Як скачати музики на $ 2 мільйони

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем MARTINI, 22 чер 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    У Сполучених Штатах засудили 32річну мешканку штату Міннесота Джеммі ТомасРассет до штрафу 1,9 мільйона доларів за нелегальне викачування музики з Інтернету. Суд ухвалив стягнути з жіночки на користь звукозаписних компаній по 80 тисяч доларів за кожну з 24х неправомірно скачаних пісень таких груп і виконавців, як "No Doubt", "Linkin Park", Глорія Естефан і Шеріл Кроу.

    Детальніше

    Ідіотизм :dntknw: Починаєш розуміти Задорнова, коли він каже про американців "ну тупииииє!"
     
  2. illia

    illia Well-Known Member

    придурки... якщо хтось виклав інфу, то він відповідальний за незаконне її розповсюдження, а не той хто зтягнув. імхо
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Те, що написала Суботня Пошта, є тільки півправди. Насправді Jammie Thomas Rasset не тільки стягнула музичну продукцію з інтернету, але й виклала її на своїх сторінках, використовуючи Р2Р мережу Kazaa. Це працює так, що кожен, хто прослухає якусь пісеньку, має можливість її і скачати.
     
  4. demetris

    demetris Well-Known Member

    Мені б дали більший штраф. г-г-г.
    Треба тікати... ховатися... переписувати майно на родичів... нє! краще форматнути диск... ну всі зразу!!!

    а-а-а-а-а...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А що тоді буде з численними торрентами? Хоча, чув, що за "бухту" вже взялися. ІМХО, насправедливо це все...
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Несправедливо що?
     
  7. nastinka

    nastinka відсутня

    загалом справедливо..
    ми маємо ті диски купляти...а не качати..тому вони праві..але такі штрафи нечувані..ужос..
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Маємо, але чи можемо? Якби ми купували стільки музики/фільмів/софта, щоб забезпечити свої потреби, то б не мали за шо їсти.
    На мою думку, несправедливо заробляти на стягнутих та неліцензійних продукціях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Угу, а ви знаєте, скільки коштує, приміром, ліцензійний Nero? 700 гривень! :suicide:
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Рибко, якщо Вам подобається плаття від відомого модельєра, Ви підете його красти? Я чомусь впевнена, що ні. Купите, мабуть, щось менш престижне.

    Так само і з софтом.
     
  11. sselev

    sselev Well-Known Member

    У них падають обсяги продажу дисків, магазини закриваються.
    Цікаво як можна довести, що mp3 файл є скачаним, а не наприклад переписаним на комп з ліцензійного диска?
     
  12. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Всё верно! Пока у Вас стоит ломаный Corel Draw, лицензионный и будет стоить кучу денег. Чем более массово продаётся продукт, тем меньше он стоит, к примеру Vista Home сейчас стоит всего $70, в то время, как AutoCAD $4500, хотя усилий вложено в ОС не меньше. Чем больше продаётся легальный продукт, тем дешевле он стоит. Ну во всяком случае, так быть должно и за этим должны следить антимонопольные органы.
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Знову ж таки, у нас трохи інше суспільство. Не знаю як зараз в школах, але вже у вузах без неліцензійного софта просто нема можливості вчитись. У нас не скажеш викладачеві "Не буду того робити, бо це вимагає заінсталювання неліцензійного софта". На моїй кафедрі не вчили на фрішних програмах, а на тому ж MS Office, AutoCAD, MathCAD, Ansys, 3D Max. Тому той, хто користується такими програмами, навіть не усвідомлює, що музика - це щось крадене. Нет завалений тим і нема свідомості того, що то ненормально.
    Неро - то найменша проблема. Існують фрішні аналоги. В мене от Deep Burner. Якщо нема змоги купити Неро, то можна викрутитись з Діпом.
    А от з музикою так нема.
    Ну чому зразу красти? Можна в коліжанки позичити. Так само можна позичити ліцензійний диск з музикою від знайомого. Тоді в тому нема жодної різниці між тим чи та музика списана з диску чи з нету.
    Чомусь бібліотеки не вважаються незаконними. Але ж це те саме, що і збірки музики в неті - хтось перший купує, а решта тим користуються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. fuxx

    fuxx Member

    Але погодтеся з тим що є "дешево" для капіталістів - то для нас "захмарна ціна". То й продукт повинен вартувати якісь адекватні гроші, а не місячний дохід сімї. Наприклад випускайте україномовні версію продукту за ціну не 100 уе, а за 100 грн тоді вже можна про щось говорити.

    Предявити той ліцензійний диск :)
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так, бо нема різниці, звідки вона вкрадена.

    Послухати і віддати - те не те саме, що переписати і слухати постійно.
     
  16. Менш престижна музика чи софт? Щось не чула про таке. :mocking:

    Бібліотечну книгу теж можна переписати і читати постійно.
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Див. вище (приклад Нірванки).

    Не маєте на haute couture - носіть pret-a-porte.

    Не маєте грошей на Неро - користуйтесь Deep Burner, як я свого часу.

    Не маєте грошей на диск з улюбленою групою - слухайте радіо.

    Тепер зрозуміло?

    P.S. Свого часу, коли ще не було компакт дисків, і слово "монополія" було як матюк, я, аби купити за сакраментські, як для школярки, гроші - 25 рублєй пластинку (вініл) групи "Акваріум" добровільно позбавляла себе вяких дрібних радощів - економила.

    Чому б не спробувати й Вам?

    Чи Ви вважаєте, що маєте право красти тільки тому, що у Вас нема грошей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Бо це ДУЖЕ дорого з нашим рівнем зарплат, а коштує так само, як і за кордоном. Якби моя сім'я мала такий місячний дохід, як американська чи західноєвропейська, то, звичайно, я купувала би ліцензійне. А чим я гірша за них, що не можу купити потрібні мені програми, музику, фільми?
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я Вас ще раз спитаю

    Хтось носить брильянтове кольє, хтось ні... Ви підете пограбувати ювелірний? Прецінь, Ви нічим не гірша від тих, хто має на кольє гроші!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А якщо позичити в знайомого послухати диск, то не можна переписати його собі, віддати і слухати постійно? Те саме.
    Ну от не розумію чому це називають "вкрасти". Тим більше поширення музики через мережу приносить популярність співакам. Мені нема сенсу купувати всі диски під ряд, щоб знайти те, що подобається. По радіо теж не всю музику крутять, а тільки розкручену. В неті можна послухати різні композиції різних виконавців з цілого світу. Якщо комусь дуже сподобається якась група, то він купить її диск, піде на концерт і т.д.

    Завжди стараюсь в таких ситуаціях ставити себе на місце "жертви", щоб зрозуміти як вона себе почуває. І от думаю собі: якби хтось купив в мене фотку, або просто взяв, роздрукував в кількох екземплярах і порозвішував по квартирах чи офісах, для мене це було б тільки в плюс! Бо, по перше, приємно ж то як, а по друге, можливо хтось побачить мою роботу і замовить для себе ще. Я це не називаю крадіжкою. Але от якби хтось підписався під моєю роботою чи копіював її і перепродавав, тоді це було б крадіжкою.

    І ще одне, що хочу сказати. Хорошим музикантам розповсюдження їх музики через нет не заважає заробляти гроші на дисках. А маловідомі музиканти і так мало що заробляють, тому їм потрібна реклама, яку розповсюдження їх музики і робить.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)