Який поверх обрати: 2 чи 5?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 5 кві 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Є ще можливість вибору між 2 і 5 поверхом в новобудові. Який краще обрати: другий чи п’ятий?
    Для себе перевагу другого поверху бачив у тому, що не потрібно користуватись ліфтом. Зате на 5 поверсі буде менше шуму від людей і машин.

    Хто що думає?
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    П"ятий. Сам живу на п"ятому. В "двоповерховій Америці" люди ходять (і гроші платять) на тренажери типу "сходові марші на 4-й поверх". А Ви завжи будете в тонусі.
    На другому будете чути усі розмови на вулиці, шваркання лопати двірника, ігри дітей у "монетку". І вдихати дим сигарет тих, хто вийшов покурити. Відповідно доведеться робити гратки на вікна, балкон і "антивандальний" захист кондиціонера.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я це чую навіть на восьмому.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Але ж не так як на другому? Другий поверх зручний лише для домашніх котів. :)
     
  5. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ми живемо на 6 але взяли тепер 2 поверх, так як діти і хотілося б більше контролю з вікна, безпеки, відсутної залежності від ліфту. Якщо старі будинки без ліфту то ніколи в житті не брати 4 чи 5 бо то кара небесна йти з бутилем з водою чи нести торбу, другий поверх це як другий поверх особняка, відкрили вікно а там вирує життя а верхні поверхи це вже те що людство придумало, єдиний плюс це чистіше повітря або гарний краєвид на океан чи історичну частину міста
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я не знаю як на другому, але на восьмому я чую все про що розмовляють на вулиці.
    Якщо заносити якісь великі речі, меблі то краще вже на другий, ніж на п"ятий. У нас ліфт тільки пасажирський і меблі приходиться нести вгору по сходах.
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що такого, 8-й поверх - це 16 метрів, цілком в межах досяжності звуку.:)
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Скільки людей - стільки думок.
    І я, і моя дружина виросли на верхніх поверхах.
    Панорама, небо, ніяких вікон перед вікнами. Я взагалі не розумію, для чого потрібні штори, фіранки.
     
  9. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    8х2.70 плюс ще міжповерхове перекриття плюс цоколь ітого 24-27 м

    ---------- Додано в 08:35 ---------- Попередній допис був написаний в 08:29 ----------

    Шторки фіранки то пережитки ссср щоб сховати все страшне і зосередити увагу на килимах і сервізах, краще ролети від сонця , панарома то якщо пощастить , в більшості випадків то панорама сусіднього будинку, вивішані сподні сателітки, а на ниніжніх дивишся за життям у дворі, машини , майданчик, перехожі
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну та сама історія, ще десь близько закони акустики, відлуння від стін і т.д.:)
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Все своє життя прожила в квартирах на третьому поверсі. Як на мене - це оптимальний варіант для життя. Не надто високо ( це я з точки зору миття вікон - не так страшно вилізати на підвіконня, як до прикладу на 8-му поверсі), не заморочуєшся наявністю/відсутністю ліфта чи його поломкою, меблі носити не так далеко:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    приєднаюся і я до акції "кожна жабка хвале своє болото")
    майже усе життя прожив на першому поверсі, ліпшого бути не може)
    зелень за вікном!
    люде проходять -- постійний рух!
    щоби вийти на двір (принести/винести щось) -- хвилина часу!

    ***

    на сихові мешкав пару років -- це жах!!!111один
    куди не подивися -- всюде панельні стіни
    відчуття -- ніби у бункері
     
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А в нас перший поверх вважається найгіршим варіантом, бо під вікнами сміттєва камера звідки машини - сміттярки вантажать сміття.там такі "аромати"!
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Це точно - "кожна жабка хвале своє болото".
    Але... мені іноді аж незручно щось перепаковувати речі у тачці або перевіряти рівні робочих рідин, коли сусідка готує на кухні 1 поверху і розмовляє по телефону.
    Я, звичайно, дотримуюся добросусідських стосунків і навіть взимку прогріваю двигун не більше 1-2 хвилин, а потім відповзаю на два корпуси і гріюся далі.
    Але якби я був пофігістом, купив би дизель: довший прогрів, а при заїзді - тубротаймер на дозволив би відразу заглушитися.
     
  15. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Перший поверх по зручності супер але , головне аби сиро не було, по під вікнами тітушки не сиділи, домофон не дзиринчав, грати на вікна ..

    Все залежить від місця розташування будинку, якщо нема двору то звісно не дуже варіант ..

    Щодо сихову це ненайгірший варіант точно, садок 2 хв, школа 3 хв, супермаркети, центр 15 хв, повітря порівняно з центром чистіше, є парк, спорт лайф, дельфін, кінопалац, зроблять трамвай, зробили тролейбус до санта барбари .. Єдине шо панельки це будинки економ класу, це великий мінус але якщо новобудова то взагалі супер
     
  16. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Я за своє життя жила на 2-му і 3-му поверсі, а зараз купили квартиру на 7-му, то чесно кажучи незнаю як привикну до такого, але вибору не було вже, бо пізно кинулись купувати нове житло. То якщо вибирати між 3 і 2 поверхом з мого досвіду-то 3-й поверх ідеально. 2-й трохи занизько, дійсно все чути, але то ще правда залежить куди виходять вікна. Якщо у вас 9-поверх.будинок-то я би брала 5, якраз посередині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    :scratch_one-s_head: маю метало-пластикові вікна, ніц не чути
     
  18. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Якщо наглухо закрити вікно то шумо ізоляція добра але повітря не приходить, у панельці приміром через 30 хв часу повітря в кімнаті стає недобрим і починає боліти голова, ми навіть зимою в самі більші морози робимо шпарини бо задуха ..

    ---------- Додано в 18:20 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

    Звісно краще будь який поверх але своє житло, колись держава давала панельки квартири , про поверх мова взагалі не йшла, як на мене краще будь який поверх але добре місце розташування і добрий облаштований двір, ідеально якщо поряд парк чи зелена зона де можна відпочити, погуляти, посмажити сосиски, життя то 30% спання, 30% робота, 10 % проїзди, 10 побут і 10 відпочинок чи хоббі, тому аби поряд були умови для повноцінного проведення своїх днів у тому світі :)
     
  19. Finya

    Finya enjoy the silence

    Аналогічно. Я - за 2й)
    Для людини, ніби, не є гуд жити високо від землі)
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас всі начальника на 2-х поверхах живуть.
     
а де твій аватар? :)