Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Вбивця не має. І він знає, що порушує закон, він буде ховатися, замітати сліди і свідомість того, що він зле зробив буде, навіть якщо він має хвору психіку (або я ідеалізую, як звичайно). Хоча, думаю, що аби вбити, людина таки трохи сходить з розуму. При здоровій свідомості та психіці не вб"ють.
    А смертна кара - це теж убивство, але ніби узаконене.

    У Канаді смертну кару скасували у 1976 році.
     
  2. Ізольда

    Ізольда Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    У мнене близька подруга виїхала до Канади. Розповідає, що там держава захищає права людини, єдієві інститути примусу та покарання, закони поважають, порушників справедливо карають.
    А в нас державі на просту людину начхати.

    Добра ви душа, Лілю. Якби всі були такими, як ви, то світ був би майже ідеальний. Борони вас Боже від всіляких злочинців!
    Закон для злочинця не писаний. Він не його боїться порушити, а боїться того, що злочин буде розкрито і він (злочинець) може бути за це покараний.
    Якщо б вбивця був би такий свідомий, як ви мрієте, то він би знав, що таке зло та просот не робив би його.

    Я знала чоловіка, він воював у Чечні. Розповідав, що вбивати страшно тільки перший раз. Потім це стає буденною справою. Між вбивством на війні, та просто вбивством є маленька різниця: мотив. А Результат той самий: людина позбавлена життя.
     
  3. pilgrim

    pilgrim Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    К стати о Канаде :) ... сори что не в тему, просто анекдот вспомнился :)

    "-Тато а хто таки жиды и хто таки евреи?
    - Евреи сынку живуть в Израиле, а жиды живуть в Украини и будують незалэжну украинську державу.
    - Тату а хто таки москали у руские?
    - Руские синку живуть в России, а москали живуть в Украини и будують незалэжну украинську державу.
    - Тату а хто таки хохли и хто таки украинци?
    - Украинци синку .... живуть в Канади, а хохли жывуть в Украини и заважають москалям и жидам будувати незалежну украинску державу!"
    :)
     
  4. Ізольда

    Ізольда Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    офтопы, как по мне, иногда разряжают атмосферу :) Этот анекдот немного в другой редакции я и раньше слышала. Увы, это смех сквозь слезы :sad:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Один мій знайомий теж воював. Казав, що для нього найважчим було, що убивали його друзів, з кими йшов пліч-о-пліч. Ніколи не питала, чи убивав. Думаю, що так. Але прекрасною людиною далі залишився. Я би не могла вважати його убивцею.
     
  6. Ізольда

    Ізольда Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    мій знайомий теж непаганий хлопець, добрий, співчуваючий. Але якщо людина позбавляє іншу життя, то вона вже є вбивцею. Інша справа - якщо вона вбиває заради захисту (себе чи близьких, чи Батьківщини), то це не можна вважати злочином.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    А як же Нюренберг? Гулаг.От комуняцька свідомість живуча
     
  8. pilgrim

    pilgrim Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    А в чем проблема с Нюрнбергом ? ... жаль конечно что аналогичного суда небыло над коммуняками, но это так лирическое отступление :)
     
  9. Ізольда

    Ізольда Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Дуже прошу не переходити на особистості.
    Не перекручуйте, будь ласка, цитати. В мене було написано:

    Захищати Батьківщину - це коли на неї хтось йде війною, вбиває твоїх свіввітчизників, має наміри підкорити або знищити твій народ, а ти зі зброєю в руках стаєш ворогу на заваді.
    А ви вже Нюрнберг приплели, навіть не вловивши суті допису. Фашизм - то була ідеологія, не по'вязана з конкретною країною, бо він був не тільки нмецьким, але й італійським та японським. Од тільки німці набагато більше за інших зробили для його розвитку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Нагадую, що одночасно зі скасуванням смертної кари в Україні ввели довічне ув'язнення. Особливо небезпечних убивць ніколи не можна випускати, і так і робиться.
     
  11. Ізольда

    Ізольда Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я в курсі цього. Але щоб визнати людину особливо опасним рецидивістом чи визнати її злочин як особливо тяжкий, та примінити до неї покарання у вигляді довічного ув'язнення, треба довго і нудно доказувати її провину у суді. А яка в нас судова система -не мені вам розповідати. Тому більшість покидьків відсиджують 10-15, максимум 25 років (якщо не помиляюсь - останній термін це заміна довічного ув'язнення за особливі успіхи у перевихованні).
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Та проблеми нема, просто
    Ізольда вважає вбивство на війні подвигом,і напевне не знає що навіть на війні є військові злочини,якраз визнані в судовому процесі .А про комуняк я Вас підтримую.То ще гірше фашизму.

    Додано через 2 хвилини
    Вловив прекрасно.Ви прихильник вбивства ради ідеалів.А отже видаєте індульгенцію на смерть
     
  13. pilgrim

    pilgrim Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я бы не стал сравнивать кто больше принес зла человечеству обе эти системы друг друга стоят ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Автоматическое устройство на то и автоматическое, а не полуавтоматическое, что никто на кнопки не нажимает. Например, просто пересекается невидимый лазерный луч приговоренным...
    А вообще-то я не настолько богатая, чтобы кормить дармоедов, которые никогда не покаются. А потом продолжать бояться ходить спокойно по улицам. после окончания их срока отсидки перед следующим преступлением.

    Додано через 4 хвилини

    Да сколько угодно и старых и разведанных новых. Старые урановые рудники как раз в Желтых Водах, а новые залежи разведаны недалеко в Кировоградской области. Точно уж не помню. но кажись в Петровском.
     
  15. Ізольда

    Ізольда Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Я прихильник самозахисту. А захищати себе може, як людина, так і весь народ.

    Додано через 7 хвилин
    Процитуйте, де саме в своїх дописах я таке казала? Не приписуйте мені слів та переконань, які мені не властиві.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Ну все правильно, пробачити важче. От я і беруся за те, що лешгше. Для чого я створюватиму собі проблему.

    Але ж вбивця вирішив. Як каже один з форумчан "відповідно до принципів моєї моралі" я маю моральне право вчинювати з людиною так, як вона вчинила зі мною.
    Так, холоднокровно, але не жорстоко.
    І знову повторю, що я хотів би бачити смертну кару добровільною. Це і розширює права людини, і ката не потрібно. Хай обирає між рудниками і милом з мотузкою.

    Додано через 7 хвилин
    Найнадійніша ізоляція в могилі. І я гадаю це надовго.

    Додано через 26 хвилин
    Це, мабуть, переплутали. Щось подібне я писав. Що люди, які вбивали ворогів на війні для нас є героями. Це абсолютно нормально.
    Чи може всім пробачати? Заходьте, любі вороженьки, паліть наші села, вивозьте наші родини ешелонами, забирайте останній колосок...
    І хто зі мною посперечається?

    Раніше я був надто добрий, приблизно як кіт Леопольд. Але жорстокий світ навколо зробив мене жорстоким. Це моя реакція, щоб вижити.
    Чесно скажу, що я не можу вбити метелика, або зрубати живе дерево. Бо вони мені нічого поганого не зробили. А от щодо злочинців, то тут я безкомпромісний.
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    ЛілЮ, а якщо такий варіант:
    для виконання вироку обирається 10 солдат, їм видають зброю, і тільки у деяких гвинтівках бойові патрони. Ні солдати ні ті хто їх заряджав не знають, кому дісталися боєздатні гвинтівки, але всі знають про цей факт що частина зброї просто шумить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Знущаєшся?

    Додано через 2 хвилини
    Вами керує страх. Ніщо інше.

    Додано через 3 хвилини
    І одна, і друга позиція випливає зі слабкості. Вибачайте на слові.
     
  19. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Ви в основному обговорюєте проблеми недосконалості правоохоронних систем, а не смертної кари як такої. Ця недосконалість - лише зайвий аргумент проти смертної кари, бо може призвести до страти невинуватого.

    І до чого ж тут смертна кара? Якщо вона є, то доводити, що її варто застосувати, тим паче треба довго і нудно, бо помилка дуже небезпечна. Чи Ви за прискорення судових процедур? Тоді чим Вас не влаштовує довічне ув'язнення?

    Додано через 5 хвилин
    Мені сподобалися такі фрагменти допису пана Mafija:

    А про уранові шахти - туфта це все. Ніколи їх не використовували замість розстрілу. Краще вже робити досліди; наприклад, як з тими двома близнюками, одного з яких поїли чаєм, а іншого - кавою. :)
     
  20. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як Ви ставитесь до смертної кари?

    Додано через 18 хвилин
    Як бачимо, коли тре ... ката без проблем найдемо.
    А ось останній абзац про жінок особливо сподобався... ніжні Ви наші, і пухнасті )
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)