Як ви справляєтеся зі стресом?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Оля, 24 лип 2008.

  1. lyana

    lyana Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Особисто мені помогає музика...
    І ще краще коли в такі моменти до мене ніхто не говорив і не турбував.
    Мені просто потрібен час...
    З часом той стрес проходить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Колись я нервувалася, що мене від депресії знайомі тягнули в спортзал. Казала - при чім тут це як і не хочеться мені?! Пересилувала себе..і процес пішов. Чи тому, що вирвалася з буденних звичних справ, чи кисень допомагає додатковий, чи коли кров розганяється енергії додається..того не знаю. Але коли таке було - подіяло - думки пішли в іншому руслі бо з"явилась надлишкова енергія.
    Зазвичай же я в такому стані читаю цікаві книжки - щоб переключитись на чужі проблеми та переживання.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Дякую за підсказку! :) Я, до речі, пару днів тому взяла пробне членство в джимі новому, що відкрився біля нас. А ше ні разу і не ходила.:) А там і басейн і сауни.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    От тому я і написала,що кому то важливо,той сам відчує і буде поряд з вами....
    А я в самий важкий свій час просто приходила до церкви поки там нікого нема і слухала тишу....бо теж слова ніякі не могла знайти...
    І ще одна думка...то такий психологічний хід (може хоч стане легше)- спробуйте намалювати свою проблему,не важливо чи вмієте ви малювати,чим малювати,просто недайте риси цій проблемі,можна абстрактно....
    А потім порвіть на як найменші шматочки,щоб не можна було здогадатись що там було намальовано...і викиньте....
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Мені найкраще допомагає розмова з близькою людиною. Звичайно віч-на-віч найкраще, але може бути і листування, телефон. Я – за негайну комунікацію.
    Найтяжчі випадки – суміші непорозумінь, суб’єктивізму, помилок власних і чужих. Погляд зі сторони, якщо не допоможе, то придасть нового бачення.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    ....о,а ще можна з"їсти чорного (саме чорного а не молочного) шоколаду,він сприяє виділенню в організм так званого "гормону щастя"
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    поговорити хочеться з кимось (бажано з чоловіком), або повністю змінити оточення (хоч кудись поїхати)...
    більше не пригадую методів :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Допомагає перечитування поезiй (здебiльшого iспанських). Просто наочно вiдчуваєш, як усяка муть осаджується :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ganna

    Ganna Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Зверніться до того, що приносить Вам радість - чи то музика, чи книжки, чи інше заняття.
    Дуже заспокоює дотик до природи. Можна глобально - виїзд в гори, на море, в ліс, на річку чи озеро, та навіть в парк сходити. А можна на місці - навіть кімнатна рослинка в тому допоможе, а ще домашні улюбленці, вони просто цілителі від стресу (як нема можна завести ;)).
    Нові враження також дуже допомагають - зробити щось таке що давно збираєшся, але все відкладаєш. Саме час.
    А спорт - то сила. Як кажуть "в здоровому тілі..." :) Трохи адреналіну ніколи не шкодили. А також вітамінки, і то побільше, бо часто за стресом забуєш за потреби організму і він за то зло мститься :8: :dance:
    Це все те, що можна зробити самостійно. Також можна звернутися за допомогою та розрадою до близьких людей, іноді це найважче бо коли зле то наче консервуєшся у собі, наїжачуєшся і тільки відбиваєшся від усіх :beee: :ninja:
    То всьо боротьба з наслідками. А от головне - причина. ЇЇ тре усунути, як не важко то буде. Добре якщо вона з часом самознищиться, але й можна їй трохи допомогти ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    це все добре, що ви тут говорите....
    але я думаю, що "лікувати" депересію не тре....
    причина депресії яка?...
    моральна втома, перевтома, виснаження, невдачі, психологічний тиск....

    для подолання:

    1. відпочити.
    2. забути про жаль до себе і почати цікавитися іншими.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Валер*янка надто слабенька. Вона так для дітей, можна сказати :)
    Я Лілі порадила Стресс Супорт (Stress Support)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    я написала що випробувала ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Ех, хочеться піти, напитися і відірватися...
    А нема з ким....
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Пулю запишiть гарненьку! :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Кажу ж нема з ким. з чоловіком на двох не розпишемо. А було б класно, пулька, коньяк.....
    Добре, що сьогодні хоч зелена гра AQ
     
  16. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Я, канєшна, без жодного натяку, але з великою вiрогiднiстю буду гуляти Львовом десь з 12 до 19 серпня :o :ninja:
     
  17. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    ги-ги, не будем говорить, кто.... (хотя это был слоненок)
    буду мати на увазі
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    класний аватар. Ще таких freebsd-based аватарок не бачив :)

    думка цікава....
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Ще раз всім дякую за поради. :) Дійсно багато чого дізналася нового від вас, а дещо просто й не подумала, що може бути помічне. :)
    А стрес у мене помало відступає. Все таки допомогло те найбільше, що сконтактувалися з тими людьми, через котрих то все заварилося. Переговорили, повиясняли. Виявилося, що і я, і вони винні. :) Недослухали, не перепиталися, а наробили купу висновків, та ще й купу картин страшних собі домалювали. :) Від того я страждала, вони теж не знати, що думали. Але кожен варився сам в своїх образах. Добре, що Бог дав мудрості все таки сконтактуватися (хоча не з метою примирення спочатку) і виговорити проблему. А я ж це пам"ятала з котрогось предмету тут в коледжі - проблему треба виговорювати! Бо недомовки, здогадки, недорозуміння - то найгірше, що вбиває стосунки між людьми! Пам"ятала, пам"ятала - але на даний час забула. :)

    п.с. А тема ще пригодиться. І мені, і кожному, хто буде в стресовому становищі. Перечитуйте поради, коли хто в такі потрапить. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Гмммммм, щось я ні пойняв, афтерстепе :8:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)