Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Слідкую за діалогом і уважно читаю Ваші дописи,але до чого погана робота міліціянтів (через яку можуть засудити невинного) до смертної кари не зрозуміла...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    KYula, золотце, та я сама не розумію до чого там міліціянти!!! Це я цитувала допис Зів'ялого мозку, з яким доречі не погодилася. Це його Вам потрібно цитувати і питати.

    Оце в мене постійна халепа на форумі- коли хтось з форумчан щось стверджує з чим не згідні інші- все тихо, як тільки я починаю з такими дописами не погоджуватись- форумчани обурюються, приписуючи ті ствердження мені.
    Мені лишається цитувати пана Миха і пана Ромка: "А до чого тут я?!" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Недолуга робота міліції до того, що не можна розглядати питання відновлення смертної кари доти, поки в Україні існувати можливість засудження невиннних. Я розумію, що вирок виносить суд, а не міліція, але саме органи внутрішніх справ та прокуратура займають оформленням обвинувачення. Отож, невже за певних обставин, коли вони будуть безсилі й на них тиснутиме громадськість, їм не захочеться списати злочин на невинних, підтасувавши факти.
     
  4. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    а як же перспектива невинному все життя провести в ув’язненні?
    мало того що не винний, ще й кара набагато гірша за смерть

    помилка завжди може мати місце, але присуджують такі вироки не за легкі злочини і часто не за один-єдиний злочин. принаймі в нас.
    а помилки і підтасування в таких справах не так легко і зробити, щоб суд не розібрався потім. без проходження по всіх інстанціях навряд чи і виконали б смертний вирок
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?


    Геех, ну тоді прецінь прекрасно!:))) Час зізнатися Вам, дорога Альону, над Вами просто вирішили пожартувати!:D Посміхніться і не нервуйте!:p
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Проте статистика смертних вироків у США свідчить, що траплялися випадки, коли дійсно засуджували невинну людину і виконували вирок.
    Але я в першу чергу мав випадки, коли розслідуються серійні вбивства. Відомо, що такі вбивства, вчинені маньяком, завжди важче розслідувати, бо тут немає логічної причини для вбивств. І після певного критичного числа вбивств усі газети, люди, вище начальство поичнають тиснути різними засобами на слідство, щоби якнайшвидше зловили вбивцю. От і можуть зловити якогось непричетного, попрацювати гарно кулаками над ним і підпише він усе, що завгодно.
     
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    ну що ви від мене хочете почути? всюди є людський фактор, всюди може бути щось не так як повинно. знизити такі ризики можна, позбутися повністю - ні
    кулаки то таке, а виходити треба з того, що розслідування має нормально проводитись. і добиватися того, щоб максимально об’єктивно проводили таку роботу і щоб судили і карали тих, хто без сумніву винен
     
  8. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Панночко Гелено, від Вас я нічого не хочу почути. Я зовсім Вас не критикую. А мої слова служили арґументом для того, що не потрібно вводити смертну кару.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    непотрібно взагалі невинних засуджувати, з цим я і не думала б сперечатися :)
    але ті що винні мають бути покарані. чому не на смерть? думаєте, що то гірше за довічне ув’язнення? думаю, що ні.
    чи просто тому, що ми не маємо права позбавляти життя? той хто так каже, швидше за все людина віруюча, то як людина віруюча мала б проявляти милосердя, так би мовити не лише в думках і в словах, а на ділі
    а милосердя в довічному ув’язненні я не бачу. може чогось не розумію, але не бачу
    тож в тому плані віруючих зрозуміти не можу :)
    милосердя звісно по-різному розуміється різними людьми. хоча деколи здається мені, що хтось його не розуміє
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Милосердя в довічному ув'язненні проявляється в тому, що ми даємо шанс тій людині спокутувати свої гріхи, усвідомити свою провину, змінитися, стати кращою. Розстрілом чи шибеницею ми їм цього шансу не даємо. Я вважаю, що значну частину вбивць чи інших важких кримінальників можна виправити, але вся справа в тому, що в пенітенціарних закладах в Україні здебільшого немає відповідних фахівців, які б працювали там за покликом душі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    я за смертну кару!! я не зла..але є виродки яких і вбити мало..хоча...можливо це за легке покарання..хм..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    ех... добра, ви, людина :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    мабуть дійсно добра ..раз люди кажуть)) але хіба ж я не права? часом слухаю новини..мороз під шкіру..або ці кримінальні фільми..коли вбивці з такою легкістю розказують про свої " подвиги"..
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Не те слово.Ідеаліст...
    [​IMG]
     
  15. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Просто я педагог за освітою і не втратив віри у людину. Звісно трапляються такі кримінальники-людці, на яких хочеться махнути рукою і швиденько відправити їх на той світ. Проте я вважаю, що навіть якби родичів їхніх жертв чи самих потерпілих спитали, що вони вибирають за кару своїм кривдникам - швидку страту чи щоби вони довічно виплачували їм певну суму і сиділи у в'язниці . Мабуть більшість обрали останнє. Згадаймо зачатки нашого українського державотворення. Ще в "Руській Правді" Ярослава Мудрого за вбивство не страчували, а вимагали сплати великих штрафів. Звісно таких нелюдів можна позбавити значної частини громадянських прав і можливо навіть дещо визискувати, але завжди для них має залишатися шлях до прозріння.
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Нє,прошу пана,Ви таки ідеаліст..
    Або вокуляри не того кольору...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Пане Romk'у, тобто вокуляри не рожеві? А які ж тоді?
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    З прозорим шклом і + 10!Щоб все розгледіти...
    [​IMG]
     
  19. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Ну, якщо бути щирим, то зір, дякувати Богу, у мене чудовий. Просто на перше місце я прагну ставити християнські цінності і через їхню призму оцінюю більшість моральних проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я теж християнин,але я не Господь,щоб вважати Онопрієнка і йому подібних людьми,що заслуговують на людське ставлення...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)