Який найкращий фільм ви бачили ?

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Dj - Zak Barrow, 11 жов 2008.

  1. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    O...обов'язково тре подивитися!
    Тим більше, що István Báthori - наш великий король, переможця з-під Пскова :good:, котрий зупинив експансію Івана Грозного на землі Речі Посполитої.

    А же і трансильваньских вампірів мав в сімії ... та ж рідних не вибірається , не ? :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    У пана Юура всі фільми гарні?
    Не всi пам'ятаю
    Deana Jakubisková-Horváthová
    Filmography:
    Bathory (2008)
    Post Coitum (2004)
    Nejasná správa o konci sveta (1997) (An Ambiguous Report About the End of the World)
    Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý (1993) (It's Better to Be Wealthy and Healthy Than Poor and Ill)
    Dovidenia v pekle, priatelia (1970, released 1990) (See You in Hell, Friends)
    Sedím na konári a je mi dobre (1989) (I'm Sitting on a Branch and I'm Fine)
    Frankensteinova teta (1987) TV miniseries (Frankenstein's Aunt)
    Perinbaba (1985)
    Tisícročná včela (1983) (A Thousand-Year Old Bee)
    Nevera po slovensky (1981) (Infidelity, Slovak Style; 2-part TV miniseries)
    Postav dom, zasaď strom (1980) (Build a House, Plant a Tree)
    Vtáčkovia, siroty a blázni (1969) (Birds, Orphans and Fools)
    Zbehovia a pútnici (1968) (The Deserters and the Nomads, aka Deserters and Pilgrims)
    Kristove roky (1967) (Crucial Years aka Christ's Years)

    Про Ержбету був не такий вже старий угорський(? ) фільм як пам'ятаю хорор.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я буду дивитись знову. :) Цей фільм з розряду тих, в яких завжди знайдеш щось нове.

    Навіть якщо Вам не сподобається історичний виклад чи гра окремих постав - дуже багато чого компенсує камера Ф. А. Брабце. Пам"ятаєте фільм "Kytice", за збіркою Ербена? Так само яскраво і містично.

    Знайшла ще такий лінк http://www.ceskatelevize.cz/specialy/bathory/

    Я признаюсь, хоча досить цікавлюсь Австро-Угорщиною, а особливо королівськими родинами, найбільше Габсбургами самими, Угорщина до цього часу якось йшла повз мене. Я хіба так трохи знала щось про Ракоці і Зріні, а вже через них - Баторі. Від вчорашнього дня шукаю більше інфи. :)

    Я бачила далеко не всі. Але ті що бачила - мені подобались.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Маланка

    Маланка Well-Known Member

    як на мене то найкращий фільм - це той який дивитись хочеться багато раз. Такими для мене є "Фуджоу" та "Пропала грамота".
    Ну люблю я український гумор!!!!!;) і ніц з цим не пороблшю:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

  6. rallyфан

    rallyфан New Member

    подивився сьогодні фільм ''мільйонер із трущоб", цікавий і заплутаний за сюжетом...
     
  7. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...


    Ля-ля-ля, супер комедія!!! Бачила і не раз :)))

    Рекомендую усім!!! :haha:
     
  8. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...

    "Sonbahar (Autumn)" - просто супер!!! Хто як, а я таке люблю...
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Стоящий фильм!!! Вот так делают политику:)
    :good:
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    это правда! я его смотрел разов за енцать и все время катаюсь по полу ....сравнимо в Иваном Васильевичем, тож нетленка ... еще очень рулит Джей и Молчаливый Боб наносят ответный удар, Саус Парк - без альтернатив ну и т.д.
     
  11. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    1.Мальчик в полосатой пижаме
    2.Жизнь прекрасна
    3.Амели
    4.Босиком по мостовой!!!!
    5.9,5 недель
    6. Париж, я тебя люблю
    7. Достучаться до небес
    8. Лавка чудес
    9. Мои черничные ночи (чудесная музыка Норы Джонс)
    10. Мария-Антуанетта (Кирстен Данс)

    А недавно вышедший в России фильм такой раздражительный и такой правдоподобный фильм "На море".... !!!! Обязательно посмотрите
     
  12. terrible

    terrible Well-Known Member

    http://www.youtube.com/watch?v=c9CIYFYRnig
    вчора цей подивився... якраз був сам, кохана в батьків ночувала-а я не хотів з нею дивитись. гарний фільм. тільки увага-нецензурна лексика та жорстокість...
     
  13. polonyna

    polonyna New Member

    Недавно подивилася в цифровій версіїї свій найулюбленіший фільм всіх часів "Тіні забутих предків". Дуууже гарна якість, і це справді тішить. Бо раніше той фільм був весь у тріщинках , подряпинках,якась тріскотня зайва ітд . А тепер просто як нова копієчка сяє: і якість зображення, і якість звуку. Дуже задоволена, що його відреставрувано і записано на DVD. Я "Тіні.." дивилася вже енну кількість разів - і ніколи мені не наскучить. Тому добре, що вже маю його в якісному стані у власній колекції.
    Ще згадала про свій ще один з найулюбленіший фільмів : 'Before Sunrise" and "Before Sunset". Вчора другу частину знову передивилася. Про нього потім довго думається.
    Чудовий фільм.Раджу.
     
  14. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Незабаром 65-річниця Повстання...

    Зараз на польському ТБ їде легендарний фільм Вайди "Канал".
    Тільки чому так пізно... :dntknw:

    На фільмі - кінець вересня - евакуація повстаньців зі Старого Міста до центру

    http://www.youtube.com/watch?v=yd4FugdpYaU
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Малюк

    Малюк New Member

    Південний парк))) руль :crazy:
     
  16. Приветливая

    Приветливая Well-Known Member

    1. Из совсем-совсем классики, безусловно, "Мертвец" Джармуша. Молодой Джонни Депп, пухлый индеец Никто, философия "а что это было-то и были ли оно вообще" и сумашедший саундтрек Нила Янга. Еще его же "Кофе и сигареты".
    2. Также "Рассекая волны" Ларса фон Триера. Относиться к нему можно по-разному, иногда возникают опасения в душевном здравии и режиссера и себя самой. Сидишь и не знаешь сможешь ли ты продолжить это смотреть или нет, а оторваться никак - параллизованный кролик просто. Образ Бесс, которая прижимала к уху телефонную трубку в будке, скучая по мужу, долго не выходил из головы - очень ярко. Но финал...
    3. Один из любимых режиссеров - Аки Каурисмяки. Сначала увидела черно-белый "Юха" на фестивале, где все роли миолодых (по идее) героев исполняли гораздо более зрелые актеры. Очень трогательный, хотя воспринимать его из-за стилизации под немое кино тяжеловато. Еще очень нравится "Человек без прошлого". Фильм очень теплый и спокойный, хотя и грустный. Что-то в нем есть особенное.
    4. Еще из любимых, навскидку, "Империя солнца" Спилберга. Ребенок в концлагере, хрустальные люстры и дорогие автомобили посреди полупустыни, японцы-камикадзе, ядерный взрыв, в котором мальчик увидел Бога. Жесть, но с хорошим концом:)
    5. Большинство фильмов Кустурицы, но особенно "Жизнь как чудо". DVD с ним затерла до дыр.
    6. Очень понравился "V - значит вендетта" Алана Мура.
    7. Трилогии "Властелин колец" и "Пираты карибского моря", а также "Звездные войны". Часто пересматриваю.
    8. Забыла про романтические нетленки о Бриджит Джонс=) Два совершенно шикарнейших фильма. "Я умру старой девой в одиночестве и меня съедят мои любимые овчарки":Р И еще минисериал "Гордость и предубеждение" (1995 г.) по роману Остин. И там и там главное героя играет Колин Фирт - весь такой английский до безобразия:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    "Эйфория" Івана Вирипаєва...

    Нелегкий, але вражає.

    Доречі, Вирипаєв на останньому фестивалі “Ера Нове Горизонти” (Вроцлав, у ліпня цього року) показал свій новий “Кислород”. Зібрав ентузіястичні рецензії...

    Про цей фільм тут: Извєстия про "Кислород"
     
    Останнє редагування: 12 сер 2009
  18. nastinka

    nastinka відсутня

    1) куди приводять мрії
    2)амелі
    3) плати вперед
    4)мирний воїн
    5)море в середині
    6) 99 франків
    це те, що справді багато чого зачепило в мені
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ярик

    Ярик Well-Known Member

    Який найкращий фільм ? Однозначно не скажу, так як це під настрій, ось деякі з них:
    "Достукатись до небес", "Зелена миля", "Втеча з Шоушенка", "Матриця", "Бійцівський клуб", "13-ий поверх", "Авалон"
     
  20. Virus

    Virus New Member

    П'ятий елемент. Взагалі люблю Бессона
     
а де твій аватар? :)