Як жерти суші

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем duncan, 3 лют 2011.

  1. Telyli

    Telyli Member

    Мені теж подобаються суші . Це дуже смачно і не обов'язково називати їх гидотою !
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    :haha:Одного разу так і зробила,коли навчальних не мала)
     
  4. Strotten

    Strotten миється в бані

    Так можна просто руками гребти до рота
     
  5. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Я також їх дуже люблю Рідко їм, бо дорого, але мені подобаються. А їсти їх треба паличками, хто не вміє, там є палички для новачків!
     
  6. djdean

    djdean New Member

    я теж дуже люблю суші, особливо Каліфорнію, з друзями часто замовляємо тут Moyogi у Львові — замовлення і безкоштовна доставка суші, рекомендую, можете також скуштувати
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, їсти паличками - то смішно, як Маскі-шоу.))
    Давно якось відмічали вдалий початок на виставкомому центрі на Нивках в Києві своєї продукції. А там недалечко був китайський ресторан. Ото там гуляли. Може і їв суші - не знаю, всяке там їство рибне було, але добре паличками навчився. Сам гендиректор навчив.
    Нічого там важкого немає - головне, щоб затиснути одну паличку добре пальцями, а другою хапати все, що хочеться.
     
  8. bestmarifell

    bestmarifell Member

  9. OlgaP

    OlgaP New Member

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не люблю соєві соуси, і сиру рибу з рисом також не дуже. Але буває, що їм - без захвату, скажімо так.
    А чоловік, ще давно - як перший раз нас запросили на суші, недовірливо до тих ролів поставився, а як прийшли до дому з того ДН, попросив поїсти чогось нормального. І з того часу він їх і не їсть.
    Ми з подругою з роботи часто обідали в "Токіо" (кафе), там комплексні обіди в обідній час були європейські та японські, ціна не дуже різнилася, але ми рідко зраджували європейській).
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я також суші їв тільки один раз. Не знаю, що мало би в лісі статися, щоб я їх скуштував ще колись )))
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А от уявіть, шо вам роблять пропозицію: якщо ви зжерете порцію суші, то Петра разом з його шоблом посадять. Погодилися б на таке?
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Звичайно що ні.
    Всяких покидьків багато, а я один. Чому ж через якихось мудаків я маю гвалтувати свої смакові рецептори?:)

    зі

    Я от зараз /прямо от таки зараз/ їм чорний хліб, помащений меленими шкварками вприкуску з соленим огірком. І мав я десь і то суші і того Петра з його шоблом)))
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    шкварок у нас зазвичай нема, але свіжий чорний хліб з підмороженим салом і зеленим луком - то смачно.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А як же ви тоді печете в неділю пиріг без шкварків? о_Оо_Оо_О
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не маю понятія про пиріжки зі шкварками)
    Я пеку дріжжеві пиріжки з картоплею, то в начинці картопля, смажена цибуля та трохи масла та молочка.
    Іноді пеку пиріжки з яйцем, рисом та зеленою цибулею.В мене вони добрі: тісто тоненьке, пиріжки маленькі, в роті тануть.
    Ще шарлотку всі люблять. А смажене сало - то смерть печінці) Це білоруси полюбляють.
    Моя родичка у Мінську раз нажарила нам півсотні млинців, а до них штук тридцять яєць на салі - туди треба було вмочати млинці...ой. Мені навіть дивитись було страшно)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    а взагалі ми, крім сина, всі як каже моя свекруха, неїстивні- тобто мало їмо, не робимо з їжи культу.
    В мене тільки син добрий їдок. Завжди їв добре і був малим як пшенична булочка, ще синьоокий та білокожий, як з рекламного проспекту дитина. Тоді свекруха мене повчала:
    " Хай бог милує - така товста дитина!Ти думаєш в тебе з нього двоє виросте?? Мазані тільки пиріжки добрі, а дітки мазані погані!" А він пішов до школи вже був не товстий. А зараз такий велетень, під два метри, і взяв все добре з нас обох. Гарний хлопець, і діти в нього красиві..
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не все так погано... ;

    дріжжеві пиріжки з картоплею, то в начинці картопля, смажена цибуля та трохи масла та молочка - це вже добре
    Треба ще додати до картоплі відварену розсипчату гречку, пару ложок мелених шкварків, чорний перець .
    І зробити не пиріжки, а пиріг на цілу бретванку. Змастити зверху яйцем і в духовку на 45 хвилин.

    В дріжджеве тісто йде молоко, пару яєць, невеличка терта на грубій тертці цибулина, пару ложок сметани, олія.
    І до пирога йде обов"язково мастега /мачінка/. Берете кусок пирога і мачаєте в мачінку - це щось з чимось:yahoo:
    Так має бути кожної неділі на сніданок )

    Во, фотку пирога і мачанки стибрив в неті, але в мене також непогано виходить :blush:

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    мачінка - те, куди вмочати? Я бачу, що там петрушка, а що ще? Я роблю таку мачінку до святкового столу: сметана, сіль, кріп та давлений часник. А що у вас?
    Зроблю обов'язково.
     
Tags:
а де твій аватар? :)