Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Хто тут каже про невинних?Чи може ви про Онопрієнка і йому подібних?
     
  2. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Пане Ромко, Ви погано читаєте дописи! Я написала, що вважаю абсурдним: проти смертної кари бо міліція погано працює і можуть засудити невинного, краще відправити.... і заставити....

    У цьому випадку ніяких "краще" окрім виправдати бути не може!!!

    До чого тут Онупієнко і йому подібні?
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Є в нас так гілка "Корупція у правоохоронних органах" називається,то це там...
    Я вважаю,що для людей,які втратили право називатися людьми,і вина яких доведена,смертна кара то надто м’ягке покарання.ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я знову з Вами не згідна. Я є релігійною людиною і переконана, що раз життя нам усім дав Господь Бог- то тільки Він має право його відібрати!
    Ми усі грішні, і не можемо вирішувати: смерть чи помилування, бо тоді самі уподобляємось до тих, які втратили право називатись людьми.
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Поїдьте в Братковичі і розкажіть це місцевим.Вони вас уважно вислухають...
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Послухайте, Ви постійно на мої дописи, а може і не тільки мої, стараєтесь згострити, блиснути інтелектом, бути доречним ..... Я Вам кажу своє ставлення, мотивую, пояснюю, що релігія наштовхує мене на "НЕ ВБИЙ" (щодо смертної кари), а Ви мені : "Поїдь до Браткович".

    Я щиро співчуваю цим людям і вважаю за нелюда Онупрієнка і йому подібних, також вважаю, що йому ТАМ воздастся.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    До чого тут "блиснути".Я говорю те,що думаю,і те в чому твердо переконаний.Я теж проти смертної кари,але тільки тому,що легка смерть для виродків неприйнятна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Смертну кару вважаю варварством та ставлюсь до неї негативно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Дуже гарна місцевість,до речі.І люди там чудові...
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    а вирішувати, що комусь тре в тюрьмі посидіти років 20-50 маємо право?
    Бог дав свободу, Бог же має її і забирати. так виходить?
    то ж чи це означає, що злочинців взагалі люди самі не мають карати? бо наразі так і є - злочинців карають ще ТУТ, а як ТАМ буде, то ніхто не знає
    і що робити? відкрити всі тюрми?
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Хто може засудити? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Краще закрити і створити невеликі в кожному районному центрі. Думаю користі було б набагато більше для обидвох сторін. Для серійних вбивць одна спільна тюрма на Чорнобильському реакторі під охороною ментів-перевертнів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?


    Ну що ... ми ж усі люди ... і мусимо все прощати і любити. Пропоную відправити в Трускавець, на й сі підмітають вулиці - тим самим спокутуючи свої маленькі непорозуміння.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Най си гуляють...Бо
     
  16. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Цитата:
    Допис від Альона
    проти смертної кари бо міліція погано працює і можуть засудити невинного

    Ви процитували не мої слова! Уважніше читайте дописи, якщо не слідкуєте за діалогом.
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    А при чому тут я...?[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Дійсно! При чому тут я ?
    :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    І я,і я!
    [​IMG]
    Теж маю алібі...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Оскільки зачіпали моє добре ім'я, то вирішив дати коротеньку відповідь. Не знаю, коли матиму змогу відповісти детальніше.

    Я не буду цитувати, бо ця тема має лишень 2 сторінки, то ж не проблема буде для кожного відшукати відповідні згадки.

    Тут мовилося про те, що Україну не приймуть в Євросоюз з відповідними згаданими мною драконівськими законами за тяжкі злочини.
    Хотів би зауважити, що вступ Євросоюз буде катастрофою для окремих галузей економіки України. Я рішуче проти вступу в ЄС, але за вступ в НАТО. Крім того морально я проти вступу в ЄС, бо це означає, що Україна уподібнює себе до країн, які визнають леґально одностатеві шлюби, проституцію, наркоманію, евтаназію. Цього ВАМ мало? І Ви хочете жити з такими країнами?! У мене немає найменшого бажання. Економічну тісну співпрацю, як наприклад Швейцарія, можна проводити, але не вступати.
    Йшлося також про те, що ці заходи - загазовані шахти, саркофаг є небезпечними для здоров'я, недемократичними, уподібнюють нас до китайців і т.д.
    Я ж не мав на уазі, що Ви будемо пускати їх у шахти на кшталт шахти Засядька чи китайських шахт. Усі шахти можна переоснастити на високому рівні, а в Чорнобиль пускати не із респіраторами, а відповідними костюмами. І зрозумійте, праця перевиховує людину. Той злочинець буде більше гордитися, що він працював у шахті чи в Чорнобилі й заробив собі на нормальну пенсію, ніж те, що він десь валянки шив чи стільці докупи збивав. Я ж не казав, що ми їх в Чорнобиь пускатимемо без нічого.
    Це якраз і буде повноцінний шанс відродитися для них, спокутувати свої гріхи перед Богом і людьми. Бо самими роздумами у камері 4 на 4 Ви з них ангелів не зробити.
    Ви можете уявити якби існувала смертна кара, скільки наша держава встигла б уже виплатити як компенсацію за помилкові страти з нашої Вами кишені?! А так ці антигерої самі зароблятимуть на себе і дуже великі гроші при цьому.

    Я проти смертної кари за будь-яких обставин, бо вважаю, що навіть з диявола (якщо він не божевільний) можна зробити янгола. Інша справа, що в такі пенітенціарні заклади не йдуть люди із відповідним Божим даром до такої роботи. Але це можливо. Забирати в життя людини маж право тільки Бог і Він цього права ні державі, ні людям не делегував. Був яке вбивство навіть виправдане державними інтересами - це ГРІХ.
    Було питання, хто виноситиме вироки - звісно суди. Хоча нам потрібний інститут присяжних і народних засідателів.

    І відповідно ніхто не галасуватиме на наші драконівські закони щодо тяжких злочинів, якщо буде дотримано усі заходи безпеки.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)