Як вибрати хороший кавун?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем MARTINI, 27 сер 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я не вмію вибирати кавун. Просто беру перший, що трапляється під руку. Ще жодного разу поганий не попався. Ну, єдине хіба що дивлюся аби був сухий хвостик.

    Що роблять всі ті люди, які стукають по кавуну, намагаються його роздусити руками, слухають його, прикладаючи до вуха, я ніколи не розумів.

    А ви вмієте вибирати кавун?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Це пережитки минулого. Зараз всі кавуни F1 і достигають практично одночасно, а за мого дитинства можна було запросто напоротися на зелений.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    У нас кавуни вибирає тато, в нього це гарно виходить:) Але й самій доводилося купувати. Для себе вивела такі правила при виборі кавуна :1) Він має бути не надто великий (бо такий великанчик часто може бути наколотим або напсиканим якоюсь гидотою для пришвидшення росту й достигання- відповідно, там багато жовтих нітратних жилок), але й не маленький (може бути недозрілим) - краще брати кавун середнього розміру на 6-8 кг.
    2) має бути жовтий влежаний бочок
    3) сухий хвостик
    :) Ото пишу і аж захотілося кавунчика.

    ---------- Додано в 21:15 ---------- Попередній допис був написаний в 21:13 ----------

    Ну не знаю, мені здається, то як кому щастить. Майже весь серпень їмо кавуни, то нам попадалися як і солодкі, стиглі, так і блідо-рожеві й не надто цукристі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо продавець, або барига, на питання достиглості і смаку кавуна аж заходиться ,хвалючи його, прошу вирізати трикутничок... Ідея зрозуміла? :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В супермаркеті трикутничка не вріжеш:sad:, хіба на базарі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Елементарно. Вони зобов'язані вам його навіть на кубіки порізати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Колись бувший швагро-москалисько з Криму навчив вибирати років 15 тому, з того часу ніразу не помилився, кавуни жеру тоннами.
    Пояснюю Мартіні, аборигеньский кримський спосіб:
    Розмір ролі не грає, може бути і великий. Щоб не надто м"яким був і вялим.
    Кладеш кавун на долоню лівої руки, а пальцями правої легесенько барабаниш по ньому зверху, ніжно і з чуттям. Вібрація повинна проходити через кавун і ти відчуваєш її долонею лівої руки.
    Швиденько розумієш принцип і набиваєш руку. Я вже роками серед родини і знайомих кавунячий гуру, завжди просять вибирати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Значить, твердження
    -
    помилкове...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    а ще, як мені казали, він має "хрустіти". коли його стискають і коли по ньому постукати, звук має пустоту нагадувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ви вмієте відрізняти кавун від кавунИчки? Кавуничка завжди солодша.

    Угу, ножем яким перед цим продавець чистив собі нігті на ногах. Сама бачила:bad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    От і я орієнтуюся завжди на жовтий влежаний бочок і сухий хвостик. І стукаю по ньому - має бути глухий звук. Але раз на раз мені не випадає - одного разу така гидота попалася, ще й усередині підгнила... :bad:

    А Яну мою вже два рази після кавуна висипало і шкіра червоніла і чухалася страшно, аж мусили приймати антигістамінне. І це в дитини, яка взагалі ні на що алергії не має! Чим же вони ті кавуни нашпиговують?.. :dntknw:


    Ого... Вік живи, вік учись)
    Не знала, що таке буває)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Має бути дзвінкий звук.

    Кавуничка з одного боку наче як вдавлена , приплюснута.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    хм... Я завжди орієнтувався по дупці. В кавунички більша. Нє? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не зловживайте цим способом.:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    У жодному разі не беріть кубічні кавуни...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А жовті? Хто їх пробував? Мама сьогодні хотіла такого купити (кажуть, що він без кісточок).
     
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    На любителя. Мені не пішов. Знаєте, як смакує біля самої шкірки? Ніби ще й смак кавуна, але вже такий якийсь розріджений чи шось таке... З присмаком шкірки... Ото мені схожим здалося.
    Але може то невдалий кавун був...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    На мене щойно мужа кричав, бо я витягла наш 7ми кілограмовий кавун, взяла його в ліву руку і
    не знаю, що мав на увазі автор під словом вібрація, але я чула лівою рукою дотики правої руки по кавуні зверху. Хоча підозрюю, що кавун так чи інакше буде добрий, беремо там другий раз, попереднійй був смачнючий. Правда в Польщу їх привозять з Греції, Італії, Угорщини здається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Не варто гроші пускати на вітер. Колись взяли...гарбуз гарбузом:mocking:
     
  20. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Хотите, без спросу, правда, открою секрет?
    Ритин родственник выращивает арбузы профессионально. Так вот, все те, что на продажу, подкормленные химикатами. Для СВОИХ есть отдельная делянка, но там арбузы еще не созрели. Нормальные будут готовы через неделю. Очень хотелось, в прошлые выходные купил. Японская болезнь. Панасоник.
    Ломает ехать на вокзал встречать ростовский поезд, но арбузы я через неделю буду есть натуральные.
     
а де твій аватар? :)