Як відівчити дитину спати з батьками?

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем mariyasidoruk, 6 вер 2017.

  1. mariyasidoruk

    mariyasidoruk Member

    Доброго дня, шановні форумчани. Прошу поради в знаючих і досвідчених батьків. Власне, запитання - в темі) Ніяк не можемо привчити сина 5 років спати ву власному ліжечку в окремій кімнаті з старшою сестричкою. Каже, що не страшно, не боїться, але не хоче і все тут.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мотивація повинна бути дуже міцна: і що він вже дорослий, щоб спати з батьками, що сміятися будуть друзі, як узнають, що він як ляля спить з мамою. І присипати його в його кімнаті, читаючи на ніч якісь нові книжки.
    Взагалі це проблема. Донька відучила від свого ліжка тільки коли купила іншу кроватку - високу, з драбинкою. Цікаву білизну на неї, багато малих подушечок. І сама туди перший час залазила, щоб присипати. І нові книжки купляла, клала під подушечку. Зараз йому 3, спить сам.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Коли моєму сину було 1,3 року соску не виймав із рота. Купив гарну велику машину і на новий рік покликав свого брата. Той став за Діда Мороза, що приніс машинку і міняє на соску. Син сам віддав соску в обмін на машину. І відрізало назавжди, як її не було ніколи. Купіть щось таке, щоб можна було торгуватися.
    П.С. Заголовок теми прикольний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mariyasidoruk

    mariyasidoruk Member

    Дякую за відповіді. Спробуємо змотивувати якось.
     
  5. TinaKalina

    TinaKalina New Member

    А я не думаю, що треба залякувати дитину - розкажу друзям чи ні. Просто розмовляти з ним,що він вже дорослий чоловік, самостій, до школи скоро піде. І таке подібне, працює. Все вийде, головне сильне бажання
     
  6. MalvinkaZ

    MalvinkaZ миється в бані

    і я вважаю, що залякувати ні в якому разі не варто)
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В нас діти сплять з батьками до пенсії, а потім батьки з дітьми...мінталітЄт ))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Дитині було років зо два. (Ще й дівчинака). Засипала лише з пипкою. І я придумав дуже дієвий спосіб, як відівчити. . Схлвав ту пипку і від дитини, і від дружини. Ніби загубилася. Другої вдома не було.
    Пів ночі дитина плакала Де є , де є… Заснула і більше ніколи про пипку не згадувала. Це я написав для того, щоб, боронь Боже, ніхто і ніколи подібних експериментів над дітьми не ставив. (Дружина до сьогодні простити не може):sad:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    о_Оо_О Боюся навіть запитати, що це?
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Знайшов в укр.словнику і "соска".:) А чомусь думав, що то русизм.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А пипка - то по якому?
    У нас так діти називають статеві органи :pardon:
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це мабуть мій найперший спогад, коли мені відібрали пипу :blush: Темно, страшно, мама зла, і пипу не дають...:dntknw:
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То не пипки, то піцик :)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)