Як правильно реагувати на хамство, нетактовність та вампіризм.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Straniera, 5 сер 2008.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як правильно і швидко зреагувати на хамство або нетактовність

    Легко!
    А за обговорення модерації - ще легше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як правильно і швидко зреагувати на хамство або нетактовність

    Міліція не від того...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zet

    zet Дуже важлива персона

    Ох, нет у меня такой проблемы. Я успеваю ответить еще до того, как несчастный (не подумавший о последствиях) успеет закрыть рот. :aggressive:
    Возможно, сказывается навык. Преподаватель, как-никак..:redface:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Указкою??? [​IMG]
     
  5. zet

    zet Дуже важлива персона

    Исключительно въедливым словотворчеством. Иногда сама себе удивляюсь..:beee:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. harmony

    harmony Well-Known Member

    На хамство або нетактовність потрібно реагувати відповідно до ситуації. Якщо є нагода можна і в морду дати. Якщо бачиш, що твій протест позитивних змін не принесе, а навпаки може ще й нашкодити тобі, то краще віддай все на Волю Божу. Богові ніхто не нашкодить, зате кривдник отримає своє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Практика доводить, що до тих осіб чоловічої статі, які дозволяють собі хамське поводження по відношенню до оточуючих найдієвішим засобом є старий добрий правий хук у вухо :diablo:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В Україні так, в США при певних обставинах можна отримати 5 років тюрми. Все залежить. Хоч навіть в Україні дасте Ви хук у вухо Ахметову обо Єханурові і вийде на гірше. Тому я за закон. Я себе захистити можу. Але люди яким 70-80 років або діти не завжди. В Україні на жаль забагато "хуків" а так не має бути.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Якщо Вам хамить Ахметов, то Ви принаймі з кола олігархів. Ахмєт сам колись був боксером, тому, думаю, хук він би зрозумів і в суд би не подавав ;)
    А от хамлячого Єханурова уявити собі важко...

    Куди котиться світ... А як файно виглядає Америкосія у фільмах з Теренсом Хіллом і Бадом Спенсером...
     
    Останнє редагування модератором: 2 жов 2008
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ахметов мені персонально хамити не буде, не даремне мій родич Т.Чорновіл з ним працює. ;) Крім того ніхто мені не хамить ні в яких країнах, і всі митники віддають мені честь... Але я говорив про людей які не мають такої можливості.

    Зробіть "хук" тоді побачемо. :)


    І Ви вірите в те що показують на екранах, у вигадку? Пане S_Fighter я був про Вас кращої думки... :sad:
     
  11. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Та нє, просто років зо 30 тому все там інакше було... А тепер куда не стань - політкоректність... Тьху!
     
  12. sasha_b

    sasha_b Active Member

    варто відреагувати першим, що прийшло в голову
     
  13. Fray

    Fray New Member

    Промовчати ... Запустити мозок , переварити інформацію та відповісти сміючись))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Політкоректність я сам не люблю і проти неї виступаю. Але закон є закон і ніхто не має права його порушувати. Це стосується "хуків". Суд Лінча не є виходом.

    Подумайте самі, наприклад теоритично я є педофіл. Я викрадаю 5-річних хлопчиків і їх ґвалтую. В той же час я поширюю плітки про те що мій сусід є педофілом. Розлючений натовп вбиває сусіда. І яке тут правосудя? Руки треба тримати при собі. Коли батьки розпускають руки до своїх дітей ці діти опісля розпускають руки до інших. Який вихід? Тюрма. Дуже швидко лікує від таких захворювань.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    у мене часто "харошая мисля прiходiт опосля" менi хтось шось скаже, я проковтну, обiжусь, а потiм сидю i виношую мстю, а вже пiзно... треба зразу, а в мене не завжди виходить. Або, або, можу сказати щось таке ну дуууууууууууууже обiдне, але не завжди совiсть (вiрнiше нiколи) не позволяє :sad: А треба як в казцi "нiжками затопчу, хвостиком замету"... I головне, якщо це щось зненацька, то псує настрiй на цiлий день (мiнiмум).
    А на рахунок хукiв... добре що я мала i слаба, бо так... так би i хукала на право i на лiво. Запальна :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Та все то воно так... Але є одне велике "АЛЕ". Тут у нас, в Україні, закон писаний не для всіх, на жаль. Тому суд Лінча часто бачиться єдиним виходом. Так що старий добрий хук ще послужить...

    Як про мою дружину писано ;)
     
    Останнє редагування модератором: 2 жов 2008
    • Подобається Подобається x 3
  17. zet

    zet Дуже важлива персона

    Вы правы, отвечать нужно сразу, иначе всё "поезд ушел.."...
    Моя мама реагирует так же, как вы. Сначала не находит что сказать, а затем ходит и целый день "переваривает" что же нужно было ответить обидчику... Самое худшее, что и у нее настроение испорчено на день, да еще и мне пытается пересказать все варианты удачного ответа.. :scratch_one-s_head:
    Я же, ответив сразу, тут же забываю об инциденте. Пусть теперь уже он "переваривает"..:crazy: У меня, в основном, удается просто обсмеять..;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    поздная ночь...
    Абрам не спит, сопет, ворочается.
    Сара спрашивает:
    - Абрам, ты чего не спишь?
    -Ой, Сагачка, я вот должен денег Изе, но не знаю где ж набрать их.
    Сара берет трубку и набирает номер
    - Але, Изя? Изя, Абрам должен тебе денег да? Так вот он тебе их не отдаст!
    И к Абраму
    -Спи Абраша, пусть теперь Изя не спит
    :D
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Или попало под руку :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Люди-вампіри...

    Інколи спілкуючись з деякими людьми відчувається втрата енергії....якесь обезсилення...апатія...що робити, якщо спілкування з такими людьми обмежити не можливо (н-д на роботі) ?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)