Яка Церква може об'єднати наш народ, а отже - врятувати його??

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Kostyk, 5 лип 2012.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що я сказав не по темі? Я думаю що загальні фрази і цитати з Біблії - це дуже, дуже далеко від порятунку народу.
     
  2. Kostyk

    Kostyk Member

    Тоді скажіть своє бачення порятунку народу. Ми ж тут висловлюємо свої думки.
    Може врятує який політичний лідер? Чи може партія? Але яка, їх аж понад 200? Чи ідеологія?

    Я чітко висловив свою позицію, що тільки Церква (а точніше Бог через Церкву). Але їх теж декілька, тому я ще конкнетніше написав Яка саме і чому.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну об'єднаються церкви під Київський патріархат, а що наприклад для Східної України зміниться? Там і в бога ніхто не вірить, і починати вірити не збираються.
     
  4. Kostyk

    Kostyk Member

    А зміниться те, що об"єднана Церква матиме дуже сильний вплив на державних мужів, Президента, Уряд, ВР та ін. інституції влади. І тільки на Її голос могла б влада щось більше робити для людей, і поборювати корупцію та інше зло. Чомусь в світі так є, що коли єдина Церква в державі, то з нею рахуються: Грузія, Росія, Вірменія, Сербія, Польща.
    Кожен свідчить про Бога своїм християнським життям, і Ви, і я. Можливо на Сході ще мало практикуючих християн, але з Божою допомогою це може змінитися. Зараз не найкращі стосунки на Сході між православними МП з православними КП та греко-католиками. Бачите, коли немає єдності - то гризня між собою. А єдність вже цю біду б вилікували.
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви мене дивуєте. Вони ж теж в бога не вірять.

    В Росії навпаки церква - маріонетка в руках держави, Сербія куди рухається? Голодранці задрипані. Про Польщу взагалі вперше чую.

    Я вам хочу сказати практикуючим християнином можна не бути, але водночас бути успішною людиною з моральними принципами. Донбас я не виправдовую, там якраз навпаки, я про країни Європи і Америки.
     
  6. Kostyk

    Kostyk Member

    А Ви вірите в Бога? Вже декілька разів писали "Бог" з малої літери...
    А хто може врятувати, як вважаєте?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Факт обєднання церкви не спонукає наших мужів поважати церкву. Справа в тому, що теперішні, так звані мужі, - вихідці з совка і для них церква - це скоріше можливість піару і до моралі це немає жодного відношення. Якщо б, скажімо Янукович, був дійсно віруючою людиною, він би дбав про людей і тут би немало значення, чи він би ходив у православну церкву, чи католицьку, чи обєднану, чи розєднану. Мораль нашого президента - працювати на московську церкву, а в Україні обєднюйтеся кіко влізе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    рунвіра або реформована (з середини) православна
    "з середини" -- це представники громадських об’єднань
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо, це якось впливає на віру?
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Погоджуюсь із тим, що церква - інструмент. Не згоден із тим, що Януковичу по-барабану Україна.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Завжди тре розуміти: з ким маєш справу.

    Одна справа - з політиком, інша справа - з бандитом.

    У них різні засоби і різні цілі. Чи може Янукович у тому середовищі, в якому виріс і те, що пережив вболівати за Україну?
    Сумніви.

    Недавно Тігіпко добре сказав: для України головний і найцінніший ресурс - це люди. Дуже гарно сказано: для влади люди - це ресурс. Ресурс для збагачення. А Україна - ТзОВ. Янукович буде захищати ТзоВ Україна, як джерело доходу.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як і всі інші...
    Тому думаючі люди працюють самотужки, а не чекають поки держава (Йуля, Йаник, Йушч, Олєжек, Сєня... ) намажуть свій шмат масла на мій кавалок хліба. Хіба нє? ;)
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Канєшно!

    Треба в Європу йти поєдинче, якщо всіх зразу не пускають.
    Хороша ідея.
     
  14. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Ніхто ніколи нікого не об"єднає. Бог людям дав Волю та Свободу вибору, шо хочете, то й робіть, не забуваючи про Закон. Людей може об"єднати тільки якась біда або катаклізми, інакше кожен "жиріє" по-своєму... Стосовно об"єднання рід "крилом" якоїсь Церкви - справа безнадійна, кожен "тягне ковдру на себе"...
     
  15. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Серед християн щось таке як кожен "тягне ковдру на себе" насправді не повинно б існувати...

    9 Вірний Бог, що вас покликав до спільности з своїм Сином Ісусом Христом, Господом нашим.
    10 Благаю вас, брати, ім'ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі те саме говорили; щоб не було розколів поміж вами, але щоб були поєднані в однім розумінні й у одній думці.
    11 Я бо довідався про вас, мої брати, від людей Хлої, що між вами є суперечки.
    12 Казку ж про те, що кожен з вас говорить: «Я - Павлів, а я - Аполлосів, а я -Кифин, а я - Христів.»
    13 Чи ж Христос розділився? Хіба Павло був розп'ятий за вас? Або хіба в Павлове ім'я ви христилися?
    (Ап. – 1 Кор. 1, 9-13.)

    Христос не розділився, Він Один. Напевно, коли буде розуміння і бажання об'єднатись, то й шляхи до об'єднання знайдуться. І це буде лише на користь...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну й що? А вільно люди не можуть обєднатися?
     
  17. Torog

    Torog Member

    Якими методами планується рятування українців-нехристиян?
    Класично заганяти невеликими групами в ріку і хрестити?
     
  18. Spika

    Spika Well-Known Member

    Добре. Православные и католики весьма отличны духовно.

    То есть проведение панк-молебнов в храмах вашей конфессии прошло б за норму общественную?

    Не, такая объединять не может. Но души спасает. А чего нам грешным от нее еще надо?
    А вот та у которой целый экономический департамент; та, которая торгует недвижимостью; та, у которой собственный банк; та, у которой гомосексуальные и педофильные скандалы - та, по вашему, как? Сможет?

    Украинец-нехристианин, это нонсенс. Украинец-нехристианин, это либо коммунист, либо не украинец. Таких духовно не спасти. Во всяком случае христианским церквям. :)

    Тут, как в том анекдоте про выигрыш в лотерею - надо хотя бы купить лотерейный билет.
    Если хотят спастись, пусть хотя бы запишутся в какую-нибудь церковь. Тогда появится надежда.

    Это указывает на ее отсутствие.

    Народ, а соответственно и страна, спасется не объединением церков, а возвратом к духовным ценностям взамен материальных. Ибо разруха не в стране, а в головах, а преодолеть разруху в голове можно только соблюдением Заповедей (Моральный кодекс человека-разумного).
    И такой возврат к Богу возможен при существовании как и нескольких ветвей одной церкви, так и нескольких религий вообще.
     
  19. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Ви неправі, безперечно...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. tanro

    tanro Active Member

    а можна пруф ? то де такі опитування проводились , на виході з церкви ?

    П.С. Може то я такий єретик , але в свомєу колі (друзів, колег, родичів) забув коли чув добре слово про церкву. Натомість чув скільки коштує вступ до духовної семінарії, як пьяні ксьондзи на мерседесах дітей збивають, бьють пенсіонерок та крадуть пожертви на бронзовий купол. Церква в Україні грамотно займається розколом народу та непрямою передвиборною агітацією , за прикладом не потрібно ходити далі новин по телевізору. Народ об'єднає теософія та інтегральні вчення ....колись. Церква ж ще добрих пару століть не дасть цьому статись.
     
а де твій аватар? :)