Як позбавитися голубів

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Мих, 2 тра 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, нема вже терпіння. Хто підкаже, як подолати нашестя тих щурів на крилах. Дістали!!!! Подвіря галять, псєчу буду гадять, гойдалку, лавку - все! Витіснили інших птахів. А найгірше - дах будинку. Голубине лайно виїдає металочерепицю.... У кого є які ідеї?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Щось колись чув про "лякалку" з записаним криком сокола...дешево, екологічно і гуманно...а голуби спокійно собі срають в сусіда :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Є перевірений спосіб. Але він достатньо садистський. Якщо любите птахів, якщо на подвір"ї гуляють діти (та і взагалі бувають вразливі люди), то спосіб неприйнятний
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кажіть, не гарантія, що застосую!
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 1
  7. tea man

    tea man 茶人

    В мене голуби жили на горищі(будинок в центрі). Позбувся досить просто: понатягував сітку на всі відкриті віконця. Тепер вони живуть на сусідніх будинках:)
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    В Польщі вздовж автотрас часто встановлені паркани для зниження шуму. Встановлені там, де близько до траси є житлові будинки. Місцями ці паркани НЕпрозорі, а місцями прозорі. Так от - на прозорих зображено контур хижого птаха. Вважається, що це відлякує всіх інших птахів.

    Спробуйте десь над своїм подвір"ям також вивісити силует хижого птаха.

    птахи.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кажуть, міські птахи небояться хижих птахів... відвикли....
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я б взяв пневматичний пістоль або рушницю і стріляв свіжу дичину щодня на борщ

    Пістоль маю, можу якось заїхати, разом постріляємо. Борщ поділим хто скільки настріляв
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Але ж ті прозорі паркани і в містах ставлять. Оте фото, яке я виставив, я зіскріншотив з панорам в Гуглмепс, конкретно - місто Перемишль, пару сот метрів на схід від вантового мосту через р.Сян.
     
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В набивають спеціальні рейки із дротиками там де вони сідають. І вони на будинку не селяться і не сідають. Проста рейка із дірками щоб прикрутити і з неї виходить безліч гострих дротів в різних напрямках. Дроти десь 10 см. довжиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я то бачив багато разів. То, щоб птахи не розбивалися до шкла. Я їх не ставитиму.:)
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Голоби то фігня, а от як білки позбутись? Завелись в нас тепер білки в селі, і все б нічого, але маю пару кущів фундука, то холєра того року певно з 70% урожаю перемарнила, і така нагла шо чуть не в сраку копнути її треба щоб втікла, то то одна була, а тепер вже штук 5 скаче....
    Вбивати шкода, може теж якісь крики хижаків + датчик руху?
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. maHnat

    maHnat Active Member

    Після того, як в нас завелись білки (пара) і обнесли мені крім фундуку також і сливу з абрикосом, позичив воздушку і відвів душу.



    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Розказувала недавно одна тьотка, з полтавщини, каже в них якесь нашестя білок, зжерають все моркву, буряки, фрукти, горіхи, і стільки їх розвелось шо "аж коричнево кругом"...
    Шось навіть не віриться шо таке може бути...
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    В нас білок більше ніж горобців,тількі в нас вони сірого кольору
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чим вони харчуються?
     
  19. maHnat

    maHnat Active Member

    При такій кількості білок на перший план виходить питання " а що ними харчується". :)
    От його, те що бІлками харчуєтсья - тре розмножувати і заохочувати.
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я білками харчуюсь.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)