Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлучення є дружина

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем yaroslav, 12 лют 2007.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлученн

    Успіхів... у безнадійних справах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлученн

    Якщо дитина щось робить не так, це може свідчити, що вона подає знаки вам та дружині, що їй не подобається те, в якій ситуації вона є.
    Жодна кобіта не є настільки черства, щоби не зм"якнути. Ви не думайте зараз про те, як дитину собі лишити, а спробуйте зробити все можливе, аби повернути дружину. Згадайте, чому ви одружилися, що вас об"єднувало. Попросіть у неї вибачення (знайдіть будь-що, що для неї буде важливо) навіть якщо не маєте за що. Скажіть, що життя без неї собі не уявляєте, що хочете почати спочатку, що вірите, що у вас все вийде, але треба спробувати.
    Дитина так чи інакше буде горнутися до мами. Навіть, якщо мама б"є. В такому віці вона не сприймає світ таким, яким ви його бачите. Ну насварила, ну набила мама. Але то таки мама, а діти швидко все забувають. Єдине точно відомо: дитині потрібні обоє. Якщо у вас ще не вмерли почуття дружини через усе, що вона вам зробила, спробуйте таки повернути усе до початкової точки. Адже була таки причина, чого ви одружилися. Пригадайте це і собі, і дружині. Згадайте, які позитивні моменти у вас були. Як народилася ваша донька, як ви переживали за дружину, коли вона народжувала, де були потім... Думаю, цього всього повинно бути достатньо, навіть якщо ви прожили разом не більше 4-5 років.

    Я в принципі якраз віку вашої дружини. У цьому віці терпеливості і справді мало. І толерантності також. Здається, що усе знаєш краще за всіх. А от черствість може бути радше удаваною, ніж справжньою.
    Моя думка така, що у вас із дружиною якийсь задавнений конфлікт, якого вона вам не простила і отаке виробляє. Це нагадує мені такий собі каприз малої дівчинки. От я піду геть, заберу свої забавки, а ти прийди мене перепрошувати.
    Була у мене коліжанка, котра коли говорила своєму хлопцеві "йди геть, забирайся", то саме тими словами хотіла спровокувати його на ласку. Їй здавалося, що якщо у той момент він прийде і її обійме, то це буде найбільшим доказом його любові. Він її і справді обійняв, але коли вона те саме повторила разів зо 5, він таки пішов геть. А вона лишилася сама і побігла мені жалітися, який він поганий. Я описала їй усю ситуацію (як вона виглядає) і вона усвідомила, яку дурницю втяла. Подзвонила до свого коханого, перепросила і більше, як маленька дівчинка не поводилася.

    Ще у мене минулого року одні друзі мало не розлучилися. Жінка вже пішла з хати (разом з донькою), почала готувати документи на розлучення (що вона тільки йому не робила, що не говорила, бідака аж мав проблеми із серцем), але всі друзі так сильно за них молилися, що вони якимось чином зійшлися знову і зараз ще більше щасливі, ніж раніше.
     
  3. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлученн

    на мою думку, якщо перейдена якась межа і вживаються грубі слова, і думка дружини чоловіка вже не цікавить, як пише сам Ярослав, і скляна стіна стоїть між ними, а самі ще дуже молоді, то тут або розлучатися, або закликати на допомогу чужу розумну людину, якій обидвоє довіряють...
    моя коліжанка у випадку глибокої сімейної кризи звернулась до психолога... цілий рік спілкувань, роздумів... думки навіть накласти руки на себе... чоловік повернувся у сім"ю, але став пити... усе ж їм треба було розійтися... за той час може щасливі стали б окремо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлученн

    Незважаючи, що тема "давня", вирішив дописати - може комусь мої міркування стануть у пригоді.

    Є доволі хороший комплект із 2 CD під назвою "Біблійний портрет подружжя". Рекомендую подивитися. Там, можливо, Ви виявите власні помилки і спробуєте ефективніше спілкуватися з дружиною.

    Похід до психолога я був би теж не відкладав. Слід спробувати виявити важелі, якими можна було би на дружину впливати.

    До юриста - також слід би було звернутися, щоби знати які у Вас права і які документи можна було би підібрати.
    Мені видається, що новий Сімейний кодекс, прийнятий після 2004 року є толерантнішим до батьківства.

    Стосовно того, чи слід нам, форумлянам, некваліфіковано радити людині - думаю, що слід. Видається, що від нас не очікували суто юридичної поради, а звичайної - житєйскої.

    Ярославу бажаю сили у житті. А також розуміння того, що іноді на вівтар родини слід багато що покласти.
    Можливо, на даному етапі слід ледь заспокоїтись із вихованням доньки, спобувавши налагодити стосунки із дружиною. Якщо налагодиться із дружиною - із донькою все буде гаразд.

    Чи знає хтось на форумі чим закінчилася історія?
     
  5. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлученн

    На місці Ярослава я розвелася із цією людиною. І правдами і неправдами забрала в неї дитину.
    Як є спочатко, так і буде в кінці лише в разів сто гірше.
     
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлученн

    я не юрист, але по логіці, поки ви не розлучені, ви маєте повне право бути з донькою.
    якщо ситуація справді така, як ви кажете - я вам не заздрю.
     
  7. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Які шанси у батька залишити дитину на виховання якщо ініціатором розлученн

    Можливо, я надто консервативний, однак вважаю, що шлюбуючи людину і даючи клятву бути з нею і в радості і в горі, ми мали б більше уваги приділяти інституту родини.
    Також мені видається, що зараз люди надто легко ставляться до шлюбних уз, що спричиняє, серед іншого, і до глобальних проблем у державі.
     
а де твій аватар? :)