хомо....:sorry:
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    о_О Вы про подземные переходы?
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє,я вупше...:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    У меня друг живет на Черновола, 1, длинный серый дом за Оперным, где Аптека и Оптика, после него уже гостиница. Заходишь к нему (окна во двор), тишина..., как на кладбище. Очень люблю к нему зайти, когда по центру надо пробежаться. Релакс.
    Всё от месторасположения квартиры зависит, и нет шумных или тихих домов, а есть шумные или тихие квартиры. Может быть район тихий, но сосед алкаш будет Ваше спокойствие постоянно разнообразить, вот и будет Вам... - "мертвые с косами", но наоборот.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    і газо.... теж багато :))) Вранці, як виходив їхати на роботу, то можна було цигарку не закурювати. А ще одне вікно в нас виходило на вулицю з бруківкою, і вночі тримали закритим тому що дружина не могла спати від шуму коліс таксистів.
    Єдин що було доброго від проживання в центрі, то добирання. І ще Новий Рік постійно справляли тоді компанії в нас через близькість до масових гулянь, правда з часом ті масові кидання бутилок і петард під ноги надоїли і ми перестали виходити в маси :)
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)