Як заробити додаткові гроші

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем DUDUV, 4 лип 2011.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    в бані? а чо би нє...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Вибори почалися)))) Купа штабів ружних політсил і окремих кандидатів. Таки підробити можна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    тарифи кинь в приват..

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    як би то їх кинути на бабло..
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. pizzaiolo

    pizzaiolo Member

    жарти жартами, а ніхто нічого конкретного не сказав по даному питанню
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. megaBaby

    megaBaby New Member

    можна вдома попрацювати, може статті якісь пописати... копірайтинг зараз дуже гарно працює :) але ж тут бажано мати філологічну освіти чи принаймі вміння писати без помилок
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я думаю для такої роботи таких даних за мало, треба ще мати аналітичний склад розуму, та багато знань в тій галузі про яку можна писати!
     
  7. madara

    madara миється в бані

    Треба увімкнути уяву.
     
  8. burchun

    burchun Member

    Як заробити гроші

    Як як, на роботу піти, розмістити резюме на сайті пошуку роботи, наприклад http://rabotaplus.ua/ і робота сама тебе знайде))))
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Якщо дехто не в курсі, що то таке, - то є станок для зшивання паперів. Або, по іншому, для архівування.

    В багатьох організаціях потрібно періодично архівувати документи.

    За одну папку ціна може доходити до 50грн., а то й більше (це, якщо потрібно ще й нумерувати аркуші, обклеювати тканиною торці, тощо....)

    Зручність роботи полягає в тому, що працюєте тоді, коли вам зручно. Можна й вечорами, можна й у вихідні. Тут все просто - чим швидше виконаєте роботу - тим швидше отримаєте розрахунок.

    За 2-3 тижні запросто можна заробити 4-5 тисяч грн.

    Якщо когось зацікавило, можу в ПП надати додаткову інфу.
     
  10. sergant

    sergant New Member

    Всім доброго дня. Підкажіть мені, що робити і де шукати гроші... Справа в тому, що 24 серпня 2013 року мене збила машина, та скотина втік з містя, ні одного свідка, розслідування прокуратури військової і МВС не дали ніяких результатів, пролежавши з 22.30 до ранку без свідомості пішки дойшов до дому 1,5 км. Були переломи ноги правої, праві ребра поломані, рвані рані голови та 5 відкритих переломів руки правої... Зараз основна проблема залишилась у руці... Після аварії я не відчував і не рухав правою рукою приблизно до квітня 2014... Пройшов на руку дуже велику кількісь операцій пішов на поправку, звичайно грошей пішло багато. Працював тоді і зараз працюю у військовій частині, командир залишив мене на службі, щоб я не опинився без нічого зовсім... В лютому 2014 прийшлось взяти кредит в дельта банку і до вересня нормально сплачував, але у жовтні через ускладнення в руці пропустив планову оплату, томущо гроші дуже потрібні на операцію... Зараз мені дзвонить банк і каже що договір розірвано і змушує оплатити всю сюму кредиту і 3 грудня буде розпочате судове засідання. А зараз лежу після операції в госпіталі... Підкажіть що робити...

    ---------- Додано в 12:59 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------

    Всім доброго дня. Підкажіть мені, що робити і де шукати гроші... Справа в тому, що 24 серпня 2013 року мене збила машина, та скотина втік з містя, ні одного свідка, розслідування прокуратури військової і МВС не дали ніяких результатів, пролежавши з 22.30 до ранку без свідомості пішки дойшов до дому 1,5 км. Були переломи ноги правої, праві ребра поломані, рвані рані голови та 5 відкритих переломів руки правої... Зараз основна проблема залишилась у руці... Після аварії я не відчував і не рухав правою рукою приблизно до квітня 2014... Пройшов на руку дуже велику кількісь операцій пішов на поправку, звичайно грошей пішло багато. Працював тоді і зараз працюю у військовій частині, командир залишив мене на службі, щоб я не опинився без нічого зовсім... В лютому 2014 прийшлось взяти кредит в дельта банку і до вересня нормально сплачував, але у жовтні через ускладнення в руці пропустив планову оплату, томущо гроші дуже потрібні на операцію... Зараз мені дзвонить банк і каже що договір розірвано і змушує оплатити всю сюму кредиту і 3 грудня буде розпочате судове засідання. А зараз лежу після операції в госпіталі... Підкажіть що робити... І де взяти гроші....
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну не кажіть...Роботу знаходить,той хто її шукає;)А сидіти дома просто розмістивши резюме на різних пошукових сайтах результату не буде.Переконалася на собі,хоча розмістила резюме щось на 4 таких сайтах.І поки сама не подзвонила до роботодавця,то так би і сиділа дома в очікуванні дива:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ComisarRex

    ComisarRex Member

    Я маю пасивний дохід з страховок, раніше вивчив основи, розповів друзям і.т.д. тепер в середньому маю 1000 грн. в місяць тільки за те що направляю в офіс в страхову, головне працювати з нормальною страховою щоб потім соромно не було перед знайомими.... Починав з цього сайта http://strahovka.lviv.ua/spivpratsya/strahovim-agentam/ Хто має хороші знайомства з автовласниками може непогано заробити...
     
  13. Andriy Vashchyshyn

    Andriy Vashchyshyn миється в бані

    Напишу про два надежных способа!

    Напишу про два надежных способа!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    1. Самым популярным способом заработка в интернете является заработок с помощью проекта WMmail (подробнее здесь http://xsffera.ru/wmmail/), здесь не нужно вкладывать деньги, проект без вложений и риска, выплаты провдяться на платежную систему Webmoney, действует партнерская программа! На проекте реально зарабатывать 100$ в месяц, тратя 2-3 часа в день, такую сумму основном все зарабатывают, но и есть пользователи которые зарабатывают до 400$! Это зависит от времени работы!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    2. Вторым очень актуальным способом заработка, является заработок на инвестиционном проекте Ферма соседи (подробнее здесь http://xsffera.ru/fermasosedi/) это проект замаскированный под онлайн игру! Здесь можно выйти на любые доходы, но это уже будет зависеть от суммы которую вы вложете, проект работает с российской валютой рубли! Я на ферме зарабатываю примерно три месяца, и в течение игры вложил 3500 руб, за это время у меня в обороте уже 6000 руб! Деньги я без проблем могу вывести, или могу продолжать развиваться, увеличивать свои доходы и получать цистий прибыль! Так я и делаю продолжаю развиваться!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Эти способы заработка подходят всем желающим!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Мои контактные данные:
    Вконтакте https://vk.com/andriyvp
    Skype (только чат) andriy.vashchyshyn4
     
  14. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Ну якщо така справа то і я додам пару слів про заробіток в інтернеті :).
    На даний момент зі всіх варіантів інтернет заробітку, що я перепробував, є сайт Cointellect.com.
    Просто скачавши в них програму і запустивши її на комп"ютері можна мати до 1.5Є в день. Але це за умови, що у Вас є хороша відеокарта. Якщо відеокарта слабенька/інтегрована то буде суттєво меньше.
    Зароблені гроші вивести можна на PayPal (мінімум для виведення 50Є) або через криптовалюту DOGE (без обмежень).
    Можна ще там купувати контракти і отримувати дохід з них.

    Але це більше заробіток для тих, хто має безкоштовну електрику або в кого комп постійно працює.
     
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Додатково заробляю на podrabotka.tv
     
  16. Obmenka Ua

    Obmenka Ua New Member

    можна заробляти на курсах електроних валют, тобто на webmoney https://obmenka.ua/
     
  17. Kytsor

    Kytsor New Member

    Можно заработать играя в Batal
    [​IMG][​IMG]
    Вы хотите поиграть в классическую онлайн стратегию? Она не требует установки и достаточно просто ввести свой логин и пароль. Реальная карта мира 17-19 века, порядка 90 юнитов, 20 зданий и больше 30 исследований. Лотерея, Чат, форум, общение обеспечено.
    Основной жанр игры — морская стратегия. Хотя и сухопутным крысам можно повоевать на материке!
    Игрок начинает свой путь с развития региона, в котором оказался после регистрации, знакомится с соседями по региону, правительством страны и начинает продвигаться по выбранной ним стратегии. На первом этапе игры игроку необходимо решать классические задачи развития своей империи - отстраивать территорию, развивать науки, строить и реинкарнировать армию/флот, заниматься разведкой и грабежом соседей. Подлинный размах игра приобретает на этапе, когда доступны для использования все разнообразие тактических военных приемов.
    Уникальный геймплей, полная свобода действий игрока, а также расширенная дипломатия, где в качестве оппонента выступает не компьютерный противник, а множество реальных людей – это одно из важных возможностей, которые может предоставить проект . Экономические манипуляции, ведение боевых действий – все это доставит множество удовольствия любителям стратегий.
    Из особенностей игры стоит отменить неплохой мобильный интерфейс, который разработчик постоянно улучшают. В эту игру можно играть на парах с мобильно или на работе с планшета.
    Игра имеет логическое завершение — после игрового круга подводятся итоги и определяется лучшая страна, игроки которой получают вознаграждения и попадают на доску почета проекта.
    Особенности игры:

    • Выборы президента каждого 1го числа месяца;
    • 15 стран, 535 регионов и островов;
    • возможность захвата территорий вражеской страны;
    • мобильная версия игры, чат и форум интегрированные в игру;
    • 80 уникальных наземных и морских юнитов, 30 исследований, 20 зданий;
    • совместная атака и защита;
    • рынок с возможностью продажи любого вида товара;
    • заработок валюты в игре;
    • экспедиции, кровавые войны, политика;
    • реалистичная карта мира 18го века;
    • логическое завершения игрового цикла;
    • возможность игры через любое мобильное устройство.
    • лотерея
    Присоединяйтесь к нам: общение, интерес, забавные конкурсы, обновления игры — гарантированы.

    Мир БАТАЛ: http://batal.su
     
  18. Olenall

    Olenall миється в бані

    може перед святами зробити якісь речі - карту бажань..
     
  19. RuslanShum

    RuslanShum Active Member

    попробуй в сети поработать, если деньги нужны, не много конечно но как подработка покатит
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А хто пробував на Forex ММСіS заробляти??Чи дійсно там можна нічого не роблячи покласти певну суму грошей і кожного місяця отримувати проценти?Просто цікаво чи дійсно хтось знає?(бо чула багато відгуків і не знаю чи вірити чи ні)
     
а де твій аватар? :)