Як ви любите відпочивати?

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Алибабаевич, 9 кві 2009.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А як вони всі там поміщались?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не буле вони, друже, ще тоді настільки розмножені.... не були...
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо значить хороший смак в людей. А наші жили де попало. І заре теж.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І щоб ми там робили?:)))
    Минулої осені в Мигиї DSC04554.JPG DSC04560.JPG DSC04561.JPG DSC04562.JPG DSC04563.JPG DSC04564.JPG DSC04565.JPG DSC04566.JPG DSC04567.JPG DSC04568.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    М-да, недалеко запливли. Обсохли - і повернулися до застілля, ну його, той екстрим.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну... шпацерували б...:blush:
     
    Останнє редагування: 9 бер 2015
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та ні, вони залізли в лодку і попливли далі :))) Було досить холодно.
    Ми тоді так перелякалися ,а їм би хоч що...ржали як коні :)))
     
  8. Marikruua

    Marikruua миється в бані

    Ми любимо відпочивати всією сім'єю, в не шумно відокремлених місцях. Їздимо на море у вересні, коли вже вся молодь виїхала а діти до школу пішли. дуже гарні фото.
     
  9. OlgaChernika

    OlgaChernika Member

    Для мене найкащий відпочинок - змінити повсякденний ритм. Просто виїхати з міста, можна навіть у інше місто, але там, де ще не була, або де подобається... Раз на місяць у вихідні планую таку подорож. Але екстримальний відпочинок - тільки як спостерігач... сама цього не люблю. Можна сказати, захоплююсь цими сміливими людьми... Але мені більш подобається комфорт і спокій, навіть у подорожі. Тому планую все заздалегіть і обираю маршрут сама, щоб потім ні на кого не нарікати. Де жити, обираю на http://kvartirka.com/, а що подивитись, куди заглянути, зазвичай користуюсь міськими порталами, дивлячись куди їду.
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ага набагато чистіші пляжі:)))Я теж була колись в кінці жовтні в Алушті,то погода була супер.:good:А всі мої друзі жартували ,що я туди приїду і буду на ковзанах кататися в таку то пору)
     
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    А я там был в августе 1994 года, 5 мужиков на Волге и с катамараном.
    Как мы там покувыркались на порогах. Впечатлили табличке на скале с именами погибших водников. И еще шиповник
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Хто така Волга? машина, річка, човен? :)
    Там не тільки таблички загиблих водників, а й альпіністів. У мене десь і фото є . Хоч про водників я не чула. Про альпіністів - так.
     
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Волга это ГАЗ 2410, авто принадлежала приятелю, который увлекался водным туризмом, с нами был мастер спорта водник, который участвовал в чемпионате СССР в этом месте, некоторых погибших он знал.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Obama

    Obama Well-Known Member

    Так хочеться кудись поїхати відпочити, але часу не вистачає...робота поглинула весь вільний час!
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Значіть не так сильно хочеться)) Треба від роботи теж відпочивати!!
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Вам часу не вистарчає,а комусь фінансів...А то ті подорожі зараз такі дорогі...А так би хотілось об'їхати весь світ)
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Це точно, особливо з теперішнім курсом долара( Можливо колись в нас буде так як в європейців пенсія і купа часу та можливостей на відпочинок))
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Що ця проста як дошка дюймовочка знає про європейців і їх пенсії. Театр абсурду.))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А що цей хамовитий пан знає про європейців?
     
  20. Aoki

    Aoki миється в бані

    Як чудово, я теж так хочу) Я бачу, що там досить великий вибір, та може й собі куплю таку і теж із вами на полювання, якщо візьмете?)))
     
а де твій аватар? :)