Як правильно вибрати пральну машину

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем TanyaChocolate, 11 лют 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    розширяю:
    зателефонував майстру ремонту пралок.
    Сказав: LG

    запчастини є всі, міняти можна поєдинчо, а не блочно, що здешевлює ремонт.
    Гарна надійність, але тре брати рідну корейську зборку.
     
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member


    Повно запчастин? :haha:

    У мене Zanussi, вже 8 років, але все є. Звісно, що купа програм, сама вмикається по таймеру, наприклад, вночі - випере, і чекає, доки попросинаємося... Повністю електронна, показує час до кінця прання тощо. Пере, як в перший день - пречудово! Знайомі майстри кажуть - запчастин на них немає, принаймні довго і нудно треба замовляти. Бо ніхто в ремонт не привозить. :))) Майже не ламається.

    Ну, хіба-що якщо задля любови до наукових експериментів подати високу напругу напряму, а потім кинути туди цеглину, на ходу. Приблизно ось так: :)))

    http://www.youtube.com/watch?v=364dzVsBs2o
     
    Останнє редагування: 12 вер 2011
  3. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Колись теж брав (до 3000 грн) взяв атлант. тепер не дуже радий . Атлант механічно може і нормальний, а от із електронікою не дкже все гаразд. а саме із вшитою програмою Любить деколи підглючувати. Наприклад за 1 рік спостерігав коло 3 разів полоскання (без центрифуги:закачала покрутила спустила (не віджимала) знов запустила-покалатала.) + ще зо 10 глюків різного роду. Вирішувалось все відключенням від мережі.
    Також мінус Атлант за слабо полоще та гуде сильніше ніж інші (наприклад коле відкачує воду в знайомих тишина, а в мене через закриті двері чути роботу...)..


    Тоді думав над LG (теж за 3000 в дешевше нет здається...) тепер якби брав до 3000 грн то взяв би її... (за таку ціну навіть із прямим приводом)
     
  4. svetolana

    svetolana Member

    Так Бош це дорогі машинки, але найбільш якісні + гарантії, я наприклад вибрала Занусі, вона не дорога. А також вибирайте машинку більш механічну, без єлектроніки. Тому що при перепаді ел. енергії вони дуже псуються.
     
  5. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Доброго дня! Я тут вже зовсім розгубилася у тому, яку ж машинку вибрати. Ходили з чоловіком по магазину електроніки, а їх там стільки, що просто очі розбігаються. Вибрали дуже гарний варіант з повною гарантією на 2 роки. Хотіла б дізнатися вашу думку, чи потрібна така штука загалом?
     
  6. mevreni

    mevreni Active Member

    Ну а як ви думаєте! Звісно потрібна! Ще і повна гарантія . А що за варіант, якщо не секрет? Бо ми теж якраз в пошуку, та поки нічого не знайшли такого. Ну і гарантія повна на 2 роки – звучить досить переконливо.

    Але ще у мене таке питання, а на що взагалі повна гарантія не поширюється? Просто у нас двоє маленьких дітей і цим все сказано.
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Для повної гарантії від дітей,:))) тре ховати викрутки, молотки, дрельки і інший інструмент.
     
  8. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    А що саме за варіант вибрали? Бо я зараз теж на порозі таких проблем вибору;)
    А повна гарантія, як на мене, свідчить про впевненість виробника у собі)
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ми сьогодні придбали LG F1089ND з прямим приводом Inverter Direct Drive.
    По габаритах-функціях підійшла ідеально, тепер залишилося перевірити, якою буде у використанні :)
     
  10. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Ми з дружиною вибрали BEKO WMB 81241 LMB. Вона нам зовні спочатку сподобалась страшенно, потім вже виявили, що вона тиха доволі, порошку треба не багато, електроенергії мало жере. Поки нарікань немає ніяких. Може допоможе комусь наш досвід.
     
  11. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    А от якраз і Beko вибрали:):) Я так розумію, що у них зараз такі гарантії на всю техніку майже..
     
  12. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    А у вас уже був досвід пєчальний?:):):) дітки дорвалися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє, досвід був колєги, в него два шалопути, а моя крошка від викруток далеко :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ми взяли беушну, Бош механічну з верхньою загрузкою.....не вбиваєма машинка, і всього за 1000 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gazdynia

    Gazdynia Member

    Якщо не секрет, де брали вживану?
    Ми років з вісім тому купили вживану німецьку, використовували дуже активно від 8 до 12 разів на тиждень. Тому вона, бідна, кілька днів тому "пішла спати". Оскільки телефон майстра втратився, шукаємо нові контакти.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В нас (в Сокалі) возить один хлопець БУшку......
     
  17. Gazdynia

    Gazdynia Member

    А можна уточнити його координати?
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я вам пізніше напишу в ПП то дружина займалась покупкою...
    А Ви з Сокаля?
     
  19. Gazdynia

    Gazdynia Member

    я зі Львова
     
  20. maxter

    maxter миється в бані

    Так а шо там викруткою то можна зробити? Ну, на скільки я знаю, там ще не варто наклєєчкі одліплювати всілякі, бо буде лихо! :yahoo:
     
а де твій аватар? :)