Як знайти людину у Львовi?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем yurazua, 11 кві 2015.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А ще скажіть,як мені їй пояснити хто ви?А то подумає,якась ненормальна прийшла і якісь дурниці розказує)Може ви їй чимось конкретним запам'яталися?
     
  2. Так, є один із моментів! Це льодяник - півник))) так вона відразу зрозуміє, ну і троянду потрібно.... Кошти перерахую відразу, як тільки буду знати куди (моб.рах. або кр. картка, або рах. ізі пей, або ваш варіант .) )))) Буду ваш боржник!
     
  3. При можливості звичайно! У разі відсутності, вистачить історіі про автомобіль який зламався по дорозі від м. Мукачево до Львову. Ключова фраза " свати об'явились" )))
     
  4. А ще краще давайте завтра у зручний для вас час звяжимся в тел. режимі, щоб без непорозумінь у цій писанині!!!
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Все справу зроблено))Тепер все тільки у ваших руках)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Я Вам дуже вдячний за підтримку моіх бажань, все гарно пророблено! Маєте боржника! За результатами розвитку подій, обов'язково поінформую! Дякую! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Обов'язково,буде дуже цікаво)Може буду свашкою на весіллі;)
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Квітка а чого свашкою? Може ми вас одружимо:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну це вже таке))Я другий раз ще подумаю чи варто)):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Треба пробувати, ни то на третій пощастить!;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    пані ВЕСЕЛКА , повністю підтримую вашу ідею що до одруження пані Квітки,бо знаю по собі що,---баба без хлопа то інвалід.
    Кадидатів на її руку ногу і сердце достатньо, але потрібно знати хоча би її вік---особисто у мене є кандидати , безумовно усі закордонні і розумово нормальні, але якщо у неї вік вже перевалив за 90 та ще в памперсах , то відпадає.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо Тупо x 1
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    О та думаю Квітка ще молода, квітки не бувають старими!! Але от щодо кандедатів закордоних то дуже добре, треба сватати)) В них там ставлення до жінки я знаю що дуже добре!
     
  13. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    то ваші кандидати в памперсах, залиште їх собі
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Думаю їй такі кандедати не будуть цікавити))
     
  15. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    читайте уважно коли пишу, це малося на увазі жіноча сторона за віком ще у памперсах , так як невідомо вік нашої КВІТКИ. Без згоди Квітки нічого небуде , зачекаємо що вона відповість.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :facepalm::facepalm:Веселко, замість того, щоб в сваху бавитися, відкрили б правопис для початку (і свої дописи перед відправлення варто перечитати і відредагувати;) ).
    :haha::haha::haha:Ще такого не чула. Дозвольте поцікавитися, а ви якесь дослідження проводили? Не треба всіх однією міркою міряти, пані @avatarwin
     
    Останнє редагування: 12 тра 2015
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та для свахи правопис не обовязковий, лиш би доброго мужчину присватати!! а на рахунок правопису, так сі стає, треба клавіатуру міняти на нову а то вже букви стерті))
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    те що ви такого не чули, нічого дивного, я сама багато чого ще не чула. Це така поговірка в народі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Овва,яка тут дискусія про мене:blush:Так я не зрозуміла,з чого ви взяли що мені потрібно когось засватати??:cools:І доводжу до вашого відома я ще молода;)мені лише 29 рочків)
    Доречі дякую Михайлові,що створив таку темку,я може швидше справлюсь зі сватанням ніж він:mocking:
     
    Останнє редагування: 14 тра 2015
    • Подобається Подобається x 1
Tags:
а де твій аватар? :)