Як забути нещасливе кохання?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 11 лис 2008.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    От цікаво, а як? Поділіться досвідом.Може Ваш досвід допоможе справитись з цією проблемою?
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Упс...
    Чи не пора завести гілку "Зрада до подружжя"? о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    а ніяк. з часом просто все інакше сприймається. і пам"ятаєш в основному тільки хороше. а з поганого робиш висновки.
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    :biggrin:
    для мене не актуально...

    та он дівчата як переймаються, вже весь ЛФ їх підтримує. а воно все не відпускає.
     
    Останнє редагування модератором: 11 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1
  5. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Нема такого рецепту -тільки час.:cry:
    А одного разу, років так через 10-15, зустрінеш свою любов і в ужасі о_О подумаєш: як я то любити могла?:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Якщо людина звикла до самобичування то після кожного наступного кохання в неї знову будуть якісь мороки в тому напрямку. Направду спостерігала таких людей. Знайомий спочатку хтів одну дівчину, а з другою зустрічався. Коли сталось так що тодішня пішла від нього а пасія почала з ним зустрічатись - він вже почав шкодувати про колишню. Про що це свідчить? Допомагати йому далі нюні розводити замість жити по-людськи? Даруйте хто так не думає. Просто коли мені було зле - я йшла з друзями і намагалась розрухатись, почути щось доброго-веселого від них, або ж покепкувати з свого неталану. А є люди які роками будуть тобі їздити по вухам як то їм зле. В мене враження що то або їм в кайф, або ж просто не розуміють, що своїми думками все зле до себе самі і притягують.

    Достатньо просто захотіти забути або ж глянути на все як на банальний здобутий досвід і звертатись до пам"яті хіба по плюси, які минули. При цьому можна на тому грунті почати писати вірші, малювати - будь-як сублімувати той жаль для подальшого ПОЗИТИВУ.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Але ж може біти і інакше.І через років 10-15 будеш жалкувати.Буває ж і таке?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    В мене такого не було:good:
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я знаю одну людину, яка вже років 25 кохає , хоча й сім"я у неї і живуть нормально...
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Час найкращий лiкар, i ще одна ДУЖЕ Помiчна рiч "Очi не бачуть - серце не болить" знаю що дiє на 100%.
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Ви праві....бо дійсно важко коли очі бачуть кожен день...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    +1000!!!:good::good::good:

    Як забути нещасливе кохання? ІМХО: не жаліти себе постійно: ой, він мене покинув, ой, яка я нещасна, кінець світу, ніхто мене більше не полюбить, за що це мені і т.д. Переключитися на щось інше, знайти собі якесь хобі, частіше бувати в компаніях хороших людей, прочитати книгу Карнегі "Как перестать беспокоиться и начать жить". Найкращий лікар - час, але цьому лікареві треба трошки помогти і не зациклюватися на одному і тому ж, намагатися відганяти від себе погані думки. А ще - запам"ятати два хороші вислови: 1. Хоть плохо мне, но это не причина, чтоб доставлять страдания другим. 2. Якщо тобі погано, знайди того, кому гірше, і допоможи йому.
     
    Останнє редагування: 11 лис 2008
    • Подобається Подобається x 9
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    +1000!!!:good::good::good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Це просто спогади про минуле з часом почуття притуплюється і проходить, можливо якщо зустрінетесь колись, то щось в душі зашевелиться але то вже не кохання. Ніколи не треба жаліти за минулим- це просто ще одна сторінка з вашого життя, переверніть її жийте дальше знову буде кохання...
    (тут я так тихо, щоб мужчини не чули) дівчатка, та крутіть їм голови, дуріть, щоб колись було що згадати.;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. А варто першій сказати, що любиш? Просто видається, що так воно є. А певності у тому, що є взаємність, нема;)
    Точніше, не зрозуміло, що насправді людина відчуває
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Важко сказати..то дуууже багато залежить від об"єкту закоханості.невідомо як він може повестися. особисто я б не радила зізнаватися,якщо нема певності у взаємності почуттів..бо я раз не витримала і зізналася одній близькій людині..потім було ДУЖЕ неприємно і боляче,я довго відходила від тої розмови і сказаних слів,а ще довше викреслювала з серця всі почуття..вирішувати лише Вам..в таких справах давати поради як на мене - річ невдячна...
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я сказала. Хоча точно знала, що взаємності не було. Але я не могла мовчати і зізналася, бо ладна була взагалі про це кричати. Правда, у той момент у мене голос кудись пропав і я це прошепотіла захриплим голосом... :)))

    Головне з ним не боротися. Визнати, що воно було, що воно є, і що з тим можна жити. Воно само десь потім загубиться. А як дуже боротися, то боляче буде ще більше. Ніц поганого в коханні без взаємності нема. Любов вона завжди любов, не треба її вбивати. Треба просто почекати, поки вона подивиться в інший бік і пізнає іншу особу. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не буває
    всьо стираєсі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    У мене таке було. Правда, не через 10-15, а через 3 роки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Дяка за підтримку:) Інколи просто хочеться почути думку людей, бо не завжди близькі зрозуміють. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)