Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Да ну ладно тут интуитивных писателей 20 века цитировать, я все таки тем не менее прошу задуматся над страданиями узников замшелых камер, и разрешить им поплатится жизнью за то зло которое было причинено ими обществу...вполне нормальный ход, вчем издевка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Таке відео називається снафф ... Навіть як їм дадуть 10 років, у тюрмі вони довго не проживуть. Там таких зразу відправлять у слід до жертв.




    Ідеально, це не страчувати за 1 тиждень чи місяць, а через рік два після вироку.


    До християн... не забуваймо Старий Завіт і принцип Таліону.... зуб за зуб , око за око.

    Як воно раді насолоди, або грошей убило ... то такій сволоті саме місце висіти на крані...


    А що методів... є багато фільмів... зокрема гамериканський "Палач" , ну то не обов'язково вішати. Отрута, розстріл, газова камера... І візьміть до уваги.... введення отрутної інєкції самий що не є гуманний. Впрямому значені слова засинаєш... Навічно засинаєш...
     
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Є такий французький фільм так вбивство було через перегодування та обжорство, їх кормили і кормили, поїли та поїли поки ті не повіздихали,геть усі, непоганий спосіб, але наші нічо кращого не придумають як розстріл...
     
  4. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Жаль, что сразу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    І йдеться не тільки про НАШІ суди. Статистика "судових помилок" приблизно однакова по усіх країнах.

    Але це навіть не головний аргумент проти смертної кари. Головний - це не по-людськи, не по-християнськи, це не личить цивілізованим людям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Класика: до двох коней... Щодо козаків... то на палю, або відтинання голови.
    За совєтів ... до стінки... Правда у фільмах і л-рі, зокрема фільм "Груз 200" зустрічається такий метод ... засудженого ведуть наче на допит, зустріч....і раптом постріл в голову... В принципі гуманно.
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Людина християнин, яка вбила людину заради насолоди залишається християнином ?
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Але цей аргумент видно надто очевидний. Ті хто ЗА кару, до нього не прислухаються. Кожен людськість-християнськість по-своєму трактує:sad:
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Про людскість-християнськість легко говорити тоді, коли це особисто не стосуєтья. От попробуйте це пояснити людям які втратили дитину чи рідних. От цікаво, а карати злочинців це взагалі по християнськи? Чи справжній християнин повинен все пробачити і навіть заяви в міліцію не написати ? навіщо карати, позбавляти волі- нехай Бог карає сам?
    Особисто для мене смертна кара це не стільки помста, скільки захист суспільства від хижаків, звірів в людській подобі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Стосуватися може по різному. Можуть засудити на смерть ні в чому не винних рідних людей. Тоді, я впевнена родич засудженого скануватиме проти смертної кари...
     
  11. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я проти.
    А от мені в руки потрапив CKM(чоловічий журнал:o )
    Так там ціла історія електричних стільців і з фотками.От фраза з нього:
    "Tylko Amerykanie mogli wpasc na tak brutalny pomysl i zrobic maszyne do zabijania ze zwyklego krzesla";)
    А шо,правда.
    "Moze to dobrze,ze Amerykanie nie likwidja wiz..."
     
  12. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Знаю одного священика, який є капеланом у тюрмі для найстрашніших вбивць. Він розповідав історію про хлопця, якого підставив "друг", і того абсолютно невинного хлопця звинуватили у вбивстві. Тепер він вийшов з тюрми, одружився, живе нормальним життям. Страшно подумати, що ця людина могла б померти.
    Таких випадків, на жаль, є багато.
     
  13. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    От то то!Але я думаю,як би там не було,людина не має права забирати життя іншій,навіть якшо та інша,серійний вбивця.То вже гріх того вбивці,і не нам,простим смертним,його судити.
     
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Ну то збирайтеся в організації по захисту вбивць. Організовуйте фонд і за свій кошт утримуйте ґвалтівників, педофілів та решту маніяків. Чому мої податки повинні іти на утримання таких нелюдів ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    А де мораль?Ви як дияволопоклонник-мене вдарили і я вдарю.Лади,не будемо кидатися на релігію.Я просто висловила свою дкмку.Хоча,добре,звичайно,шо таких як Чарлі Менсон страчують....
     
  16. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Це про око за око , зуб за зуб ? :)
     
  17. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Ага,шось типу того
     
  18. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Мартини, вы не ответили на мой вопрос. К какому наказанию Вы лично приговорили бы человека убивщего кого либо из членов Вашей семьи или ребенка? Хотел бы так же услышать ответы от остальных наших гуманистов.
     
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    =) А по суті нема відповіді. Мене он сатанистом вже назвали...

    Meg, ну раз Ви така правильна... скіки у Вас нирок ? Дві ? Знаєтет скікльки людей потребує здорової нирки ? Ну що ? Мерщій долікарні, помагати ? Чи промовчимо ?

     
  20. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Це з Біблії, старого завіту. Це звичайно не християнський принцип, але і не дияволопоклонників.
     
а де твій аватар? :)