Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Вважаєте, що тоді в суспільстві було менше справедливості аніж зараз? Я в цьому не переконаний.
    Про суди Лінча ви напевно читали в Большой Советской Энциклопедии? Суд Лінча виник не для того щоб вішати негрів, а для здійснення правосуддя у випадках коли державна система правосуддя не справлялася з такою функцією (державне правосуддя в ті часи у США було слабким, бо країна постійно зростала і держінституції відставали від росту країни - ну прямо, як у нас зараз). Якби не суди Лінча то на величезних територіях США ніякого правосуддя не було б взагалі.
    Ніколи не задумувалися над пританням відповідності юридичного права природному праву? Якщо в людини є природне право, то чи не повинне юридичне право орієнтуватися на природне право? Бо інакше виходить, що юр. право все більше відривається від реальності і стає суцільною фікцією і віртуальщиною, причому настільки, що робить неможливим правосуддя.

    В чому парадокс?

    Для того щоб судова система досягнула такого рівня потрібно спочатку розстріляти десятки тисяч злочинців, бо інакше ми будемо вічно сидіти в кримінальному багні і наша судова система ніколи не досягне бажаного рівня.
    Я звернув увагу на те, що для юристів характерна певна шизофренія. Що значить юридично - не злочинець, а фактично - злочинець??? таке може прийти в голову тільки правникам у яких закони не відповідають реальності, повністю відірвані від неї.
    Суддя який виносить смертний вирок є суддею, а не злочинцем - і юридично, і фактично!
    Дуже погано, в юристів мав би бути сильніший характер і міцніші нерви. Може даремно пішли вчитися на юриста?
    У тому то і проблема нашого супільства, що юристи у нас вважають, що виконання свого обовязку был еще ооочень давно.

    Ну їх же не насильно призначають, є ж можливість відмовитися? Тобто це добровільна справа.
    Вам ніколи не доводилося чути, що злочинці керують своїми спільниками із вязниць? То в чому ж тоді зміст їх "ізоляції" від суспільства??? Це фіктивна ізоляція, її насправді не існує.
    Смертна кара це і санкція і "устрашение", а стосовно того що не бояться - це ви у міліції запитайте, чи вплинуло скасування смертної кари на злочинний світ? - Вплинуло і суттєво: перестали боятися!
    Не в системі убивства, а в системі правосуддя!!! Не розумієте елементарних речей, а ще студент-юрист!!!

    Може у вас просто порушення сну?:sad:
     
  2. bylbashka

    bylbashka Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Капець....яка кара?!ніхто не має право рішати життя когось,да канєшно є люди які зробили досить погані вчинки-просто ужасні,але вони самі понесуть покарання...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Оце Вас вже занесло. Те що Ви вважаєте помилковими чи неправильними думки інших- Ваше право, але Бога не чіпайте. Та і хто Ви такі щоб осуджувати його дії ?
     
  4. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    До уваги харків"ян
    Цієї п"ятниці о 19:30 на 7 каналі будуть дебати з цієї теми, буде проведено опитання, телефонуйте.
    Може і сам буду на передачі
     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Судья Верховного суда США Антонин Скалиа в интервью британской вещательной корпорации BBC высказался за применение пыток. По мнению Скалиа, пытки оправданы по отношению к подозреваемым в террористической деятельности, в случае необходимости получить от них важную информацию.

    "Было бы совершенно абсурдно утверждать, что, к примеру, воткнуть что-нибудь под ноготь подозреваемому или ударить его в лицо недопустимо", - сказал Скалиа. Применение "так называемых пыток" не противоречит Конституции США, запрещающей "жестокие и необычные наказания", заявил он.

    Также Скалиа подверг критике европейцев, выступающих против применения смертной казни в США. "Европейцы стали очень уж лицемерными, - сказал он. - Они утверждают, что ни одно цивилизованное общество не использует это. Да они сами тридцать лет назад применяли казнь". Если бы во всей Европе провели опрос общественного мнения, то большинство бы высказалось за смертную казнь, считает член Верховного суда США.
     
  6. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    це просто до питання чому Каїн убив Авеля:

    Адам познал Еву, жену свою; и она зачала, и родила Каина, и сказала: приобрела я человека от Господа.
    2И еще родила брата его, Авеля. И был Авель пастырь овец, а Каин был земледелец.
    3Спустя несколько времени, Каин принес от плодов земли дар Господу,4и Авель также принес от первородных стада своего и от тука их. И призрел Господь на Авеля и на дар его,5а на Каина и на дар его не призрел. Каин сильно огорчился, и поникло лице его.
    6И сказал Господь [Бог] Каину: почему ты огорчился? и отчего поникло лице твое?7если делаешь доброе, то не поднимаешь ли лица? а если не делаешь доброго, то у дверей грех лежит; он влечет тебя к себе, но ты господствуй над ним.
    8И сказал Каин Авелю, брату своему: [пойдем в поле]. И когда они были в поле, восстал Каин на Авеля, брата своего, и убил его.


    http://days.pravoslavie.ru/Bible/B_byt4.htm

    А взагалі-то це офтоп, але не я ж зачепив це питання...
     
  7. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    У повідомленні №441 в одному місці помилково позначена як моя цитата іншої людини.

    Наведіть статистику. Невже знайдете підтвердження, що злочинність зростає в результаті скасування смертної кари?

    У цьому окремому випадку я згоден з паном KabMiner. Він не християнин і не боїться Вашого Бога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Такої статистики не існує, бо злочинність залежить не тільки від смертної кари, тут багато факторів впливає. Але те, що страх злочинців перед покаранням зменшився - були такі матеріали тоді, коли у нас тільки припинили виконувати смертну кару.
     
  9. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Саме так, і нікому не вдавалося навести чітких доказів, що скасування смертної кари збільшило злочинність. Коли смертну кару скасовували на фоні зменшення злочинності, то злочинність спокійно собі продовжувала зменшуватись. Не головне це для злочинця - як саме його покарають. Може, когось довічне ув'язнення лякає ще більше, ніж смерть. І взагалі, ті люди, які зважуються піти на вбивство, навряд чи схильні до уважних роздумів про спосіб можливого покарання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    *****Я ЗА!*********
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    в кількох дописах одне і теж - 1. краще довічне ув’язнення, а не смертна кара, бо ми не маємо права вирішувати чиюсь долю
    люди! та посадити в тюрьму - це теж означає вирішити чиюсь долю
    і взагалі якщо виходити з того, що карати повинен тільки Бог, то всі тюрьми треба закрити, бо будь-яке покарання впливає на чиюсь долю
    2. життя забрати може тільки Бог, до того ж смертна кара гірше покарання
    якщо згадуєте про Бога то мабуть люди віручі, як же заповіді про любов до ближнього? чого ж тоді людині бажаєте гіршого? тобто довічного ув’язнення?
    та будьте чесні самі з собою!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    І,нехай ґвалтівники,вбивці,злодії,різна наволоч спокійно ходить,чекаючи на Божу кару.
    А Ви не подумали,що все в Божих руках і,вирок суду,і виконання вироку така ж Божа кара,як і удар грому,нагла смерть від хвороби,нещасного випадку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Смертная казнь как наказание в соответствии с уголовным кодексом с моей точки зрения является пережитком прошлого.

    Казня убийцу мы автоматически опускаемся до уровня этого самого преступника.
    Жизнь - это право человека от рождения, даже для подонков...

    Я против смертной казни.
     
  14. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Кожна жива істота від природи боїться смерті, для цього існує інстинкт самозбереження. Цей інстинкт характерний і для людей які не схильні до уважних роздумів про спосіб можливого покарання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    я? я подумала. я давно про це писала
    в своєму останньому дописі я просто проаналізувала дописи інших
    ті дописи в яких побачила суперечності
    може я плутано написала бо я писала поспіхом
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Schneider89

    Schneider89 Active Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Вообще не понял зачем был задан этот вопрос. Но понятное дело что тогда справедливости было меньше. А смертные казни и тюрьмы часто использовались в корысных интересах сильных мира сего. Я говорил что мне, в 21 столетии смотреть на смерть через повешанье как-то не очень приятно ;)

    Причем здесь Советская Энциклопедия ? О_о

    То что изначально предполагалось как альтернатива правосудию, перерасло в обычные расправы. В моём примере - над чернокожими. Или их линчевали справедливо? :)) Это же смешно :)
    Право на жизнь - природное право. Вы предлагаете в юридическом праве закрепить смертную казнь? ;) Это и будет "отрыв" и "противоречие" ;)

    Мне объяснять каждую свою элементарную фразу? :) Гуманизм считает высшей ценностью - человека. А смертная казнь в свете его возможного пожизненного заключение в тёмной камере - считается "снисхождением" и "гуманным отношением"(например, смерть от инъекции какого-либо препарата). ;)

    Фактически - он лишиль жизнь человека. Речь об этом. Или в этом шизофрения. Судья подписывает смертный приговор, и Вы будете утверждать что он не причастен к смерти этого приступника. Вот Вам и "фактически" ;) Без всяких болезней.


    То, куда мне идти учится - решаю я сам, без чьих либо советов. Я не в армию иду, если человек учится на юриста это незначит что он должен отключать все свои эмоции и чувства. А для справки, я учусь в гражданско-правовой группе, мне с убийцами рядом не сидеть ;)

    Да Вы, батенька, пессимист. С таким же успехом можна сказать что "толку убивать приступников? Появятся новые" ;)
    Нет, не в системе правосудия. Я немного перекрутил, а Вы немного не поняли.
    Сейчас я сплю спокойно, может у Вас со сном всё впорядке и с нервами - поэтому катать смертные приговоры направо и налево - это для Вас дело обычное, тогда Вам легко определится с работой ;)

    2003 год.
    "Кількість тяжких злочинів в Україні після скасування смертної кари не змінилася
    Про це заявила заступник Міністра юстиції України Валерія Лутковська під час зустрічі з делегацією Верховного Суду Республіки Польша.

    Статистика цього не підтверджує. За словами В.Лутковської, немає фактичного підтвердження, що при більш жорсткому кримінальному законодавстві здійснюється менше злочинів. „Разом з тим ми маємо головний наслідок – держава не перетворюється в потенціального вбивцю”, - заявила заступнки Міністра. Вона також відзначила, що для України „проблемою є не жорстокість покарання, а усунення повторних злочинів”."
     
  17. natkanetka

    natkanetka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    смертна кара... надто жорстоко і неправильно... люди не дали іншій людині життя, то яке право вони мають його забирати. так само я думаю щодо вбивства тварин(я вегетеріанка). тим більше не завжди засуджують тих людей, які дійсно вчинили злочин... і часто буває надто пізно...
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    І Ви повторите те саме в Братковичах?
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    а хай живе....
    і щодня хай відвідують його родичі...
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Вбитих...
     
а де твій аватар? :)