Як правильно вибрати лижі, сноуборд...

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Templar, 5 січ 2011.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Хочу купити собі сноуборд, але не знаю на що треба в ньому дивитись, який краще обрати.. Може підкажите?
    Я новачок....
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не так просто підказати. Як на мене, то найкраще поїхати туди де є спуск, прокат і інструктор. Спробувати покататись, заодно інструктор підкаже що і як потрібно підбирати. Ну і решта справи буде лише назбирати грошенят :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    хто знає-де у Львові можна взяти в оренду лижі?
     
  4. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    Краще за все спитати поради у продавцiв консультантiв, вони досвiдченi люди i пiдкажуть вам який борд обирати! Зазвичай обирають за вашою вагою та зростом, також дошки розрiзняють за матерiалом з якого вони зробленi. Коли ви вже остаточно визначитесь, який борд вам потрiбен я б вам радила замовляти його в Iнтернет магазинi, щоб заощадити вашi кошти i час! :cesored:
     
    Останнє редагування модератором: 11 лют 2011
  5. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    А ще ліпше купити собі лижі. Як у Славську так і на Буковелі я бачив одиниці людей які дісно ВМІЮТЬ кататись на борді. Решта ставлять його поперек схилу та сунуться як екскаватор ковшом, тільки сніг згрібають. Добре, що на Буковелі схили щоранку ретрачать, а в Славському ретрак то рідкість на горі, бо солєрка дорога. ))

    P.S. Кожен поважаючий себе лижник за життя повинен задушити хоч одного бордера )))
     
  6. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    Я також на лижах вже три роки катаюсь, чесно кажучи - набридло, хочу на борд пересісти, але страшно! Я на Драгобраті катаюсь, бордери там страшні, літають як скажені!
     
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Літати можна і на лижах, головне навчитись ))
    Я після останньої поїздки на Буковель маю зломане ребро, політав чудово. :))):)))
    Шкода що цього сезону вже не поїду. :cry:
     
  8. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    Це точно!:) Я, здається навчилась, але бордерів страшено боюсь! :)
    А цього сезону зрозуміла, що і лижників потрібно боятись, після зіткнення з останнім думала, що не тільки ребра будуть зламані... обійшлось!:)
    в кого чи в що ти так влетів???
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я раз брала в прокаті на Кульпарківській (номер будинку десь біля 90), і пару разів в прокаті в торгівельному центрі на Стрийській біля Автовокзалу (не пригадую як називається той торг. центр).
     
  10. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Корова одна їхала впоперек схилу, а потім раптово вирішила сісти на сніг.
     
  11. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    буває! я так само перший рік їздила: поперек схилу і частенько відпочити сідала!:)
    мабуть дуже летів раз ребра переламав о_О
     
  12. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    дуже-дуже)) але поламав не ребра а ребро (тіко єдне)
     
  13. good

    good Well-Known Member

    також новачок у цій справі. дуже сподобалось) цього року вперше став на лижі і нічого, ще живий)) хоча також поперек схилу гасав весь час. догасався так, що вирішив влітку взяти собі та й купити лижі, щоб не витрачати зайві кошти на прокат (і, всеж, своє ближче до серця.) Єдине, що мене цікавить це ціна в яку я вкладусь. Підскажіть, скільки будуть коштувати середні лижі для новачка (під "лижами" я маю на увазі боти і лижі з кріпленнями). = )
     
  14. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    якщо життя вдалось то можна сміло в найблищий спортивний магазин і так від 6-7 тис грн (це мінімум).
    Якщо ціна кусається то радив би шукати відразу по закінченні сезону продаж б/в лиж в прокатах. за 1-2 тис. грн. можна взяти пристойний комплект. Шукати потрібно не у Львові (тут буде набагато дороще), а Славсько.
    Я на таких лижах катаюсь вже 5-й сезон. в 2006р. взяв собі та дружині за 900 грн (без черевиків з кріпленнями).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hannaaa

    Hannaaa New Member

    на gup.ua подивіться, там точно є оренда лиж
     
а де твій аватар? :)