Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    І до чого тут ця цитата? Якщо ви її значення не знаєте (в чому я сумніваюся), то вам скажу, що вона сюди взагалі не пасує. Не той випадок.
    Ісаак когось може вбивав?

    Я запиталася чи послали би свою дитину на смертну кару за вбивство??

    Зараз усе доводять до максимальної автоматизації, але... все одно комусь доводиться на щось натиснути, аби запустити механізм.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Коли йдеться про способи вбивства собі подібних, то людина проявляє просто феноменальну фантазію
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    На жаль, правда. Але вони зараз ніби намагються зробити смертну кару "гуманною". :sad: Так ніби це справді можливо.

    Ні, я категорично проти. Навіть якби когось із моєї сім'ї вбили, я би все одно не змогла тій людині смерті бажати. А ті, хто бажають смерті, вони і за менше уб'ють, не треба буде і вбивства.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Так послав, коли б дитина пішла б супроти суспільства. Чи ви вважаєте нормальним покривати дітей-убивць. У нас у суспільстві пішла тенденція, син скоїв наїзд по пяні, убив, зґвалтував - так мерщій його рятувати від тюрми. Підкуповувати міліцю, суддів. Батьки після цього самі не грішать ? А батьки жертви ? Чи їх думку Ви до уваги не берете ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Да Лилиан послал бы, если бы вырос такой моральный урод, который бы заслуживал на смертную казнь. Ведь погибшие тоже чьи то дети, мужья, братья.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    При расстрелах во время 1-ой мировой войны был придуман механизм, который облегчал совесть стрелявших. У половины расстрельного взвода были холостые патроны, так что никто не мог лично себя обвинить, а отказаться от участия в расстреле - нарушение присяги.

    Как нарочно, вчера по ТВ был документальный фимльм про то, как двое любовников решили разнообразить свою сексуальную жизнь.
    Они приглашали к себе домой молодых девушек и после получения от них максимального "удовлетворения" вывозили в лес, убивали, уезжали,выжидали несколько часов, возвращались, расчленяли тело и сжигали его.
    Изуверам дали не пожизненное,а всего 25 и 20 лет.
    Реакция матери одной из погибших - "Лучше бы они мне их выдали!"

    И это не выдуманная страшилка - сам смотрел.

    Что на это скажут наши гуманисты?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    В первом своем посте я как раз и высказал свое мнение - не дело человека лишать жизни другого. Веллер - это как ответ Булгакову, варианты двух подходов к наказанию за преступление.
    Сам я согласен с пожизненым, поскольку считаю - что ужас без конца хуже, чем ужасный конец....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. dArt

    dArt Well-Known Member

    Лилиан, если бы не дай Бог кто ни будь хоть пальцем тронул мою жену или ребенка, я бы этого человека порвал бы собственными руками, невзирая на наше продажное правосудие.
    К стати, поинтересуйтесь у своего мужа (извинте не знаю Вашего семейного положения) его мнение по даному вопросу.

    А если бы этот человек лишил бы всей семьи? и очень многих людей лишил бы семей?
    ИМХО такого казнить или заставить вечно мучится. А отчет о наказании показывать в тюрьмай и колониях, что б подрастающие Оноприенки и Чикотилы задумывались о том, что их ждет если они посягнут на чью то Жизнь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Не драматизуйте. Все профессии важны! - Мамы разные нужны! Крім того, ви пробуєте втопити питання в технічних деталях. Є різні технології смертної кари, у тому числі і ті, які виключають безпосередню участь людини.
    ненормальних членів суспільства в сусспільстві є предостатньо, але ж їм також треба якось жити, десь працювати, бо інакше вони підуть грабувати і вбивати інших громадян.
    Може і так, але краще тримати монстрів на посадах катів, з визначеним регламентом поведінки, ніж дозволити їм займатися те ю самою діяльністю, але вже на самодіяльному рівні.
    Тільки коли мова йде про різного роду психічно хворих людей. Лідерів організованих злочинних угрупувань потрібно страчувати і то скоро, бо інакше вони починають керувати злочинним світом тюрми.
    Некорректне питання. Це не завдання батьків, посилати своїх дітей на смертну кару. Для цього в суспільстві є інші інституції. Сімя тут вже не діє.
     
  10. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Абсолютно согласен.
    Пусть мучаюся и чем дольше, тем лучше, а не создавать курорты для них с кабельным телевидением на всю оставшуюся жизнь.
    И приставить к ним врачей, которые будут следить, чтоб не дай Бог они копыта раньше времени не откинули.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

  12. dArt

    dArt Well-Known Member

    Да, извини Василий пропустил.
    Если бы мне или моим близким был бы жизненно необходим орган для трансплантации взял бы однозначно. Возможно не взял бы только у каннибала. Хотя, если стоит вопрос жить или умереть особо привередничать не приходится. Я же про органы предлагаю пересаживать, а не мозг маньяка-убийцы.

    Идея неплоха, но далеко не нова, почитать ту же "Енеиду", или же вообще источники - Древнегреческие мифы.
     
  13. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Тем более, что при пересадке органов никогда не знают донора, лишь бы орган был здоровым и подходил, чтоб организм его не отторг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kozak

    Kozak Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    А стільки є людей дуже хороших людей яким б ці органи врятували життя.:sad:
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Така поведінка - це прояв слабкости і невміння опанувати свої емоції.
    Я вас у цьому не зрозумію, як і вам мене не зрозуміти. Я би за своїх рідних померла, але би не вбила.

    Свого чоловіка такі дурниці навіть питати не буду. Якби він раптом відповів, що убивби за мене, то би було сильне розчарування.

    Знаєте, коли хлопці за мене у школі носи собі розбивали, я там ніколи не була, ніколи і ніяк не реагувала. Хотіли собі битися, то билися, мене то мало обходить, ні, взагалі не обходить. Якби хтось за мене убив, я би точно не подякувала, навпаки. Сила у вбиванні не проявляється. Вона проявляється у чомусь зовсім іншому. Сила духа, я маю на увазі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Дивно якось у вас все Лілія, ви мабуть дуже розумна та інтелігентна, на польській говорити думаю чудово, от на китайську переходите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Это правила для людей, а не для маньяков. Тяжко сравнивать разбитые носы с хладнокровным массовым убийством ради забавы или для того чтобы выставить он-лайн видео в интернете...
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Зето, я не проти довічного ув"язнення. Я проти смертної кари.
    Я проти насилля. І тим більше проти насилля, що є відповіддю на насилля.

    Василю, може, й розумна, ви, може, теж.
    А от на китайську перейду лише задля того, що, може, вас нарешті зрозумію.
     
  19. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Ну хоть регулярное уведомление о дате смерти маньяка-то оставьте...
    Уведомили
    в последний момент перенесли
    снова уведомили и подготовили
    опять в последний момент передумали и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Зето, насмішили. Це типу "не убить, так хоть поиздеваться".
     
а де твій аватар? :)