Як ви позбуваєтеся стресу?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Іспанка, 17 тра 2013.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Стресу позбуваюсь прогулкою по свіжому повітрі або йду в магазин, купую щось добре з питва та їди, включаю телевізор або інтернет і починаю їсти, думаючи, що мені все пофіг.
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І багато з"їдаєте?
    Мені це знайоме.."заїдання стресу".Переважно це чіпси або бутери.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Найкраще його позбутися - розслабитись i не набувати.
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ага, а потім це "заїдання стресу" осідає на попі, животі і на стегнах. Для себе вирішила, що більше стрес заїдати не буду-то шалена шкода для здоров"я.
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Гарної людини повинно бути БАГАТО!!!
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    От, добре кажуть, що голодній кумі хліб на умі. Читаю назву теми - як ви позбуваєтесь сексу? І думаю... хулєра, а чого його позбуватись?:haha:

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ----------

    Мало того, що вирішили. Перебудуйте в голові, які інші методи існують для розрулювання стресових ситуацій.

    Я перестала заїдати стреси минулого року. Сказала собі, що депресія яка йшла в парі з моїм переїданням була просто сильніша від мене. Перемінила своє життя. Всі почуття, які заїдала тепер вилізли на верха і з ними треба собі давати раду. Але то так класно, відчувати все реально... бо з тим заїданням було все якось так завуальовано.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якраз говоримо про заїдання стресу з колєжанкою. Вона його вже дуже довго заїдає - але тоді ми пов'язували з проблемами в сім'ї в стосунках з чоловіком. Тепер вже все добре, дитина народилась, ляля така файна, на роботі все супер - а вона мені сьогодні пише:"Ти мені скажи, коли я перестану їсти вночі?"

    І мені вже здається, що то не заїдання стресу, то певне якась інша хвороба.
     
  8. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ото й я так подумала... кому то так аж задобре живеться. Нічого Марусю, прорвемося, тішит, що не мені одній таке вичитується :empathy: :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ну, ми це називаємо хворобою під назвою компульсивне переїдання.

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

    І мене... а то вже чуюсь відлюдком.:blush:
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Порадьте. Колєжанка - громадянка США.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    та хвороба не дискримінує. :))) Я просто мала на увазі, що люди українського менталітету рідко звертаються за допомогою до інших, а саме люблять все самі. В тому нема ніц поганого, але просто часами варто розширити коло відкіля може прийти поміч. Мовчу, бо знов щось не так сказю.

    Тут жж. Як людина усьо то перечитає, то таки прозріє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я - що вона англійською добре володіє, тому якийсь матеріал цією мовою не проблема. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Та є багато. Доречі, якщо в США, то їй може варто подумати про відмову від цукру і виробів з пшеничної муки взагалі. Цукор - наркотик. :sad:

    ---------- Додано в 17:23 ---------- Попередній допис був написаний в 17:22 ----------

    ось це дуже добра стратегія. Піти від всіх геть, погуляти. Можна піти на танці. Будь-що, що поверне вам внутрішній спокій.

    ---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

    Олю, а знаєте чому допомагає? Бо це праця руками, тобто ви задіюєте рецептори на кінчиках пальців, а вони найбільш чутливі саме до таких речей.
    Тому і переїдання, бо пальці в роботі.

     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Нас таких багато. Якби я все писала сюди, ЩО мені вичитується...то вже б забанили:haha:


    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:17 ----------

    та просто в українців немає грошей на психологів:dntknw:
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    то не конче до психолога йти.:girl_angel:
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Можна кому г морду дати....:russian_ru:
     
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Не способ, брат, не способ...
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    а раптом здачі дадуть... тай не личить жіночкам воювати чи битись.
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    За шо?о_О
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    навіщо від нього позбуватися? о_О
    стрес -- класна річ
    мобілізує організм, ліпше інформацію засвоюєш, швидше йде робота
    а якщо він уже дуже довго -- то сон, турнік, біг і все гуд
     
а де твій аватар? :)