Як "вибити" борг

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Speedo78, 13 лют 2010.

  1. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    забудьте про насильницькі методи (щось шкодити, бити морду чи погрожувати)
    в мене так знайомий сів за свої гроші
    позичив доброму колєзі значну суму, той потім все "завтра та завтра"
    надоїло знайомому, взяв ще одного колєгу (коса сажєнь в плечах) і притиснув його "по-серйозному".. боржник не відмовився і сказав що завтра віддасть (нє, банєку, хоч розписку би яку взяв, а то дуже довірливий)
    так-от, на завтра чекав в умовленому місці з міліцією (налетіли під-час передачі грошей).... от якби хоч якийсь папірець був, а так посадили за рекет... правда тільки в сізо відсидів, а потім ще мусів заплатити щоб зняли з нього звинувачення
    а той боржник зараз за кордоном (чухнув майже одразу... певно боїться)... і шось вертатись не збирається...

    тому ніяких "завтра".. найкращий спосіб (так як сума незначна), то просто забути)) (а як з'явиться нагода - просто забрати щось в еквіваленті)) )
    а славу йому треба пустити серйозну..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Правильно думаєте...
    Миху. Папірчик з підписом - "Кохавинка". Якщо в справі фігурує тільки вона - можна самокрутку зкрутити, вся користь...
    Щоби папір мав якусь силу, треба з паспортними даними і в присутності свідків... Хоча і це не документ...
     
  3. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Да да. Перед тем, как думать про насильственные методы, взвесьте, стоит ли из-за 100 долларов наполнять свою жизнь таким дерьмом

    http://www.youtube.com/watch?v=oiscqwaWLLk

    ---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=SLIstAWJmjM
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    *добрий звИчай - не позИчай*

    ще є одне прислів"я
    хочеш мати ворога - позич другу гроші
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Колись (кінець 70-х) мій колега попросив мене бути одним з двох свідків, з паспортними даними, при складенні боргової розписки (600 рублів, здається).
    Я здивувався - ти же позичальника знаєш багато років.
    Але кредитор наполягав.
    І треба же - позичальник втрапив у ДТП, півроку голову лікував. Виплату йому відтермінували, але той ледве пригадав - коли, як і за яких обставин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Завдаток. Добре, хоть хватило ума всю суму не заплатити, хоча той "їздив по вухах", давай всьо, я тобі все "замучу",скорше.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ЯКЩО Є СВІДКИ, ТО КОРИСТЬ.
     
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Я ж на початку написав, що не прихильників таких методів, а от поговорити з ним і подивитися в очі ще разок попробувати можна, принайцмі скажу що все про нього думаю (хоча і так вже то не раз робив).

    Якби йшлося про більшу суму, то я би знав куди звернутися (є різні охоронні фірми, які "повертають борги", приблизно за 10% компенсацію, одна з них називається "Фенікс" і знаходиться на Сахарова)
    вільний_слухач
    Я ж також, спочатку думав, що колєга... Ото навчило, тепер буду як то кажуть "на холодне дути"...
    Я розумію, що сума не надто вже велика, але шкода, як не як :sad:

    Пригадався ще один випадок. Позичив мій співробітник якось далекому родичеві жінки тих же 100 долларів. Ну і там, місяць пройшов, два, пів року і від нього ніц не чути... Якось на одній родинній забаві підходить мій співробітник до того "родича" і каже: "ну як там мої 100 баксиків? Вартувало би вже якось розрахуватися", на що той, витягує записник, а там цілий список, кому він винен, "тааак, як там твоя фамілія..... ага Іванов (відразу викреслює ручкою)? Ну, так я ж тобі віддав. Та віддав ти що забув?"
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Марні старання,в мене вже чотири роки пройшло як мій чоловік знайшов такого собі афериста якій нагрів нашу родину,та знайомих і родичів.Збирав нібито робочих до Італіі.Разом всього вийшло 40000 євро.Прокуратура розбирається аж досі,нібито закривали його,потім випускали.В нас все куплено!!!!Нікому віри немає!!!!А ви говорите про позичання,цей гад живе в мому районі,часто його бачуть,а як забрати ті гроші????:cry::cry::cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тре просто памятати, що всі люди діляться на берущих і дающих. Берущий не є дающий, а дающий не є берущий. Тому, якщо вже позичати, то дуже обережно.
    Є у мене знайомі одні. Одного разу, років 5 назад, вони захотіли робити серйозний бізнес і порадилися зі мною, чи то є добре, чи не добре. Я сказав, що ідея хороша, але саме у вас то не вийде. Жорстоко? Жорстоко. От вже 5 років вони залізають у борги і поки їх то не зупинило. Життя вчить, поки не зламає.

    А був в мене ще один аферист. Прикинувся з спілки інвалідів, печатку мав і таке інше. вимантив у мене компютер з принтером. Посадили, не через мене, бо виявилось, що він таким чином вимантив понал півмільйона баксів з різних підприємств. Та й таке... відсидів - далі ходить, вже двічі бачив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Десь тиждень тому, читав в газеті, як один шлюбний аферист знайомився по інтернету, їздив своїм "майбутнім нареченим" по вухах, що треба гроші (даїшники наїхали, мама захворіла і т.п.). І то трьом підряд!!! Виманив там у всіх десь в сумі 1000 доларів. А вони, пізніше, коли зрозуміли, що все це афера, не змовляючись заяви накатали і що ви думаєте? Приперли його! Частину вже віддав, решту обіцяв найближчим часом, навіть на роботу для цього влаштувався... От і я подумав... Існує ж якась стаття "за шахрайство". Там ж також ніяких розписок не було, як я зрозумів... Такщо часами можна вибити, цілком законно. І то без братків, без наїздів і погроз ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    О, правильно, то є ідея.

    Нехай у вас немає розписки, але змоделюємо ситуацію.

    Ви пишите заяву на нього в міліцію, пише ше з 5-6 осіб... а, то вже серйозно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Як побачите наступний раз - заставте написати розписку. Або вимагайте телефон в заставу, але нехай пише розписку, що сам дав. Нехай дату повернення поставить. Після дати - заяву в міліцію. Там за шахрайство візьмут, якщо не в перше. До 525 грн. справу не відкриють. Якщо більше - мусять. Але то теж мінінгіт - Вас будуть тягати для свідчень більше ніж його... Хіба дуже хочете помсти.
    Справедливості я би не шукав, її здається нема, або дуже мало...
     
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Може вам пригодиться моя історія.
    Я теж колись позичила 140$, на кілька днів, а забрала (відвоювала) через девять місяців.
    Теж мені обіцяли завтра-післязавтра. Я взнала адресу, прийшла і звичайно що мені ніхто не відкрив але вийшла сусідка, яка "дуже любила" свою сусідку і розказала коли та виходить-приходить, відносини в сім'ї і все що треба і не треба. Наступного дня я прийшла раненько і чекала коли ж вона вийде. Вийшла, і запитала що я там роблю, я відповіла, звичайно так щоб чув весь під'їзд, хто йшов сходами завмер, настала тиша і вона від безвихідності запросила в квартиру (я була з коліжанкою). Виявилось, що не тільки мені винна гроші, а ще багатьом (дякуючи її чоловіку). Звичайно, що грошей немала, то я сказала зняти кульчики, перстені і поставила умову, до такого-то числа повернути гроші і не я їй буду дзвонити, а вона мені. Наступна наша зустріч, яку вона назначила, була на зупинці, грошей вона не віддала, а почала погрожувати і бандюгами і міліцією, і що люди дивляться, а я така- сяка до неї пристала... Коли вона викричалась, я показала що все записано на диктофон. Гроші вона віддала але було ще кілька зустрічей.
    Через це позичання втратила кілька друзів і добрих знайомих але не жалію, добре що так сталось,кожен показав хто є хто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє...я би казав... г морду...:aggressive:
    О....:scratch_one-s_head:
    але не всьо так однозначно....:nea:
     
  16. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Написало більше 10 осіб заяв в міліцію,ніц з того не вийшло.То вже діло в прокуратурі було,він добре там заплатив,та й далі собі гуляє:cry::cry::cry:
     
  17. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А якщо попробувати у вашому випадку через приватні фірми (типа "феніксу", "альфи") "наїхати"? Наскільки я знаю там серйозні хлопці - колишні спорцмени і вони жартувати не будуть. А в кризу вони беруться за будь-які справи! При тому діють, можна сказати законно. Ясно що вони беруть компенсацію, але краще, скажем, отримати 9000 замість 10000, ніж взагалі нічого.
    Знаю послугами таких "колектороів" часто користуються продавці "південного" ;)
    Ну, але то ясно, що мова йде про великі суми, думаю, навть за 1000-2000 доларів ніхто не буде руху робити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    За 100 баксов? "Братков" нанять и чтоб вам ещё что-то перепало??? Смеётесь? Тут путь один начистить морду хорошо и "попросить" отдать долг сейчас же, кмк.
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І я про то... Навіть,як не віддасть,то хоч моральна компенсація...на 100$..
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я не розумію... яка користь постраждалому від того, чи начищена морда у боржника, чи ні.
    Життя дало урок, платно, тому краще всього заспокоїтися і викреслити то з життя, як проблему, а залишити, як урок. У житті завжди так є. То ми шось здобуваємо, то ми шось втрачаємо. Так завжди було, є і буде. Життя просто нас вчить.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)