Яка є українська музика?

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем sani, 11 січ 2012.

  1. sani

    sani Well-Known Member

    хм, а яка на сьогоднішній день є українська музика, я українець, живу в Україні і я незнаю і практично не чую української музики, бо її чи то нема(не модно/не вигідно випускати) чи то що?

    Що подобається в Польщі і чого треба вчитись від поляків, так то що практично з будь якого "утюга" що грає звучить польська музика, де б я не був чи то по радіо в машині, по телевізорі, в кафе, тощо, не почуєш ні англійської, ні російської ні будь якої інакшої музики окрім польської, там 99% польська музика.
     
  2. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Не погоджусь, що 99, але багато - це правда. Просто їх музика - це музика на польській мові, а наша - російською теж (можна сперечатись, але)..
    Про поляків знаю, що знають наших Океан Ельзи і Гайдамаки )) Поправте мене, якщо що :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Мда... Ніколи не слухав української музики, крім ОЕ. ОЕ давно вже не йде (мені). Якось сопливо і ненатурально ІМНО.
    Блін, почуваю себе касіром — клац, клаац. Або тим, хто грає на цимбалах.
    Давайте ше приколів:crazy:
     
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  5.  
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дійсно, музики зараз дуже мало. В тому розумінні, що її мало в медіа-просторі. Української музики нема на радіо і на телебаченні, тому про неї не знають і її не слухають, а відповідно, українські артисти бідні. Очевидно, володіють українським медійним простором не українці. Їм цікавіше Філю Кіркорова і Надєжду Бабкіну запрошувати, ніж Олександра Пономарьова чи Тріо Мареничі.

    Дехто, як он Ірка Білик, стали російською мовою співати. Хоча, не знаю, що їй то дало. Бо у них же там в Росії і своїх вистачає, хто її впустить в які ефіри?

    Тут наші російські друзі часто нам тикають на канал СТБ як на оплот насільственной українізації.
    А що цей канал крутив в новорічні свята бачили? А шоу "Ікс-Фактор" бачили? Суцільна російська попса, як і цілий рік в прайм-тайм.

    Звідки взятися українській музиці? Ось хлопака http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=58308 гарно співає, гарно грає на гітарі. А хто про нього знає?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. - как-то неочевидно утверждение, что бизнесменам "интереснее" работать с национальными тараканами в своих головах, чем со вкусами аудитории. И если аудитория лучше кушает Филю, чем Пономарёва, то при чём тут национальность владельцев? Вы уверены, что владельцы-украинцы приглашали бы национально правильных, а не более рейтинговых? С таким подходом они к предложениям о покупке бизнеса со стороны более гибких прислушались бы довольно быстро.

    - половина российской попсы с Украины, поздно сомневаться. Российских бизнесменов интересует "попадание в формат", а не происхождение исполнителя (приписывать им свой подход просто ошибочно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    що аудиторії підсовують, те вона і "кушает"
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ... со временем и если никто другой не предлагает альтернативы.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну от в тому й справа що ніхто не й не пробує запропонувати аудиторії українську пісню

    в зомбоящик не кличуть українських виконавців. Тому продюсери не беруть таких в роботу. Вони беруть львів"янина, дають йому російський репертуар і ліплять з нього подобу діми білана , а виходить віталік казловскій.

    це дуже добре видно по тих же Ікс-Факторах і раніше по Шансу. Мабуть це все ж комплекси якісь.
     
  11. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Ну, мені подобається багато різних музичних творів українською мовою. Але нема такого, шоб я слухав постійно хоча б шось українське. Розумієте, є, наприклад, ряд красивих якісних композицій — я їх чув, я їх слухав, я їх багато раз прослухав, та чи варто мені їх слухати щотижня до кінця свого віку? Це буде явний фетишизм.
    От Вам до вподоби ВВ. Але не віриться, що Ви його слухаєте часто, більше того, неможливо слухати одну групу постійно.




    Я думаю, шо розвиток в андеграунді може бути корисний для певної музики. Тим та музика і не попса, шо вона в андеграунді. Але сумніваюсь, шо якість сучасної андеграундової музики сильно відрізняється від сучасної попси. Тому і не чути. А ефір понятіє розтяжиме, в ньому підопродюсери з простітпєвіцами не боги. Просто займають свою нішу, котра така гігантська, шо треба спеціально глядіти шось інше. Я находжу російськомовне.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Saszko, ви тільки підтверджуєте той факт, що піпл хаває те що підсовують

    БГ, ОЕ, ВВ, Чубай, Гайдамаки, Скрябін, ТНМК, Тартак, Крихітка, Півні, Мандри, Бумбокс, Фліт, ТІК, Бурмака, Пономарьов............... Якісної, класної української музики валом, це тільки вершина айсберга, ті, що зуміли пробитися в топ, в ефіри. Але ж навіть їх за дуже невеликими винятками, не крутять, не запрошують... Народ тупо годують примітивною дешевою попсою. Та ще й іноземною. Хоча, правий і Невстранец, здоровенна частка російської попси - це українські виконавці... Знову ж - комплекси, іншого пояснення я не маю
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Мартіні, я хаваю те, що підсовують, бо не прошарений в тємі музики, не кручусь у цьому середовищі і не шукаю, для мене музика — просто елемент життя, не такий важливий як кисень чи чиста вода, розумієте?
    Щодо списку — Скрябін подобається. Всі інші не подобаються. Крихітку і подібних я за якісну музику не вважаю. Чубай чи, наприклад, Бумбокс — класні, але не на мій смак. Особливо не підходить мені Бумбокс, тяжко їх переношу.
    Примітивна і дешева попса — це те, що обирає консюмер та й усе.
    Але, Всевишній Боже, чому він вибирає, наприклад, "мамо любо"?!! ААААААААААААААААААА, мамо любо довай!!!!!

    ... кх, це феномен людської природи... такий світ...
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Все правильно. Меломан, поціновувач, той, для кого музика як кисень, знайде все що завгодно. Не про таких мова. Мова власне про таких як от ви. Саме в тому проблема, що вам підсовують не українське на радіо, в ящику, в кафе, в маршрутці... А ви собі з того і не робите проблеми, сприймаєте це як належне. А потім постає питання, а чи існує українська музика взагалі? Де вона?
     
  15. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Я зара слухаю Джем ФМ і Радіо Рокс — крім того, від чого вивертає, там багато більш менш підходящого для мене і є навіть те, що дуже подобається. І ще там часто крутять за останній місяць-два Mad Heads XL - Новий рік. Оце "свято дети прийди напоріг вся планета кличе новий рік" це... не маю слів... А ще там крутять, думаю вимушено через законодавство, Скай і Друга Ріка. Було би дуже добре якби їх не крутили ніде.

    Я сприймаю ту попсу як іздєватєльство наді мною як над образом і подобою божим. Майже як лічне оскорблєніє. Не думайте, що я жартую, дуже цього не хотів би.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    про цих я з вами згоден на 100%, просто не переварюю :)

    всьому виною педопродюсери
     
  17. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Канєшно, продюсери. Виконавці не винні, вони бідні закабалені безправні деперсонізовані раби. Слухаєш їх і зразу уявляєш їх муки, як вони під страхом смерті виконують забаганки тиранів. Це жах. А кажуть цивілізованість, рівноправ'я... Жалко людських душ. От і все.
    Але чо я маю жаліти їх на Радіо Рокс? Якби не законодавство...


    ---------- Додано в 02:02 ---------- Попередній допис був написаний в 01:49 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я мав на увазі, що педопродюсери продюсують всякий шлак, а не нормальних виконавців
     
  19. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Вони в біснесі, а біснес, якщо він настоящій, це ідол, котрий як жертву приймає лише нарощування прибутку. Це Головна заповідь - нарощування прибутку.
    Прибуток дає консюмер.
    Блін, і революція мабуть не поможе...

    ---------- Додано в 02:35 ---------- Попередній допис був написаний в 02:27 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Saszko

    Saszko Well-Known Member

а де твій аватар? :)