Як запобігти цукровому діабету

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Kalind, 20 тра 2016.

  1. Kalind

    Kalind New Member

    Ребята, очень тревожит тема заболевания сахарным диабетом. МОЗ прогнозирует что к 2030 году в мире будет насчитываться около 552 млн человек. К сожалению, под риском находится каждый не зависимо от возраста и необходимо очень правильно построить свою жизнь таким образом, чтобы обезопасить себя. Есть хорошая инфографика об этом, которой хочу поделиться, это будет интересно каждому [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І шо? :scratch_one-s_head:

    Реально ви шо пропонуєте?
     
  3. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Не змішуйте їжу та воду, тобто не запивайте коли їсте. Вживайте тільки чисту воду за 10-15хв. до прийому їжі та через 1,5-2 години після і ніякий діабет до вас не вчепиться!
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ми завжди п'ємо, кажучи: на здоровлє, а потім закушуєм.
     
  5. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Горіляка не рахується, я казав про воду та їжу.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а я жартував, нє?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. KovNata

    KovNata Member

     
  8. KovNata

    KovNata Member

    Щоб не нашкодити своєму організму,менше вживайте хімічних препаратів,так званих ліків,а старайтесь вживати усе натуральне,що очистить організм і зміцнить ваш імунітет, а тоді організ з усіма проблемами може справмтись і без хімії. МИ Є ТЕ ЩО МИ ЇМО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KovNata

    KovNata Member


    Щоб не нашкодити своєму організму,менше вживайте хімічних препаратів,так званих ліків,а старайтесь вживати усе натуральне,що очистить організм і зміцнить ваш імунітет, а тоді організ з усіма проблемами може справмтись і без хімії. МИ Є ТЕ ЩО МИ ЇМО.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ми є те, як ми рухаємось і як жеремо.
    Добрий рух - це головне, від чого нормалізується рівень цукру в крові.
    Вночі ніколи не їжте, насамперед з 12 до 3 - це зразу піднімає рівень цукру.
    Не їжте перед тим, як лягти спати.
    Викиньте з кухні цукрівницю. Цукор не потрібен нікому, як і інші швидкі вуглеводи.

    Взагалі в усьму світі знають, що діабет другого типу не потребує пігулок, а потребує менше вживати солодке, сидіти та лежати, а рухатись чи мати фізичні навантаження. Тільки у нас лікарі з задоволенням підсаджують людей на хімію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

    Держать на контроле єтот вопрос нормальная практика, во всем мире.
    Я раз в год сдаю анализ на сахар - прямо у себя под домом в клинике «ПЕРСОМЕД»
     
  12. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    За допомогою вітаміну Д!
    Я не пребільшу, коли скажу, що для багатьох хворіб відповідно великі дози вітаміну Д є універсальним лікарством. ;)
    Задайте в гугл слова " vitamin d diabetes " : Google
    Але передозування вітаміном Д - також не допускається.
     
  14. VladEgo

    VladEgo Member

    Раз в год, как мне кажется - этого мало. Особенно, если есть риск того, что у Вас он тоже может проявиться. У нас глюкометр Accu-Check Active - очень удобно и по больницам ходить не нужно. Разве что каждый месяц покупаем тест-полоски как на фото)
    [​IMG]
     
  15. Koby

    Koby миється в бані

а де твій аватар? :)