Як накачати прес?

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем yudzuk, 22 тра 2015.

  1. yudzuk

    yudzuk New Member

    Доброго дня! Досить багато років займаюсь в тренажерному залі, з яких 2 роки професійно, тобто я виступаючий спортсмен з 2013 року. Досить часто приходячи в зал, я бачу картину як товстий "мужик", чи звичайний худий хлопчага по годині, а то й півтори трудяться над своїми м'язами живота з надією на те, що вони заставоять цим свій прес релєфитись і рости! Це дуже велика помилка! Даю вам 100%, що ніхто,ще " ненакачав" свій прес завдяки такому методу тренувань.
    То ви все ж таки цікавленні як зробити на собі всі 6 кубиків. Все не так просто як здається, за основу цього лягає правильне харчування, воно складає 80% вашого успіху. Дуже часто до мене підходять люди в залі і задають це ж саме заїзджене запитання, "як зробити так, щоб в мене був прес? ". На 100% таких запитань я даю відповідь одним словом " ніяк", тому що вони і близько неусвідомлюють, що прес в них є, тільки він ретельно схований за жировим слоєм, і варто їм почати правильно харчуватись поглинати в основному своєму меню білкову і здорову їжу і витрачати більше калорій ніж вони "наїдають" і до цього добавити трішки фізичних навантажень як майже одразу ви відчуєте результат, якщо дотримуватись цього, то я впевненний, що через місяців так 3-4, ви зможете побачити свій пресс, гарантую, що ви будете раді, що приклали такі мізерні зусиля і за таку ціну придбали своє щастя, від вас підуть всі комплекси, ви станете більш компанійним і впевненним у собі, + до цього ви отримаєте здоровя та довголіття. І скільки би не говорили усілякі реклами типу: купи чудо таблетки і отримай супер прес" чи "завдяки цьому тренажеру вас буде 6 кубиків".... Маячня... Тільки так як описано вище, далі вибір за вами купляйте таблеточки і збагачуйте тільки прес тих які його продають, або ж починайте прикладати зусилля!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    А шо толку з пресу якшо дрищ))) Масу піднабрати треба, а тоді сушитись)
    Ну але суть правильна, пресу нема, бо його не видно за салом.

    До того ж практично всі інші базові силові вправи достатньо напружують м"язи живота щоб тримати прес в тонусі, тому навіть не завжди варто приділяти йому окрему увагу. До того ж розкачаний прес збільшує об"єм талії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. yudzuk

    yudzuk New Member

     
  4. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    А ще треба розвіяти міф про те як жир переводять в м"язи)))) Це взагалі дуже круте твердження))
    Часто повні люди йдуть в зал і кажуть що є достатньо жиру і треба перегнати в м"язи, але це нонсенс. Похудання це один процес, набор маси зовсім інший. Для одного і другого методу треба їсти часто, тільки різної їжі. Хто худає - виключати вуглеводи і їст малокалорійну їжу. Хто набирає включати вуглеводи, але тут вже все залежить від нтенсивності тренувань і т.д. Також треба налягати на білкові продукти, щоб набирати суху масу, а не те саме пузо.
    Не можливо худати і набирати мязову масу одночасно. Таке можливо тільки за допомою спец препаратів типу гормону росту.

    Доречі, для тих хто займається і хоче схуднути можна поприймати якесь спорт харчування. Той самий Л-карнетин, ефективність тренувань зросте і прискориться процес спалення жиру. Але всякі жироспалювачі класу термогеники і т.д. я б не рекомендував, якщо у вас серце не треноване і ви ніколи не займалися спортом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. yudzuk

    yudzuk New Member

    Влучно сказано, дуже часто чую таке запитання, виключати вугливоди звичайним людям непросто, набагато легше їх вкорочувати по-чучуть! Плюсь до всього харчування, я б радив додавати корисних жирів, таких як омега-3, омега-6
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Простыше написати що це мають бути рослинні жири і жири морепродуктів, ато тут не всім ясно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nellykiss

    Nellykiss Member

    Потрібно качати пресс регулярно і тоді все буде добре і буде результат
     
  8. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Ага)) Качайте качайте, талія тіки ростиме і все)
     
  9. Я качаю прес тільки після пробіжки. І дійсно: треба качати регулярно, часто і до відмови.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Думаю... покачаю собі прес.. Ліг на підлогу... задумався... заснув... снится, що качаю прес.
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Російське "до отказа" не завжди буде українським "до відмови". Не довіряйте на всі 100% тирнетівським перекладачам)))
     
  12. yudzuk

    yudzuk New Member

    Дурня)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vasyok

    Vasyok Active Member

    Увєрєн? От дядя стверджує що можна
    https://www.youtube.com/channel/UCArp-htBe_V1V-1QKG7cM_w


    View: https://www.youtube.com/watch?v=tWh1AK6ivbo
     
  14. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Ну кожен шось розказувати має) В кожного різний гормальнальний фон, різна генетика різний метаболізм. Пробувати треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. kym

    kym Well-Known Member

    Маю компресор.... можу накачати кому треба прес.... задешево)))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    І я качаю прес)Але дуже важко для мене відмовитись від солодкого і свіжого хліба.Це єдині 2 речі,які мені постійно заважають(але я стараюсь)І я знаю,що тільки через них не буде бажаного результату.А ще питання чи правда,якщо качати косі мязи,то у дівчат пропадає талія?
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо, накачали?
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ага;)І ще багато чого підкачую:cools:
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще шо накачали?
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    та все по чуть-чуть:mocking:
     
а де твій аватар? :)