Як правильно реагувати на хамство, нетактовність та вампіризм.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Straniera, 5 сер 2008.

  1. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    :girl_haha:
    та не сприймайте Ви все так буквально..
    Варто вловити "принцип", а не деталі. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Даже чирикнуть не успел, а уже женат.

    ---------- Додано в 17:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    Если ты удручен и измучен судьбой,
    К небесам обращенный бесплодной мольбой,
    Берегись! - и из рук подлеца даже воду
    Не бери, хоть бы пламя играло с тобой!
    Омар Хайям.

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

    Облегчили участие.

    Лет пять-шесть тому была история:
    Звонит телефон, женский голос делает заказ, после всего говорит:
    -доставить, надо по адресу...
    Я
    -Такой маленький объём не доставляем.
    Она сразу возмущаться
    -как? Все нам доставляют и даже по более дешевым ценам, а вы с такой ценой и не будете?
    Говорю
    -звоните ко Всем.
    Она кладёт трубку и через полчаса уже, видать её шеф, начинает меня учить как не надо хамить и т.д.
    По окнцовке, всё равно купили и приехали сами забирать т.к. у нас лучшая цена была.
    А вот осадок после такой "обиды" на меня остался причем, я так понимаю, только у меня т.к. пыталась (эта дама) при последующих получениях ещё общаться... я просто отмолчался.
    Вопрос:
    -может это люди сами себе нагоняют бесов в голову?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Я не спец з біоенергетики.. але по-моєму, порожнє накачування емоцій (без намагання знайти компроміс, запропонувати, домовитися, а - просто пообурюватися або просто - дати привід для сварки) - це і є спосіб стягнути трохи енергії з іншої сторони.
    Хоча.. інколи це єдиний конструктивний спосіб отримати бажану послугу навіть коли вона неможлива - і доволі ефективний. Тому що інколи "наглость - второе счастье" спрацьовує.. на жаль. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Если бы "иногда", можно и не писать об этом, а так, как правило, надо всё конкретизировать, и некоторые подобное воспринимают как хамство и реагируют соответственно, и тут понеслась...
    На дух не переношу бизнесменов - романтиков. Слишком много вариантов для:
    -а Вы меня не так поняли...
    -а я имел ввиду другое.
     
  5. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    То як кому. Мені, наприклад, одної ввічливості мало. Я люблю інколи застосовувати амортизацію (http://www.psylive.ru/book/Default.aspx?mod=book&act=read&id=147&pg=3). Якшо вміло володіти тою технікою то навіть з енергетичного вампіра можна всі соки випити :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Абсолютно вірно!!
    Я не знала що це так називається, але, певно, і сама колись винайшла "велосипед", бо впізнаю методи.. :)
    Тривалий час мама жалілася на одну родичку яка її телефонувала і починала випитувати всякі-різні подробиці: а в яку школу ходить внучка, а скільки заробляє дочка, а куди поїдете відпочивати, а скільки це коштує.. і т.д.
    Коли вона спробувала зі мною такий метод розмови - я тут же (хоча мені то нецікаво і сто років непотрібно) віддзеркалила і перевела розмову з позиції "захисту" у "наступ": а де Ваш внук вчиться, чи поїде він на море, куди, скільки це коштує..
    Розмови за тривалістю значно скоротилися, та і питань стало куди менше. ;) Після чого провела інструктаж мамі - використовує той же метод і на роботі (проти занадто безпардонних співробітниць).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    У народі кажуть: «По одягу зустрічають, а по розуму проводжають»
     
  8. fainadiva

    fainadiva New Member

    якщо мені людина неприємна, я з нею не спілкуюсь і намагаюсь наши шляхи не перетинати
     
  9. tsikoshroman

    tsikoshroman New Member

    Як на мене, то таких людей просто ігнорувати і все, їх абсолютно не цікавить Ваша думка, вони насправді і не хочуть її чути, і навіть якщо Ви щось пробуєте їм пояснити або є якось змінити їх думку потужними аргументами, з цього ніц не вийде. Таких людей, нажаль, не змінити(( Особисто я від таких людей стараюсь піти якнайшвидше, і по можливості з ними не контактувати.
     
  10. Jeckka

    Jeckka миється в бані

    Таким людям нічого не поясниш, вони чують тільки себе, поважають тільки себе і тільки мозок виносять іншим.
     
  11. Jasmina

    Jasmina New Member

    Треба на таких людей не звертати увагу, ігнорувати. И старатися з такими людьми не спілкуватися.
     
  12. windrunner

    windrunner Active Member

    пфф .. мене таким не проймеш. менше надавайте значення такому і будьте чемні. самі відстануть
     
  13. RitaB

    RitaB миється в бані

    просто не реагую ніяк
     
  14. HalynaOdessa

    HalynaOdessa одесіточка

    Як правильно реагувати на хамство, нетактовність та вампіризм

    Если человек позволил себе хамство в отношении меня - я не обижаюсь (априори чувство обиды у меня отсутствует), мне его жалко, и в первую очередь, потому что для меня он уже покойник, а во вторую - это слабая, необразованная, невоспитанная особь.
    На бестактные вопросы у меня запас контраргументных вопросов, например:
    - с какой целью интересуетесь?
    - это тема для обсуждения?

    ........
    Если вампиризм рассматривать как распространение негатива, нытья, постоянного жалования на всё и вся, то, если это подчиненный - пресекаю быстро и безоговорочно; если не очень близкий человек, то избавляюсь раз и навсегда :blush:
     
  15. Banjamin

    Banjamin Member

    Відповісти тактовно хаму та ще й так, щоб він заткнувся.... так вміють одиниці. В мене бабуся була такою.... моя бабуся - моє серденько. Завжди нею захоплювалась. Від неї не те що брудну лайку почути, не пам'ятаю, щоб вона когось дурнем назвала. Але добре пам'ятаю як вона ніби і лагідно, і так м'яко відповіси якомусь хамлу, та ніби ж нічого такого:))) , а воно стоїть та "обтікає":))) Але так вміють одиниці...
    Я так не вмю:sad:((. Але я ще замолоду зробила одне відкриття і тепер ним користаюсь. Розповім - не знаю, може комусь стане в нагоді.
    Їхала я якось в автобусі, поверталась до дому, дуже втомлена була, голова так ніби нила, взагалі хотілось заховатись кудись в норку та відпочіти від усіх та від усього:))) Дістала я журнал з кросвордами (дуже полюбляю це діло, особливо японські), пройшла трохи далі по салону, автобус тряхнуло , я зачепила трохи рукою якогось чолов'ягу, вибачилась та сіла через одне місце за ним. Не знаю який гедзь його вкусив, але він розвернувся до мене і сказав якусь пакость, зараз точно й не пам'ятаю, щось про корову, чи щось таке . Це було навіть смішно, бо я була худорлява. І мені й іронічна відповідь навіть одразу ж спливла в голові. А потім майже одразу промайнула думка - як же все це дістало, тільки я зібралась поринути в моє улюблене - та й от тобі... А пішло воно все. Я нічого не відповіла, просто подивилась на цього... Мабудь і погляд в мене був порожній, ніяких емоцій... Та й у свій журнал "пірнула". :))) Далі відбулося неймовірне! Навіть після стількох років з вдячністю згадую чоловіка, який сидів через прохід навпроти мене. Він мене просто врятував! Бо після мого ігнору те хамло підскочило та просто кинулось на мене. Чоловік навпроти мене так швидко зреагував, вхопив розбишаку, штовхнув на порожне сидіння попереду мене та придавив. Автобус зупинився, водій визирнув у салон, дуже злий (мабудь у дзеркало бачив увесь той цирк), посипався мат незрозуміло в чию адресу, а після матерної тиради водій рявкнув, звертаючись до хамла, щоб той прям зараз вимітався, та відкрив двері. Коротше, хамло вийшло, йому навіть трохи допомогли, водій озирнув весь салон грізним поглядом, рявкнув:"Все! їдемо." І ми поїхали... далі все було спокійно... я тихенько подякувала своєму рятівникові))). Потім сиділа ніби читаючи журнал, а сама все думала - як же я викликала таку реакцію. Ну мабудь і людина була трохи того))) "неврівноважена". Але згодом мої міркування привели мене до простого висновку - нічого так не засмучує та не збурює більшість з нас, як відчуття того, що нас не помічають, що ми порожне місце. З того випадку це - моя зброя, я її відточила та користаюсь нею дуже вдало)))). То ж у когось зброя - це слово, а у когось - це повний ігнор:) Повірте, за своє життя я довела таким чином майже до вибухового стану не одну "істоту". Але завжди при тому була напоготові:))
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дуже дивний висновок, та гадаю, що то не за правило має бути, а як деякий вихід із ситуації. Бо зловживання цим переросте в звичку, а звичка в характер - що потім нікому не зможете протистояти, навіть якщо вашу дитину будуть бити.
    Скажімо так - то можливо застосувати у випадках, які стосуються особисто вас. Як і мене наприклад, коли жінка верещить а мовчу та потім кажу:"Хочешь посваритися?". Тоді вона вже мовчить, але всім жаліється, що зі мною посваритися неможливо )
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вважаю, що уникнути більшої агресії та хамства можна уникнути тільки жартом.
    Хто самий мудрий? Карлсон! От, пам'ятаєте, як його домомучительница хотіла вибивачкою вдарити?

    Застосовуючи деякі відхиляючі питання "Хочете посваритися?", або відволікаючі звернення "А у вас молоко збігло" або "У вас вся спина ззаду біла", або ж скорчити дурника, погодившися з посмішкою на запитання: "Ти ідіот?" - ви роззроюєте свого противника.
    Це, звичайно, не понацея від хамів, але шанс уникнути більшого протистояння з матеріальними втратами. Ну, хіба що у вас з'являться декілька секунд, щоб дістати газового балончика)
     
  18. Banjamin

    Banjamin Member

    Так, звичайно, не може бути рецепту на всі випадки життя. А щоб таке стало звичкою... не думаю, особисто мене не оточують самі тільки хами:) тому звичкою таке навряд чи стане. А що до захисту від нападу. То зовсім інше. А коли нападають на твою дитину ( в мене таке було тільки раз у житті), навіть не уявляєте на що здатна жінка у пориві люті :facepalm: - як згадаю... досі здається, що то була не я... І це кардинально інша ситуація.
    До речі, я ніколи не застосовую ігнор до близьких:)
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Настають часи, коли все стане іншим. Самі бачите, що мораль суспільства стримко деградує і мамаши вже не дуже турбуються за своїх дітей - палять, викидають, заморожують... Не всі, звісно себе побачуть такими , але не тіштеся надіями. Та то таке, нехай минає вас.
    Але станеться те, що має статися. Як наприклад, було із введенням ніконіанства, тобто введеня змін у православ'я, що призвело до появи старовірів - їх гоніння, спалювання і т.д.
    Здавалося б... Нічого такого немає в тому, як хреститися, та мабуть має. Тільки ніхто не знає. Та не про то мова, а про те, як старовіри (аввакумці) протистояли ніконіанцям:
    Як кажуть: що з дірня візьмеш? То страшніше було за хамство. А скільки людей вгробили... А тепер РПЦ вибачилася перед ними (десь у 2002 році), "панимаєте лі"...
    А я інгорував іноді своїх коли не міг їм довести щось, просто мовчав, але робив, що казали. Боявся гніву свого, "бо їх не переробиш..." та ще сльозами починають видавлювати вибачення перед ними, хоча в корні не праві, але ж то рідні...
     
  20. likemoda

    likemoda New Member

    В интернет магазине одежды и обуви Likemoda Вас ждут модних брендовой мужской, женской и одежды разных размеров.
     
а де твій аватар? :)