Який газовий котел вибрати

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bonifacuu, 18 січ 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цегла набирає вологу, коли опалення виключен і віддає вологу, якщо опалення включено.

    За совітів, коли опалення горіло майже круглодобово, то це було некритично, а зараз економічні котли - то включаються, то виключаються і тих циклів за добу є досить багато, а цегла то сушиться, то набирається вологи, ще плюс промерзання вологої цегли, що є ще пагубніше.

    Коли є труба, цегла не так нагрівається і не настільки вбирає вологу, яка є в комині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ні. Не так. Справа в забезпеченні щільності і витривалості до окислювачів. А конденсат вельми агресивний. І чим більший ККД, тим меньша температура викидних газів, більша імовірність випадання конденсату і показники оксидів втричі (а часом і вдесятеро) більші.
    А для захисту від випадання конденсату, щоб швидше прогрівалась стінка комина було утеплення. Воно теж забезпечувало нормальну тягу, щоб гази не охолоджувались і не створювали корок.
    Поставте довгу слабоутеплену трубу на сучасний котел. При першому пуску в 95% випадків буде корок. Був випадок колись, одні починаючі умільці хотіли порохотягом з надувного сопла дати початкову тягу )))) Показав простіший метод, достатньо запалити велику газету через ревізійні дверцята.

    Чому? По-перше на асбесто-цемент в Європі почали косо дивитись тільки вкінці вісімдесятих, по-друге тільки на вироби з одного мінералу, який займав 8-12% асбоцементних виробів, по-третє знімали лише в громадських будівлях де масове скупчення людей. Щось змінилося за останні роки? Маєте свіжішу інформацію?

    На сьогоднішній день це вже, ніби, не проблема. Є тьма варіантів, і сегментних, і надувних...

    В сестри стоїть такий варіант. Витікає майже пів відра, поки в душ залізеш. Випробувано десятки разів особисто. Труба ф16, 12 метрів. Я, хлопака, навіть в чужій хаті економний. ))))) Пізніше з того відра або в унітаз після "справи" або худобі несуть. Плюс постійний гемор заїб замучився фільтр на вході в колонку чистити, хоча на вході в будинок є ще один. Ну але то таке.

    Ні. Сочатку ставиться гільза, а потім обмуровується. То в теорії. А на практиці господар жене стіни з вент каналами, накриває, а коли береться до штукатурки то думає про опалення. Отут і вискакує проблема, що не знав про гільзу.
    Це не норма. Для кожного обігрівача комин рахується від потужності і виду палива. Є комини навіть ф125мм на 40 кВт_ні газові котли. А на малюхи є і ф80 мм і ф100мм.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. ivanivan

    ivanivan миється в бані

    Вайланти вже давно роблять в Туреччині. Зумовлено це тим, що в Німеччині дуже високі податки на ці заводи. Радив би звернути увагу на газові котли демрад http://www.termounion.com.ua/gazovi-kotly/kondensaciyni-gazovi-kotly/demrad-3. Завод від вайланта, а ціна дешевше.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що порадите про котел на тверде паливо? Який вибрати?
     
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus New Member

    Напевно не по темі, але можливо хтось знає! Вдома котел Ваілант, останнім часом, коли довго працює лише на воду (опалення вимкнено на літо), то після того, як виключаю гарячу воду, він ще загорається, і незрозуміло, що гріє, адже вода ніде не тече, а батареї всі перекриті, навіть ходила пробувала, чи ніде не гріють!
    Чому так може бути?
     
  6. myshkinfever

    myshkinfever New Member

    Вообще вопросы отопления, я считаю, нужно решать на стадии планировки дома. Мы заранее знали, что будем ставить котел длительного горения КотЭко, и когда наступило время, просто заказали их в Инсталтрейд.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нащо мені ще один дім?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    реклама платна..
     
  9. Lihogray

    Lihogray миється в бані

    не реклама :sad:
    хтось спитав, я порадив те, що вважаю за потрібне.
     
  10. Tatiana Prinda

    Tatiana Prinda New Member

    доброго вечора! хочу зробити автономне опалення в двох кімнатній квартирі- 52 кв,10 поверхового будинку. Кожен майстер рекомендує своє, турбокотел,двохконтурний,бла бла бла і відповідно ціна в кожного майстра різна! Мені потрібно щоб: котел не був шумний, щоб було в квартирі тепло і щоб була гаряча вода в крані в ванні. Також хочу підлогу зробити з підігрівом! який краще взяти котел? які труби? що взагалі рекомендують спеціалісти?? будьласка підскажіть
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    А що таке турбокотел?
    Двохконтурний - то однозначно. Ви ж хочете, аби він і квартиру обігрівав і щоб в крані від нього гаряча вода була. Ось Вам і 2 контури.

    Тут ще питання, чи брати Вам котел на димар (він дешевший) чи парапетний (він дорожчий). Тобто, для прикладу, один і той же котел марки, скажімо, Беретта Чао парапетний буде в 1,5 рази дорожчий від такого ж Беретта Чао, але на димар. Гадаю, що у Вашій квартирі Ви навряд чи знайдете вільний отвір, який буде вести від Вашої квартири і аж на дах.
    Ось Ви й змушені встановлювати парапетний.
     
  12. VaIera

    VaIera миється в бані

    Здається це те ж, що і "парапетний" - йому не потрібен димар. Суть та ж - називають по-різному.
    А ще є котли конденсаційного типу: Купить газовый котел Bosch Condens 2500 W WBC 28-1 DC в Украине
    У цих ККД більше 100%. Так як продукти згорання також проходять ще один теплообмінник, підвищуючи цим ефективність роботи.
     
  13. Lepss

    Lepss миється в бані

  14. Winterspale

    Winterspale Member

    Займаюся ремонтом та опслуговуванням газових котлів. Зверніть увагу на котли Beretta та Vaillant, на мою думку, вони найбільш якісні та ціна приємна. Можете подивитись в інтернет-магазині Пірамида24, я часто там замовляю вентилятори для газових котлів, датчик безпеки та інші комплектуючі.
     
а де твій аватар? :)