Як ви справляєтеся зі стресом?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Оля, 24 лип 2008.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Вже в нас була подібна гілка "Як ви випускаєте пар?", здається. Але про стрес ніби не було. Стрес - то неодногодинна і неодноденна злість на щось, чи на когось. Тому хочу почути від людей, як вони переходять через стрес. Що можуть порадити. Вже четвертий день в такому стресі, що, здається, дах поїде. :sad: Не хочу викладувати подробиць, просто хочу почути, що люди роблять, коли їм тяжко на душі, коли вже нема сили показувати всім, що ти сильний і цей черговий удар життя витримаєш.
    Такі поради, як напитися, обкуритися, піти десь з кимось "відірватися на повну катушку" не давати, бо тільки думка про таке мене ще в більший стрес заганяє.
    Молитися - молюся. А полегшення нема... :sad:

    п.с. Ніхто не хворий, ніхто не помер. Просто дуже тяжкий душевний стан через деякі життєві обставини.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Гарна тема. Якщо мене стесують люди, то я намагаюсь чим швидше піти від них кудись подалі. Якщо ситуації, які тривають кілька днів (як у вас), то стараюсь навалити на себе купу роботи, щоб забутись. Або вирішити ту стресовну ситуацію. Але частіше просто втікаю..
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Важко...
    Дай Боже,щоб все владналося...
    Але людина - то така твар.що до всього привикне...
    і до щоденного стресу...
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    у мене досить банальний (принаймі для жінок) метод - йду в магазин.
    не має значення скільки грошей в гаманці, і з чим я повернусь додому - чи то будуть просто помідори, чи якась косметика, чи взагалі будь-що, ГОЛОВНЕ ЩОСЬ КУПИТИ.
    мені допомагає в любій ситуації:p:p:p
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Нірванко, дякую за перші поради! :) Але...


    Люди поранили і підло втікли...


    Працюю зараз за двох на роботі, ще й нову роботу взяла. Але робота вже не заповнює час і не дає забутися. Як ні з ким не розмовляю, то все в голові то перекручую.

    Робота, обов"язки не дають можливості втікнути. До того ж вдома ще троє дітей, які від тебе залежні. А їх посвячувати в свій душевний стан поки що не хочу. Хоча скоро самі здогадаються...
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Думаю Вам потрібен просто час це пережити. Або вирішити те, що мучає, якщо воно вирішується.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Казала мені одна руска:"Мой муж знает, если я не потрачу 100 дол, то я больная. Поэтому, если он видит, что я не в настроении, то он вынимаем кучу денег и отправляет меня в магазин со словами:"Любимая, иди полечись!" :D

    п.с. На жаль, я люблю літати по магазинах, коли я щаслива. Так що цей спосіб для мене не працює. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Найкраще звичайно виговоритись якщо є близкі друзі. Як немає, тоді тяжче. ((

    Можна ще поїхати десь хоч на вихідний відпочити.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Та знаю я, Нірванко, що час - то найкращий лікар. Але так він довго тягнеться, коли ти страждаєш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    десь я читала - прокрутіть ту ситуацію в голові безліч раз, аж до дир
    і тоді збайдужієте до неї
    втікти від думок не вдасться і навіть не варто, тому кращий спосіб прокрутити стільки раз, щоб аж нудило від тих думок і перехотілося думати
    і скоро ті думки вам надоїдять аж так що просто не зможете вже про це думати
    ну і слава Богу, тоді вам захочеться думати про приємніші речі :)

    п.с. я так часом роблю - думаю про якусь свою неприємність цілий день аж поки не надоїсть так що взагалі більше нема сили нею перейматися
    так що мені цей спосіб допомагає, може і вам варто спробувати, хоча вам видніше :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Найближчим встидно признатися, що я до 48 років дожила, а не навчилася й досі людей розпізнавати, тому й тут от говорю...

    Додано через 2 хвилини
    Слушна порада. Спробую. Але чому я Вам + не можу поставити? Вам що, карму відключили?

    Додано через 4 хвилини
    О! Вже є! :) Поставила!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Карма ще є. Перегрузіть сторінку. Ви просто відразу після Гелени написали свій допис.

    Додано через 51 секунду
    О, а я від такого дурію.. Аналізую, обдумую і ще більше себе накручую. І стає ще гірше..
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    то мабуть захисна реакція організму - коли стомитеся про це думати, то перестанете цим перейматися взагалі

    а про карму не знаю, не перейматеся :)

    Додано через 4 хвилини
    можливо то все індивідуально, а можливо ви не пробували саме так "заморити" думки про свої неприємності
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    А все таки, яка то добра справа - виговоритися. От з вами всіма трохи поговорила і ніби хоч трохи, але стало легше! Дякую вам всім, що ви є і не байдужі до чийогось переживання.
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    ...думаю тоді люди просто живуть....не показуючи нікому нічого, ні який сильний, ні наскільки слабкий....кому треба сам зрозуміє і буде поряд....
    Бережи вас Бог!
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Якраз у понеділок почала пити гомеопатичні ліки на стрес, бо здавалося, що загнуся. І на малого зірвалася безпідставно з криками. Тоді й вирішила, що треба помочі, бо простий м'ятний чай не діяв. А ще тоді більше й частіше молюся. Під час роботи, прибирання... Ніби допомагає.

    Додано через 2 хвилини
    Лише читали чи й випробували?
    Мені таке не допомагає. Я одну ситуацію вже 3 роки прокручую, нудить від того страшенно, а припинити не можу...

    Додано через 44 хвилини
    Та, то правда. І в тому великий позитив. Для жінки головне виговорити деякі речі. І коли вона виговорює, то вже частково скидає із себе тягар.

    Учора фільм дивилася один, то там жінка говорила, що лікує стрест, зосереджуючись на дрібницях: купити туалетний папір, долити мила у ванній, купити шкарпетки, нову піжаму, приготувати сніданок, спекти пляцок.
    Може, якраз таке можливо. Мені би навряд чи допомогло. У мене радше було так, як написала Кофі13, що просто жила. Заморозила всі свої відчуття й просто жила.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    чому не можна горівку?...
    я в курсі, що пані оля не вживає алкоголь....
    але якщо у мене стрес, то залежно від важкості -- пиячу....
    день, два, три...
    потім перестаю і беруся до роботи через ще один-два дні... [​IMG]

    пс. я в курсі, що це деприсант, алкоголем людина ще більше в депресію вганяється, але після того, як "відпив своє" -- все норм!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Особисто в мене стресів не буває, точніше я навчився не реагувати на стрес-фактори. Розірвав у своїй свідомості порочний круг "стимул-реакція" (закон Сеченова).
    Оскільки Вам допомагає спілкування, гадаю варто задзвонити на телефон довіри - розмова буде більш грунтовною та фаховою. Нажаль № не знаю, зверніться на довідку.
    ==
    Rp.:Рекомендую вгамувати емоції бо вегетативна нервова система не прощає їх присутності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Олю, я також так як і ви працюю за двох на роботі щей вчу нового хлопця що прийшов до нас в відділ а вдома четверо діток і хворий чоловік. Тяжко... треба від того втікати.

    Поїздка в гори мені допомогла. Я так файно відпружилась що он мрію знову чкурнути в гори але цього разу з палаткою. Виспатись під зірками і дати себе комарам на поживу. :D
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як ви справляєтеся зі стресом?

    Бачите, не вмію я так жити, не показуючи нікому нічого. Не та натура. А тут робота така, що мусиш до всіх шкірити зуби. Бо відразу всі з запитаннями:"Олічка, що сталося? Що з Вами?" І що, всім розповідати?
    Дехто все в собі їсть, а я така, що вся на поверхні. Для здоров"я то може й краще, але не для оточуючих.


    Дякую!!!


    Знаєте, що без рецепту? Валер"янка вже не діє....


    Стаю молитися - і не маю слів. Знаю, що то випробовування, а важко долати...


    Як зараз мало таких людей, з якими поділишся і вони тебе не осудять, не будуть носити пізніше по людях те, що ти їм розповіла.


    Не тільки тому, що не вживаю. Одна думка про горілку мене пригнічує.


    Якби Ви знали, як я то усвідомлюю! Але ж нема такого перемикача в організмі, щоби вимикати емоції. Я не істеричка, нічого не роблю такого. Просто місця собі не можу знайти і заспокоїтися не можу. От така я...

    Додано через 9 хвилин
    Може би і мені допомогла яка поїздка у нас за гори, на річку Колумбію, там і кондо таке, де можна зупинитися. ;) Ні мобілки не тягнуть, ні народу нема багато. Гольфове поле і багатенькі американці в білих споднях грають в гольф. Може би і я навчилася і звабила би котрого. :p
    Але зараз одна робоча у відпустці. Так що нє палушітса!:download:
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)