Як позиватися з провайдером!!!

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем demetris, 7 лис 2007.

  1. demetris

    demetris Well-Known Member

    Якраз готую документи до тої не зовсім приємної справи - вирішив і з кимось поділитися.:cowboy:

    Є кілька правил:

    До початку судової тяганини:

    1. Вирішіть для себе чого ви хочете досягнути. Інколи (в цивілізованих організаціях - часто) справа вирішується в досудовому порядку.

    2. Приготуйтеся, що всяке може статися, і різні суди (провайдерами зазвичай районні займаються) по різному розглядатимуть справу у часі.

    3. Пройдіть усі можливі етапи перед судом. суд - це крайня інстанція. крім того під час проходження всього необхідного - Ви зможете досягнути своєї мети - і нащо Вам той суд???

    Одже:

    Вам необхідно мати:

    1. Договір (його в ідеалі покажіть юристу ще перед підписанням, але перед судом - обов"язково, як нема змоги - самі уважненько почитайте, особливо щодо обов"язків та відповідальності сторін та розірвання договору)
    2. Квитанції про оплату (інакше - ви не клієнт, а голодранець)

    3-А. Зверніться з ПИСТМОВОЮ заявою до проваййдера, де коротко і конкретно вкажіть "шо сі стрєсло" і "шо я хочу". Зазначте в заяві, ТЕРМІН який даєте на виконання вимог (ну там 10 днів, чи 2 тижні - краще все писати у днях із зазначенням "робочих" чи "календарних"), а також слова типу "у разі невиконання вимог буду змушений звертатись за захистом моїх законних прав до провоохоронний (можна додати "та судових") органів". Зробіть копію - і на копії працівник провайдера повинен зазначити, що заява отримана. Вказати дату, П.І.П., посаду та підпис. в ідеалі - печатку, але без неї - це теж доказ. Це стосується будь яких інших заяв, що ви подаєте туди... про зміну тарифного плану, призупинення послуги тощо... щоб Ваша заява бува "не загубилася".

    3-Б. Не хочуть нічого писати на копії заяви? Голодранці! Тоді відправляйте поштою. Так теж цілком можна, ВАЖЛИВО: відсилайте рекомендованим листом та зробіть опис вмісту листа. Квитанція та опис - це документ, а, отже - доказ.

    До заяви додайте копію Договору та квитанцій про оплату - щоб знали "з якої це радості ми повинні з Вами розмовляти"

    Без виконання пунктів 3-а чи/та 3-б Вашу заяву можуть навіть не розглядати серйозно!!!

    4. Паралельно (до або після цього, можна неодноразово) зробіть запис у "книзі скарг та пропозицій" - це теж документ, а, отже - доказ. Надати її (згфдно закону) повинні на першу вимогу клієнта!!!

    5. Після того, як заяву не розглянули (або розглянули, а Ви свідомі, що Вас дурять...) можна звертатись в управління захистпу прав споживачів. Або особисто, або теж - поштою (вимоги до поштових відправлень - див. в п.3-Б.) Чому не варто одразу до служби любові до споживачів? Бо вони все одно Вас відправлять писати заяву до організації-кривдника. В них така процедура, що говорять тільки з тими, з ким інші не говорять.
    До заяви додайте копію договору, квитанцій про оплату та заяви до провайдера (щоб вони бачили, як Вас дурять) і (якщо є) відповіддю провайдера на вашу заяву. На ній теж має бути все зазначено6 реквізити, дата, посада, підпис. В заяві теж зазначте перелік того всього6 "до заяви додається: 1... 2... 3..."

    Паралельно до того всього бомбардуйте офіс дзвінками. мейлами та посиланнями на повідомлення на форумі...

    В 90% випадків на тому все залагоджується. Якщо ні - тоді пряма Вам дорога до суду. Відзначте, скільки у Вас на руках вже "матеріалів" для розгляду:
    1. Договір
    2. Скарга в "книгі скарг та пропозицій", чи скарга про відмову натати книгу скарг.
    3. Квитанції про оплату
    4. Заява до провайдера (з підписом про отримання), або квитанція та опис вмісту (якщо поштою)
    5. Скарга (заява) до комітету захисту прав споживачів
    6. Інше (якщо є)

    про судовий порядок - трохи згодом. Наразі сподіваємось на краще, бо суд справа неприємна. Хоча приємніше коли Ви на когось подаєте, ніж хтось на Вас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    якщо не секрет - якого провайдера стосується - і які претензії до нього?
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    Все гарно,як би не було ганджу з самої постановки питання.Подивіться ліцензії організацій ,яких ми в простонародді називаємо провайдерами.Чи хоч в однієї є записано провайдер-ПРОДАЖ ІНТЕРНЕТ -СИГНАЛУ (доступу до інтернету),аналогічно в клієнтських угодах. Так до чого це я ? Перш за все треба визначитись з термінами і предметом позову.А то як вимагати ту послугу(товар) який продавець не продає,і вліцензії на діяльність не передбачена(ний).....

    Додано через 3 хвилини
    і ще в догонку ....як будете оcкаржувати рішення керівництва фірми про непролонгацію клієнтської угоди? а нет Вам позаріз потрібен....
     
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    До іншої фірми звернутись.
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    Через цей нюанс мені казали, що можна вважати угоду з такими провайдерами недійсну взагалі. Таким чином нас дурять провайдери.
     
  6. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    AIRBITES
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=23508&page=41

    Я терплячий, але вони мене просто дістали...

    Додано через 2 хвилини
    Оце правильно, по нашому...
    В найгіршому (читайте - найдорожчому) разі є прови DSL, ADSL, SkyDSL...
    Всілякі там тарілочки чи радіосигнали тощо. Капітл треба вкласти - але потім тільки за реальні метри платиш і швидкість нічого.

    Якщо бідний - то платиш двічі за малу швидкість - Задарма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    а угода є?
     
  8. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    Аякже - «Договір про надання послуг підключення та доступу до глобальної мережі Інтернет та мережі AIRBITES.LVIV» № LV 2*** від * липня 2007

    Так там пише. Без договору - треба було б давити на совыть. А в мого "провайдера" нема на що давити...

    Додано через 47 секунд
    *совість* прошу пробачення

    Додано через 2 хвилини
    Так я ж і є "простонароддя" - мені можна.:radist:
    Чи Ви впевнені, що те, що ми п"ємо вранці є "кава"???:scare:
     
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    А Вам, що флешки не дали ? =)
    Мені дали. І я про них забув. Правда інколи вони мене згадуються ... =)
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    А мені не дали флешки, бо графі "від чиєї рекомендації" чи щось таке був вказаний той, хто порекомендував мені цього провайдера (не буду тикати пальцями, щоб мене тут не забанили). Я тоді була така рада, що до інтернету підключаюсь, що мені було не до флешки.. А даремно..
     
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    =) Він великий і зелений ? =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    :)

    Флешки не давли... я (Бог ще озуму не забрав) підключався на пробний - найдешевший пакет... попробувати. Спробував. Тепер буду судитись (ради сміху :))), а їм в копійчину влетить - хай пам"ятають)

    Хоча краще б за ті гроші взяв флешку...

    Додано через 1 хвилину

    Тоді мали дати місяць безкоштовно, не дали? Тоді теж не виконали умов "АКЦІЇ", - можете позиватися... :)

    Результатів може й не дасть (матеріальних), але досвід!!! Будете знати як себе оборонити наступного разу. Що, коли і як підписувати, а що ні, і таке все.
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    В скільки оцінюєте судові витрати(свої) і чи розраховуєте (при вирішенні питання на Вашу користь,вірогідність 1:100)покрити витрати компенсацією відсуджених у фірми сум?
     
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    А мені ніхто нічого за акцію не сказав.. Краще, б давали нет стабільно взагалі. І рахунки по підключеному трафіку, а не в 2,5 рази вищі!

    ------------------------------
    "Безкоштовний лише сир у мишоловці"
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    Тут справа не в грошах, а в принципі. Я можу собі дозволити їм подарувати сміхотворну суму авансу (57 грн.), але не хочу. Тим більше після обіцянок керівника установи!!!

    Щодо судових витрат - то це справа щодо захисту прав споживачів, згідно законодавства за неї податки і збори не стягуються. Послуги юриста за "пляшку пива". А якщо піде серйозна справа і преба буде витрачати час (читайте - гроші) мого друга юриста. То буду й ці витрати відсуджувати (за рахунок кривдника).
    Не сказав би. що шанси 1:100 (де ви таке взяли???), з практики (не знаю особисто, але те що чув) 2:5. А це вже щось.

    Крім того не сумнівайтесь. що їхні витрату будуть більшими. Сам штраф за утиск прав (згідно закону) тягне від 100 до 300 неоподаткованих м-мів. Це в межах 20-60 тис. у.о. Хабар, щоб не платити штраф - вдесятеро менший (але теж гроші, хіба ні?).

    Крім того матеріальні збитки (послуги інших провайдерів, СвітОллайн, задарма) доведені (роздруківки номерів з укртелекому, картки і чеки до них). Тягнуть за цей час на 200-300 грн. Моральні збитки (отут вже можна говорити про 1:10, а не 2:5) десь теж до 10 000 грн. (реально розраховую відсудити до 1000грн., з досвіду).

    Щодо вартості юриста - то в межах 200 у.о. (за рахунок відповідача!), проте в мому випадку - 2х0,5л :)

    Додано через 3 хвилини
    Я серйозно - пишіть заяву і скаргу в комітет. Це все можна поштою, не треба свого часу гаяти. Хіба два листи рекомендовані і ксерокс...

    А моральне задоволення вас задавить. Звертайтесь - проконсультую.
    Якби коден свої прававідстоював, то не треба було б "мати дві-три лінії". І флудити стільки гілок на форумі через не етичний бізнес.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    Мені вже пізно воювати з повітряними млинами,....і Дульсінеї в наш час перевелися.
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    Вже втретє Ви наводите цю астрономічну суму,з якого розміру неоподаткованого мініміму Ви виходите(нормативний документ ,якщо можна посилання в неті)

    Додано через 12 хвилин
    "Судам необхідно враховувати, що запровадження Законом
    № 889 податкових соціальних пільг не впливає на розмір
    покарання й адміністративного стягнення у виді штрафу, якщо він
    визначений у відповідних санкціях у неоподатковуваних мінімумах
    доходів громадян.

    Якщо норми інших законів містять посилання на
    неоподатковуваний мінімум, то для цілей їх застосування
    використовується сума у розмірі 17 гривень".(Постанова пленуму Верховного Суду України від 28 травня 2004 року № 9) http://www.pard.kiev.ua/cgi-bin/start.php?menu=1&page=12&part=7&doc=597

    Додано через 26 хвилин
    відповідач має всі підстави на відшкодування моральної шкоди.

    Але суддя виносить рішення, яким визнає договір про надання послуг зв’язку недійсним, а в частині відшкодування моральної шкоди Коволю Є.О. відмовляє.http://www.minjust.gov.ua/0/5947

    Додано через 28 хвилин
    Скільки років Вашому юристконсульту і скфльки років професійного стажу.Туть на Форумі вже один такий юристконсульт був,пудрив мозги дєвочкам
     
  18. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Як позиватися з провайдером!!!

    :radist:
    :radist:
    Про "дєвочок" - це Ви дарма...:beee:

    Щодо всього решта - то розрахунки вказую для позову. А позов для того, щоб отримати моральне задоволення від "тяганини" з капіталістами-провайдерами (які, як Ви зазначали й ліцензії часто не мають).

    Щодо дульсіней - то "шота я не поняв":no:
     
а де твій аватар? :)