Як обрати ГБО?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем DanaF, 21 сер 2017.

1. DanaF

DanaF New Member

р е к л а м а
    Привіт усім!Потрібна порада!Попалась машинка: Lanos 2006 года («поляк»,170 тис. пробігу) Авто потрібно в цілому для роботи, часто катаюсь по місту та області. Для економії порадили поставитити ГБО, але гадки не маю, яке краще підійде до марки машини. На СТО сказали придбати ГБО Compact, підійде зі слів автослесарів. Але я вирішила краще порадитись. Може хтось підскаже, як краще. Не хочу щоб мене розвели, бо я дівчина!

2. manur

manur Well-Known Member

28 літ і досі ?..............

• Смішно Смішно x 2
  3. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

@manur, ви такий прикрий чоловік шо капєц... :)
    От прийде до вас в сім"ю чужа дитинна - їй не позаздриш, замучите своїми придирками :ireful1:

• Подобається Подобається x 1
  4. manur

manur Well-Known Member

5. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Ой лі?:scratch_one-s_head:

За стільки років кожного можна роздивитися :)

• Подобається Подобається x 1
  6. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Подивіться на ціну газу на заправках. Може, вже нема сенсу в ГБО?

7. Darinka

Darinka миється в бані

Думаю еще есть смысл,зайдите на другие сайты и присмотритесь по ценам ГБО

8. Letova

Letova миється в бані

Замовте в інтернеті ГБО так дешевше вийде і проблем менше

9. solovej

solovej New Member

Добрый день. Не могу не согласиться что ГБО еще актуально, на днях сделали покупки в интернет магазине Датчик уровня газа в баллоне: купить датчики уровня газа в Киеве, Харькове, Украине . Заказывали датчики уровня газа, покупку получили в течении 2 дней + полезные консультации от менеджера )

10. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Хто б ще сказав, що то воно таке ГБО?
    Я коли прочитав про балон з газом та про датчик, то зрадів, що й собі треба на балон. А то привозять той газ , а в балоні хлюпається.... Кажу шефу - слухай, дай повніший, дам пляшку... Ледь прикатав той балон до комори, бо не міг підняти... Цілий рік палю ним. А був би датчик - я раз, і скажу: А йдино сюди, коханий, я щось тобі покажу...)))

11. manur

manur Well-Known Member

Газо-балонне обладнання. Аби самохуд на газі їхав, а не на бензині чи солярі.

12. Коммунарец

Дякую. Хтів ще запитати шось, але зрозумів, що самохуд то є самохід. Якби було КіП і РЕА, то зрозумів би, а то асоціація з ГМО була якась, з переляку.

13. alokka

alokka Member

Конечно подойдет, даже не сомневайтесь, тем более намного экономнее ездить на газу, я пару лет назад установила на свой автомобиль гбо, живу в селе, поэтому ездила на сто Киев , парни всё быстро сделали, примерно за год такая покупка полностью себя окупила, а газ сейчас гораздо дешевле чем бензин.

14. KarinochkaJor

KarinochkaJor миється в бані

краще знайди сто, яке займається встановленням гбо і вони вам самі виберуть яке підійдуть для ланоса

15. tzin

tzin Member

16. Коммунарец

Знайшов в новій українській газеті про ГБО

[​IMG] [​IMG]

а де твій аватар? :)