Який поверх обрати: 2 чи 5?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 5 кві 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кватирку закрийте...
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У мене немає кватирки:nea:
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    То коли вище 30 метрів. Казав експерт з техногенних факторів (інженер-енергетик за освітою).
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То є дуже зле.

    Уявіть, навіть вночі до вас ніхто не зможе влізти...
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Уявила...Не приведи Господи , щоб через вікно 8-го поверху хтось до мене влізо_О
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Як би то познайомитись, га? :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Обрав 5 поверх :) Вигляд з вікна кращий і можна хоть в трусах по хаті ходити - у вікно ніхто не загляне:)))
     
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ой, я Вас прошу!:)))
    У мене навпроти п"ятиповерхівка, то я з свого восьмого бачу не тільки хто в чому ходить, а й хто чим займається:mocking:

    Найкраще видно саме 4 та 5 поверх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Зате вам не скучно самому вдома сидіти)
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ги...я не хлопчик:haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Все залежить від того, на якому поверсі жили раніше, і чи взагалі у квартирному будинку. Бо людина за життя привикає як до висотків, так і до власного помешкання. Якщо жили у власному будинку, то звичайно краще обирати другий поверх, менше перепаду до звикання, хоча б поверху...
    А взагалі найбільший попит на 2-3 поверх, а найменше перший і останній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Останній має як на мене більше плюсів порівняно з першим, це можливість мати додаткову площу на горищі, якщо таке можливо, нема зверху сусідів які топчать по голові, нема курильщиків, ходунів, ціна дешева як і перший. Мінус це дах який може протікати. Коли була вода по графіку то перший завжди мав але слабенький напір а вишчі без води, ліфт не потрібен, можна з балкону стрибнути або застрибнути як ключі забули.

    А от ліфт то завжди ризик, у старих 15 поверхових де було два ліфти зараз працють переважно один і шоб спуститися треба як на зупинці чекати 10 хв поки всіх забере а ще якщо перебір то чекати наступного ліфту. А якщо зламався то краще взагалі каримат у дворі ставити і так ночувати .. Те саме і 5 поверхівки, без ліфтів, спочатку собі внушаєш шо це класно, я спортсмен, всі ледарі а я качаю дихалку в потім ти згадуєш бозю і питаєш себе чому саме мені така доля випала ..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    1. пожежа - можна стрибнути
    2. чути якщо під вікнами хтось авто курочить
    3. купили якось ми рояль ....
    4. дали воду дістає лише до 3 го
    5. лифт + додаткова платня
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Joll

    Joll Well-Known Member

    Кожен оцінює із власної "колокольні": хто до чого звик, те й обирає та хвалить. Зі свого досвіду - жила і на 1-му в напівособняку, на 2-му в хрущовці та на 5-му в "чешці". Якщо відкидати особняк, а брати до уваги лише багатоквартирний будинок, то дала собі обіцянку вище 3-го поверху не обирати житло. Все таки надто багато плюсів у проживанню на низьких поверхах, аніж ближче до хмар.

    Проживаючи на 5-му, траплялись різні ситуації: то ліфт ламався і приходилось пішки із магазинними кульками пертися, то дитячу коляску нагору-вниз тарабань (а коли зламала ногу, то було справжнє пекло - на милицях туди-сюди підніматись - практично опиняєшся у ізоляції на висоті). Крім того, важливо обирати, на якій стороні будуть розташовані вікна вашої квартири: якщо це південь і захід, то, рахуйте, у вас у квартирі завжди буде сонце і немилосердно пектиме із квітня по жовтень місяць (на відміну від вікон, що виходять на північ і схід - на сході сонце лише до обіду, а із північної сторони сонце буває лише вранці). Наша квартира виходила на захід і ми рятувались від спеки зашторюючи вікна та вмикаючи кондиціонер (від якого, згодом, таки потім і хворіли, так як зберегти елементарну різницю у температурах не завжди виходило). Єдиний плюс - це вигляд із вікон, так, краса бачитсья на відстані. Аналогічно, коли потрапляли у квартири у новобудовах, розташовані на високих поверхах, влітку висидіти у них було дуже тяжко.

    Тому схиляюсь до низьких поверхів - 2-й, 3-й - все ж таки і зелень дерев можна відчути і понюхати, немає обману бачення перспективи перед собою, не страшно мити вікна, не страшно за дітей, не так жарко у теплу пору року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Gyliver

    Gyliver Member

    Скажу вам так, що скільки людей стільки і думок. Вважаю, що кожна людина сама має обрати для себе де вона буде почуватися комфортніше там і проживати :blush:
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    через потужність даної мислІ дозвольте називати Вас - Конхфуцієм ) .. відразу вибачаюсь ...
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Gyliver

    Gyliver Member

    Зрозумів, що думка дійсно сильна.
     
  20. adkashsup

    adkashsup Member

    Краще вибарйте другий поверх, підчас ремонту не адлеко носити матеріали, а коли будете жити, вам не треба буде ліфта щоб дойти до квартири.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)