Як утеплити квартиру? А то постійно сиро та холодно

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем BlueEyedShadow, 12 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Доброго дня! Потрібна допомога. Підскажіть, будь ласка, як без помилок утеплити квартиру? А то у квартирі дуже холодно та сиро, не знаю що вже і робить
     
  2. RedRuna

    RedRuna Member

    Найняти майстрів?
     
  3. Я маю на увазі своїми руками, без спеців. А то зараз когось звати занадто дорого викликати та й не хочеться, бо нема зараз нормальних майстрів
     
  4. RedRuna

    RedRuna Member

    Ви в приватному будинку мешкаєте чи в квартирі?
     
  5. В мене кутова квартира на другому поверсі. Як раз моя кімната дуже холодна. Зимою хоч шубу надівай на ніч.
     
  6. RedRuna

    RedRuna Member

    Другий поверх - це не високо, можна і самостійно з хорошою драбиною.
     
  7. О, це добре. А які потрібні матеріали для цього процесу? Скільки їх потрібно? Від чого це залежить? Я зовсім не шарю(
     
  8. Ззовні будете втепляти, чи зсередини? Зсередини не рекомендують, бо там є така штука, точка роси, і буде тільки холодніше та вологіше.
     
  9. Та я ззовні і хотіла, бо зсередини немає місця зовсім для всіх отих матеріалів. Але якщо все одно буде холодно та сиро, прийдеться й зсередини утепляти.
     
  10. RedRuna

    RedRuna Member

    А чим ви утеплювати збираєтесь? Ватою, пенопластом?
     
  11. А що з оцих матеріалів краще за все? Бо я не в курсі, треба щоб тепло було та не прийшлось все міняти знову.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Щось в цьому світі пішло не так...

    #Жіноча, 26 , без грама досвіду і без поняття в будматеріалах вважає, що зможе самостійно утеплити кутову квартиру на другому поверсі...

    :suicide:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. Може там які родичі...
     
  14. Беріть ЕППС або пінополіуретан, якщо є гроші.
     
  15. Ого.. ЕППС..не чула про таке. А що це? Дуже хороший та дорогий матеріал? Завдяки йому 100 відсотків буде тепло?
     
  16. Екструзіонний пінополістірол - морозостійкий, низька теплопровідність, і не вбирає вологу
     
  17. То він кращім вважається? Бачу, ви добре в темі, може підкажете, де можна про утеплення почитати адекватне?
     
  18. Мабуть, на сайтах майстрів, які цим займаються. Або в статтях про види та матеріали про утеплення
     
  19. Видів просто багато, тут наводити - пальці заболять. Просто вище привела ті матеріали, які би для себе вибрала (при наявності грошей))
     
  20. Ого, да ви просто спец. Ви займалися ремонтами чи що? Так, треба щось знайти про цей екструзіонний пінополістірол. А цей матеріал дуже дорогий?
     
а де твій аватар? :)