Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    УЖАС!!!!
    Надо-же такое на ночь глядя писАть!
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?


    Не конає.Солдат знає ЩО він робить. Не вийшло - це дрібниця, а німіри вбивства - наяву.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Про експерименти, описані на попередній сторінці, слід додати, що вони супроводжувались авторитетними заявами типу: "Я запевняю, що це абсолютно безпечно для здоров'я."

    А вбити, знаючи, що вбиваєш, - це вже абсолютно інша річ, і описані експерименти зовсім не про це.

    Крім того, слід зазначити, що в тих експериментах була і значна частина людей, які відмовлялися довести до кінця; їх частка коливалася залежно від багатьох конкретних умов експерименту й іноді була десь близько половини.

    А кати в Україні не знадобляться, бо смертну кару в Україні не буде відновлено, в силу багатьох причин, деякі з яких я вже згадував.
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Де ви там таке вичитали ?
    Не було там такого. =)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    не знаю. людина зробила все, щоб вбити іншу людина, але "не повезло". Те саме певно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    А до чого це все? Я вже тут писав, що ніколи в історії не було дефіциту в катах. Смертна кара і схильність людей до вбивства не повязані між собою. Вибір на користь застосування смертної кари свідчить, на мою думку, про відповідальність правлячої еліти суспільства, про серйозність її намірів щодо управління суспільством. смертної кари бояться там де невпевнені в судовій системі, і системі управління країною вцілому, тобто там де панує хаос.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я проведу таку паралель. Якщо ви їдете в авті і користуєтесь паском безпеки, що Вами керує, страх?
    Смертна кара просто надійний захист суспільства від рецидиву.

    Додано через 8 хвилин
    Не зовсім Вас зрозумів. Ви вважаєте, що вбити метелика, який нічого поганого нікому не зробив не жорстоко, а розстріляти злочинця, якого і людиною можна назвати лише відповідно до біологічної систематики жорстоко.
    Чому в метелика ми можемо забрати життя, не питаючи його, а в злочинця не можемо?
    Знову стикаємося з проблемами світогляду, релігії та ін. подібного.

    Одні вважають, що слабкість, коли вбиваєш.
    Інші, що слабка людина не може вбити.
    Може Ви вважаєте, що сильна людина має пробачити? Тоді в мене наступне питання: Чому я маю пробачати?

    Питання трохи не в тему. Самогубців ви теж вважаєте слабкими людьми?
    Якщо так, то чому.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Mafija,
    ви мене погано зрозуміли. Слабкістю є із добряка впадати у жорстокість.
    Вбивати метелика теж погано.
    Самогубці то окрема тема. Слабкі люди імхо, бо просто втікають від проблем, з якими не дають собі ради.
    Пробачати не мусите. Ви про тих, кого стратили і не знатимете ніколи, швидше за все.

    Додано через 17 хвилин
    Чому тоді смертної кари немає у Канаді наприклад?
     
  9. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я про ці досліди бачив по телевізору багато років тому. Там таке було.

    Ні, просто брала участь в експерименті, який зовсім не передбачав убивство.

    А ніколи не можна бути впевненим в абсолютній надійності судової системи. Так що, за Вашою термінологією, хаос панує скорізь.

    Думаю, що нема сенсу аналізувати такі речі в термінах слабкості та сили. Людина просто вибрала, як вчинити. Мала "силу" вибрати одне і "слабкість" уникнути іншого.
     
  10. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Мало знайомий із системою держуправління Канади, але думаю, що це від того, що Канада історично не мала серйозних проблем із злочинністю. Країна багата, сита, соціально-економічного підгрунтя для злочинності немає. Злочинність не становить серйозної загрози для суспільства- тому і немає змісту застосовувати радикальні методи боротьби із нею.

    Природа взагалі так влаштована, що нічого абсолютного в ній немає, у т.ч. і абсолютно надійної судової системи, але це не означає, що суди не можуть працювати і виносити вироки, у тому числі і смертні.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    У вас ідеалістичне бачення Канади, але якось мене це мало дивує. :)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    А Ви там були?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Де саме?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    в Канаді.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Тю, а я де???
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    :borat: ;)
     
  17. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Але смертний вирок за своєю природою "занадто абсолютний", тому й поганий. Я вже писав, що в разі помилки це неможливо виправити. Натомість довічне ув'язнення майже так само надійно ізолює злочинця, але не є таким незворотним.

    Я не вірю, що смертна кара відчутно зменшує рівень злочинності. Наскільки мені відомо, переконливої статистики щодо цього не зафіксовано. Я думаю, що той, хто здатний піти на вбивство, має настільки особливу психіку, що рідко коли замислюється про можливість бути страченим як аргумент проти такого вчинку. Той, кому не шкода чужого життя, як правило, і своє не так уже й цінує. Може, іноді це й не так. Але натомість можливий зворотній вплив: смертна кара підвищує рівень злочинності, оскільки на державному рівні сіє злість у людських душах. Так чи інакше, в цілому виходить, що в багатьох державах нема смертної кари і нема особливих проблем зі злочинністю; кількість таких держав поступово збільшується, і нічого страшного не відбувається. Смертна кара - то зайва жорстокість, краще без неї обійтись.
     
  18. Мерелін

    Мерелін New Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я ставлюсь позитивно , бо вважаю що людина яка вбила декілька людей не має права на життя!!!!!!!!!!!!
     
  19. EntOther

    EntOther Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я не знаю чи буде смертна кара таки більш позитивною чи негативною ,тому що частина людей які вже багато раз крали або вбивали може перевиховатись (наприклад у в'язниці чи в інших місцях) ,а частина все таки ні...Так шо дати відповідь на це запитання я напевно не можу.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Capital punishment


    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)