Як правильно зробити блок живлення?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем wink, 16 бер 2017.

  1. wink

    wink миється в бані

    Є ваги кухонні Clatronic 2943, працюють від "Крони" 9В...
    Хочу зробити, щоб працювали від розетки через блок живлення...
    тобто потрібно змоделювати на вході пристрою ті параметри току, які дає стандартна "крона"
    Взяти стару зарядку з телефону, там поковирятися... щоб було на виході 9 вольт і ... що ще? сила току? а яка?
    у вікіпедії в статті "крона" пишуть про Ахh (ампер-години) - так це ж не сила току?
    або чогось не розумію :dntknw:
    vesy_kuhonnye_clatronic_kw_2943_bg.jpg
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ампер-годин - це ємність батарейки.

    Вам потрібно блок живлення, який має 9 Вольт і ... апмер.

    На мою думку, не дивлячись на документацію, підійде майже буль-який ампераж.

    Чому? Тому що ампераж залежить від навантаження, а навантаження по струму для такої ваги дуже маленьке.
    Значить блок живлення повинен бути з силою струму.... не менше, ніж....

    Якщо буде не менше 1 Ампер -супер.
    Якщо не менше 0,5 Ампер - підійде.
    Навіть 0,1 Ампер мало б підійти. Менше, я б не ризикнув, але менших важко зустріти.

    Коротше, 9 В і не менше 0,1 Ампер (100мА).

    Все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. wink

    wink миється в бані

    не хочеться спалити ваги... за яких умов пристрій виходить з ладу завдяки живленню?
    в мене є зарядки 12В/0,1А, 5В/1,8А, старі магнітофони, радіоприймачі...
    поставлю завдання (щоб оце працювало від мережі) знайомому радіолюбителю, в нього хоч є можливість міряти та паяти... щоб замінити крону... в інтернеті пишуть, що вона десь 20мА... в процессі вивчення теми з"ясував, що сучасні брендові крони значно потужніші за радянсько-китайські 6F22 які я ставив :scratch_one-s_head:
    знайшов на вагах напис e-block 6LR61... пошукаю точно таку
     
  4. wink

    wink миється в бані

    білка чого плюсуєш, ти ще й радіолюбитель? о_О :scratch_one-s_head::pardon:
     
  5. wink

    wink миється в бані

    ну от інтуїтивно розумію цю фразу, але це ж мабуть треба мовою фізики :scratch_one-s_head:
    що таке "навантаження" - це напруга у вольтах, чи сила току в амперах? :scratch_one-s_head:
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Просто мені подобається як пан @Мих на тому впевнено розуміється :blush::mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ваги споживають мізер. Одиниці міліампер.

    А тепер-короткий лікбез:
    Оті блочки, що втикаються в розетку, є різних типів:
    1 - зарядники. Не підходять, оскільки мають "спадаючу" характеристику та іноді «автоматику».
    2 - стабілізовані блоки живлення (для іграшок наприклад). Таку можна взяти на 9 Вольт і будь-яку цифру міліампер. Ваги "візьмуть" скільки їм потрібно і нічого поганого не трапиться.
    3 - нестабілізовані блоки живлення. Для модемів, іграшок, хатніх бездротових телефонів. Такий слід брати малопотужний, оскільки за умов малого енергоспоживання (вагів), блочок видає напругу БІЛЬШУ ніж на ньому написано.
    4 – Універсальні нестабілізовані. З перемикачем 5-6-7-9-12 Вольт. Виставите 7 Вольт і спіть спокійно. Скільки видасть насправді – нехай хтось поміряє. Не переплутайне плюс та мінус. Якщо на блочку є перемикач полярності – заклейте його.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Коли завеликий вольтаж. По амперах беріть буть який трансформаторний (старих моделей) і користуйтесь на здоров'я. Якщо хочете переконатись, чи витримає блок живлення по навантаженню, то амперметр і три дротики в поміч. Тотой вищезгаданий друг-радіолюбитель мав би мати і знати як послідовно підключити.
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @wink, здається не вдастся зекономити на батарейці за допомогою непотрібної зарядки для телефону :):pardon:
     
  10. wink

    wink миється в бані

    знайшов ще "жабку" для зарядки телефонних акумуляторів, там написано оутпут - до 8,7 вольт, ввечері спробую підключити до вагів :scratch_one-s_head:
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Точно, "жабка"!!! :dance4:
    Дякую, наштовхнув мене на корисну думку.
     
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Універсальні блоки живлення з відповідними клемами для крони раніше можна було купити у радіовідділі будь-якого ринку.
     
а де твій аватар? :)