Як утеплити підлогу?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Hyligan, 6 бер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коротше, є дерев'яна підлога, цілком пристойної якості, і міняти її ше шкода, але ставили її ше тоді коли за газ платили рубель двайціть, і ніхто про утеплення не думав, тож дує з під неї жахливо...

    Питання, чи є спосіб утеплити підлогу не зриваючи її, або хоча б зірвавши тільки кілька дошок а не всю? Колись слухи ходили шо можна запінити, але тепер то певно коштувати буде як збитий літак :facepalm:
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Ліпше акуратно зірвати і утеплити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а шо є під підлогою? Пісок?
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ніфіга нема...Лаги (шпали) лежать на землі, і все...Пам'ятаю той дядя шо ставив ше розгларольствував шо повітря то найкращий ізолятор :)))
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а хвундамЕнт є?
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А в хфундаменті ше і "люфти" пробиті...Дві дзюри під підлогу...я їх шматами затикаю на зиму.
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    можна застелити шкловатою..
     
  8. Gron

    Gron тафгай

    Я колись після армії шабашив у тюмєні, там у справжнього рузького хазяїна до підлоги ковер примерзав, завжди вважав, що таке тільки на расії можливо, як же я помилявся.
    Ми тому хазяїну, домкратами хату підняли, випилили старий брус, додали 2 ряди нового, та утеплили підлогу керамзітом та ще мінватою.
    Вам раджу скористатися новими технологіями ( якщо вони існують і не дуже коштовні ) але і старі працюють довго.
    Да, якщо зриватиме підлогу, подивиться на лаги і як потрібно, обробить антисептком, та обовязково замінить гнилі.
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    але під вату теж бажано шось застелити..
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В нас нема таких морозів :)))
    Судячи з кількох відео які я переглянув на ютубі таке і в Англії і в Америці буває

    От тут якраз чувак показує, вони під вату роблять жолобки з сітки і кріплять до лагів..


    View: http://youtu.be/gf2zp1n5NsM?t=5m18s

    В перші частині відео засипають під підлогу "хрєнь" з подрібнених газет о_О Чи то їх обробляють якось спеціально, чи в них там вологи не буває :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Кєрамзіт
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gron

    Gron тафгай

    Але я і досі впевнений, що мозок, на відміну від них, у нас є.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Gron

    Gron тафгай

    Шановний Хулігане, тіки що поспілкувався з корєшом, який має 30-ти річний досвід в проектуванні, він аХвігений архітектор та конструктор.
    Карочє, спростував він мий допис, бо Ви не в тюмєні, від землі немає велих тепловтрат, шукайте щось інше в хаті, а якщо підлога просто холодна то утепліть її звичайним ламінатом чи линолеумом, основні тепловтрати не від підлоги.
    Але я просто переказав його думку, треба бачити вашу хату та знати про проблеми більше, запросить спєца, чи подробно опишить проблему, тоді поради дадуть що Пікасо, що Михалич, чи ще хтось.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    • оффтоп
    Якшо архєтєктор ахвфгєнний - то да, але самий ахфігєнний архєтєктор це Міхаліч і нє только, мужикі подтвєрдять.
     
  15. Gron

    Gron тафгай

    • хамство
    Ти тупий свинопас, в гілках де спілкуються люди навіть не повинен появлятись, ти доброзичливий підарас і гімно людина, яка уявила себе пупом землі, а сам нікчема лузер і поц.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    • хамство
    Ти тупий свинопас, в гілках де спілкуються люди навіть не повинен появлятись, ти доброзичливий підарас і гімно людина, яка уявила себе пупом землі, а сам нікчема лузер і поц.:)))
     
  17. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я, звичайно, не спеціаліст з будівництва, але спробував би пінопласт підсунути під підлогу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    мишам на радість.. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    тоді краще утеплити мінеральною ватою, вона і не горить, і воду погано вбирає. Хоча звичайно гідроізоляція все одно потрібна хороша, але зараз багато різних плівок продають - використовуйте їх як мембрани, щоб волога не проходила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Егеж. Можна. Затягнути пінофол, буде легше і дешевше ніж скловату чи мінвату, зірвавши крайні дошки. Але... є але. Виходить щось як: і вдома сама не буду , і в ліс з вами не піду.
    Отут трабл. Грибок (цвіль) любить вологу та застій (тому, що виділяє вуглекислий газ і темпами починає розмножуватися) і боїться протягів. У Вашому випадку волога буде підтягатися по лагах, а провітрюватися і підсушуватися не буде. Розумно було б зробити :
    а заодно добавити гідроізоляції.
    Якщо погоджуєтесь, що вкоротите життя підлозі через спрощення методу ізоляції, тоді зривайте крайні дошки і протягайте вздовж лаг полотно з пінофолів. Так буде найдешевше і найшвидше.
    Як на мене, то досить непоганий метод озвучив Gron.
    Просто і сердито :)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)