Як розкрутити інтернет-магазин зі світильниками?

Тема у розділі 'www', створена користувачем romankto, 14 гру 2017.

1. romankto

romankto New Member

р е к л а м а
    Місяць тому я зробив сайт невеликого інтернет-магазину. Тематика: світлодіодні світильники, різних конфігурацій. Потрібно його швидко розкрутити, і зробити це самостійно. Що можете порадити? З чого потрібно починати?

2. drstrange

drstrange New Member

Спочатку вам потрібно перевірити що дизайн сайту зрозумілий для звичайного користувача, і що верстка не лагає. Потім написати цікаві тексти, щоб привернути увагу. Хоча, якщо у вас є гроші, вам краще звернутися в компанію, яка займається розкруткою сайтів.

Останнє редагування модератором: 15 гру 2017
  3. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

Потрібно хоча б посилання сюди для аналізу. Ринок настільки висококонкурентний , що виловити щось можна тільки дуже агресивною і дорогою інтернет рекламою. Увійдете в топ 5 гугла по слову світильник - у вас є шанс на продаж

4. Tarason

Tarason Member

Это лучше на биржу фрилансеров обратиться.

5. risottto

risottto New Member

Вам нужно нанять сеошника, например меня) я занимаюсь краудингом, последний раз вот я раскручивал сайт PromoCodeSpace Украина - Промокоды, купоны и скидки интернет магазинов , за месяц продажи и посещаемость выросло на процентов 30, сами вы вряд ли как то сможете это все сделать, хотя все возможно, напишите мне на рабочий мейл - trader22322@gmail.com , если вам интересны услуги раскрутки

6. AlexeyR

AlexeyR New Member

Я изначально тоже пытался раскрутить свой сайт самостоятельно, но было мало продаж. Перед тем как продвигать сайт важна хорошая оптимизация, на личном опыте знаю) Обращался за помощью к специалистам NeoSeo, сайт в работе не так давно и уже видны результаты, пока доволен. Они также занимаются внешним продвижением, можете обратиться к их менеджеру

7. NikeFIT

NikeFIT миється в бані

никто такого не писал, скажу я. посмотри вот пример - ᐉ Новости и статьи LED освещения ➝ от HorozElectronic
    сайт небольшой, но он пишет свои статьи. уникальные и полезные. такие статьи люди читают, и понимают, что тут профи. статьями набирают дополнительные ключи, делают перелинковку. с чего трафик растет и позиции тоже. вместе с покупками

8. Hoakina

Hoakina Well-Known Member

СЕО це добре, сама цим займаюсь, але якщо постаратись, то можна самому все зробити. Рецепт простий - унікальні цікаві користувачам тексти, робота з соцмережами. Не швидко, але надійно.

9. Orestov

Orestov Member

а ще є контекста реклама , хоч і за бабки, але працює досить непогано, і навіть 500-1000 грн на місяць для початку досить

а де твій аватар? :)