Як відправити гроші з Польші в Україну?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем vitaluk, 11 чер 2018.

  1. vitaluk

    vitaluk New Member

    Підскажіть, які є прості і недорогі способи перерахувати гроші з Польщі на карту привату в Україну?

    Знаходиться людина в м. Лагов, працює до 19.00, банки вже не працюють, тому підскажіть як можна відправити на вихідних гроші

    дякую!
     
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Скористуйтеся Приват-24. Просто перекиньте гроші в інтернеті, а банкомати працюють цілодобово.
    Правда, не повна інформація про те, що хто хоче. Можна попросити когось дати кеш за услуги з картки. Я наприклад, поповнюю рахунок телефону за кеш.
    Або в польщі дає кеш, а друг переводить гроші на вашу картку.
    Добре мати дві картки на рахунок. Там поповнюють, а тут знімають...
     
  4. AndriiLazo

    AndriiLazo миється в бані

    Я можу Вам порадити найдешевший спосіб. Той хто буде отримувати платіж відкриває в Україні картку в Кредобанку. Назва її "Злотувка"
    Той, хто буде перераховувати кошти їде в Польщі в банк PKO і каже, що я хочу зробити "пшеказ" (переказ по укр.) і надає реквизити, що надав банк. Переказ маэ бути в злотих. Отримувач через 2-3 дні отримує кошти в Кредобанку ї сплачує комісію за отримання готівки у розмірі 1%. В Польщі треба сплатити за переказ 10 злотих. ВСЕ!
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Przelew - читається "пшелєв", але ніяк не пшеказ.:))):))):)))
     
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  7. NiceMen

    NiceMen Member

    Вестерн юнион как вариант. Или с карты на карту.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    То, певно, гуралє))) Ну, гуцули, по нашому)) Теж поляки, але мало-мало дикі))
     
а де твій аватар? :)