Як правильно вибрати пральну машину

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем TanyaChocolate, 11 лют 2011.

  1. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    Хочу придбати пральну машину, . Але перед тим як зробити остаточний вибір, хотілося б почути ваші відгуки! :)
     
    Останнє редагування модератором: 11 лют 2011
  2. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    У мене була Індезітіна, майже така.
    У принципі, нічого поганого про Індезіт сказати не можу, але зараз у мене Зануська - вона стирає трохи краще Індезіту і не так шумить при віджиманні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Більше ніж в 800-х обертах нема потреби
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я ставлю на 1100, якщо машинка напівзавантажена - тоді одяг майже сухий і за ніч досихає. То якщо треба щось, щоб швидко висохло.
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    якщ брати недорогі - Індезіт хороший варіант.
    Але якщо можете собі дозволити дорожчу - беріть Бош або Мілє...
     
  6. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    скажіть, а після цього одях дуже зім'тий!

    а зануська якої саме моделі???

    і на скільки вони дорожчі, і чому кращі?
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Бош - вдвічі приблизно, Мілє - десь в півтора рази, може, трохи більше.
    Бош кращі хоча б тим, що гарантія не на 2 роки, а на 10... Для мене одним цим уже практично все сказано...
    розповідав мені знайомий майстер, що дешева машина (типу Беко) живе в середньому два роки. Індезіт, Вірпул і ця цінова категорія - в середньому 4. Ну а якщо фірма дає 10 років гарантії - самі розумієте...

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    (Мушу зауважити, що цінами цікавився востаннє два роки тому, тому співвідношення їх краще перевірити. Можна зайти на інтернет-магазин глянути, наприклад)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо його зразу після прання розвісити, то він нормально випрямляється. Я навіть не все прасую. Якщо ж забути витягти пару годин, то потім як корові з писка :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Не пам'ятаю якої моделі Зануссі (бо зараз я не в своєму місті), але вертикальна, 1000 оборотів, з функцією легкого прасування, тобто у одяг після неї не такий пом'ятий, як після Індезіт.
    А Індезіт у мене, власне, на іншій квартирі стоїть, 1200 оборотів (але різниці практично ніякої немає). Єдине, згадала - в Індезіт можна ще прати кросівки, а в Зануссі - не можна. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    дякую за інформацію!!!!! мабуть я краще ще грошенят дозбираю та придбаю дійсно якісну прпльну машинку!!!:)
     
  11. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Купив недавно магинку, в притик була ціна 2700 грн. серед наявних вибрав Атлант...
    Досить непогана. Гарантія 2+3 роки, коли решта за таку ціну по 1 року.
    Єдине на що ще дивився, це на LG, за таку ціну вже можна найти (правда не в фокмарті а наприклад дешевше нет чи технолюксі на початку городоцької....
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Може хтось підкаже.. Є класи енергетичні А+, А++, А+++. Якщо я правильно розумію, чим більше плюсів, тим менше енергії тягне пралка. Питання - на скільки суттєва різниця між класами А+ і А+++?
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Немає різниці. Якщо треба нагріти 10 літрів води до 60 градусів, то воно з'їсть стільки електрики, скільки треба і ні ватом менше. Хіба буде менше літрів води (Але навіщо вам прати в брудній воді???)

    Якщо на тені з'економити не можна, то залишається двигун і електроніка. Але ці затрати - нічого порівняно з теном...

    ---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    П.С. Можна ще влаштувати рекуперацію теплової енергії... Але це трішки дурна ідея, якщо прання циклічне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо так є, тоді в чому різниця?
    Знайшла в описі двох пралок, які порівнюю, таке: А+ їсть 0,93 кВт/год, а А+++ - 0,65 кВт/год. Ці дані ростуть в залежності, наприклад, від того, яку температуру включати? Тоді неправильно рахувати, що якщо прати годину щотижня, то економія 0,28 кВт, в рік це 14 кВт - це 4 злотих по моїх цінах (12 грн)? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нірванко, моя А +++ "їсть" ще менше.

    Економія буде суттєвою, якщо сім"я велика і переться часто. В мене це два-три рази в тиждень (та більше) і далеко не по годині.
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Перу раз в тиждень 5 кг, тому власне хочу порахувати чи економія електроенергії в моєму випадку суттєва. І чи варто платити більше. Бо якщо так рахувати, як я рахую, то різниця в тих класах незначна для мене. Але то я так примітивно рахую не знаючись на тому..
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я думаю, у Вашому випадку нема сенсу платити більше за економнішу пральку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Гріється менше. (менша кількість води :) )

    ---------- Додано в 13:26 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

    П.С, Може впливати на якість прання...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую :) Вибір значно звузився.
     
  20. shprot

    shprot New Member

    Пральна машина

    Всім доброго дня!

    Порадьте машину до 3500 грн. я вже змучився вибирати:bad: Хочеться надійну і щоб економна була до електроенергії ! Кажуть добрі BOSCH,але вони дуже дорогі=) Дякую
     
а де твій аватар? :)