Як ми практикуємо служіння.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 15 чер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Неправда!
    То ви так думаєте, що всі, а насправді лише ті, які по сей день від апостольських часів мають оце рукопокладство.



    Даяно, у вас проблеми? Я вже про це 100 раз писав. Ви, яко душа нерукоположена не можете вказувати, навчати, радити кому сьогодні рукоположені мають передавати Святого Духа, а кому ні. Ніде в Біблії не суперечить передачу Святого Духа священнослужителям. Ніде! Тобто порушень у тому питань нема, а те, що вам хочеться... а кого то цікавить?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ніхто, бо вам так ся хоче, чи як?

    А ви хоть раз читали Символ віри? Навіть там, у цій молитві про це говориться, а цю молитву більшість традиційних християн промовляють щодня.
    Але там нема обману, типу люди, кінець світу у такому - то році, такого ти числа. Нема піару.

    Цікаво почитати як керівники з Брукліну пояснюють свою промахи з кінцем світу. Кажуть, що ви нас не так зрозумили?:cowboy:

    ---------- Додано в 12:33 ---------- Попередній допис був написаний в 12:30 ----------


    Найкращий - з Брукліна. Постійно вводить в оману.
     
  3. sitech

    sitech Well-Known Member

    Дійсно, організація Єгови не підтримує таку ідею. Можливо раніше вчення світу мали вплив на дослідження Біблії, але на сьогоднішній день вся Біблія відкрита для розуміння. Святий дух Бога допомогає відкривати як істину, так і вчення які не походять від Бога.
    Наприклад, святий дух відкрив, що вчення про вічні муки, крещення немовлят, троїцю, вічний дух, який продовжує життя після смерті людини, наслідування язичницьких традицій, які вкорінилися в християнскькому світі не мають біблійної основи.

    ---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:21 ----------

    А що у вас в Брукліні? Це що, наслідки Радянскької ідеології, шпіономанії?
     
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Я б ніц тут не коментувкала, але форум вимагає 10 знаків повідомлення.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. sitech

    sitech Well-Known Member

    Дякую, що ви відповіли на мій пост, але, прочитавши всю Біблію можнна зрозуміти, що Бог обіцяє воскресіння вірних йому людей, але Біблія нічого не каже про життя після смерті людни. Наприклад, в Біблії нічого не розповідається що друг Ісуса Лазар відчував після своєї смерті, але вона говорить, що Ісус воскресив Лазаря на третій день.
    В іншіх місцях Біблії сказано, що душа - це сама людина. Тобто, душа їсть, спить, має кров та може померти (Єз. 18:4: Лев24:17, 18; Еккл. 3:19; 12:7....)
    Для всіх нас є обіцянка Бога, підтвердженна Ісусом Христом: "Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду."
    (Від Івана 5:28,29)
    Виходить, що учні Христа вірять у воскресіння, інші - в позагробне життя після смерті тіла.
     
    Останнє редагування: 25 лют 2012
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ще раз попрошу, перечитуйте уважно те, що самі цитуєте:
    Ви самі собі щось доводите...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. sitech

    sitech Well-Known Member

    Я читаю уважно, але все одно дякую вам, що ви стараєтесь бути пильними.
    Люди, які проявляють вірність Богу Творцю, мають надію на вічне життя на землі. Таку ж надію мав Адам, яещо б не згрішив. Адам не повинен був трансформуватись ні в квіточку, ні в котика, ні в бесформенну енеритичну субстанцію, яку дехто називає душею, що відлітає вд тіла після смерті. Нажаль багатьох, Біблія нічого не вчить такого.
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    п.Coffe, вірно зауважила- ви спочатку сказали, що віра в життя після смерті- це язичницька традиція, а потім привели цитату з Івана 5:24 , котра повністю заперечує це ваше висловлювання і доводить протилежне...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Пане sitech, я більш цинічної неправди ще не бачив серед тих, хто тлумачить Святе Письмо, ось вам цитата з Біблії:

    Один чоловік був багатий, і зодягався в порфіру й віссон, і щоденно розкішно бенкетував.
    Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий,
    і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому…
    Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали.
    І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його.
    І він закричав та сказав: Змилуйся, отче Аврааме, надо мною, і пошли мені Лазаря, нехай умочить у воду кінця свого пальця, і мого язика прохолодить, бо я мучуся в полум'ї цім!…
    Авраам же промовив: Згадай, сину, що ти вже прийняв за життя свого добре своє, а Лазар так само лихе; тепер він тут тішиться, а ти мучишся.
    А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас.
    А він відказав: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого,
    бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання!
    Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх!
    А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються.
    Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!

    Як бачимо, пане sitech, вони двоє вмерши - не зчезли зовсім, як ви нам тут малюєте.
     
    Останнє редагування: 26 лют 2012
    • Подобається Подобається x 3
  11. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    В п`ятницю у Катедрі на Хресну дорогу по центру храму виклали силует вервиці з білих кружечків. За кожною молитвою на кружечок ставилась запалена свічечка. До кінця дійства вервичка вся світилася. Так було красиво і зворушливо :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тобто? Ті, хто не дасть відповідь - не поважає Біблію?

    У вашій організації ваша посада часом не провокатор?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та? то поясніть що таке священство за Новим Завітом і за Старим Завітом згідно Біблії, а то щось оперуєте поняттями, які в Біблії не визначені.
     
  14. sitech

    sitech Well-Known Member

    Я вибірково пройшовся по темах та побачив одну тенденцію, в наслідок чого в мене виникнуло одне суттєве запитання до всіх, кому далеко не байдуже все те, про що говорить Біблія. Я дуже вас прошу підійти до мого питання серйозно, не опускатися до безглуздих балачок та жартів. Дуже часто, коли люди говорять про релігію, вони використовують слово “Євангелія”. Це слово відомо більшості населенню всієї землі, якщо не кожному. І це не дивно, адже його промовляв Ісус Христос, Божий Помазанець, а також його учні. Але чи всі вкладають в те слово одинаків зміст. Будь ласка, а ви що думаєте з цього приводу, що означає це знайоме вам слово?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [
     
  16. Leri

    Leri Well-Known Member

    у нас в Церкві декілька тижнів назад відбулося рукопокладення.
    Моїх дуже близьких друзів рукопокладали на дияконів та дияконис
    перед тим було багато місяців молитов та постів, щоб кожен із них вийшов і перед зібранням у твердій вірі посвятив себе на повне служіння Господу до кінця життя.

     
    • Подобається Подобається x 4
  17. sitech

    sitech Well-Known Member

    Біблія говорить про те, що жінка може бути служителем збору? Я в перше таке чую, а ви?
    Хм, до речі, а до якої домінації ви себе відносите?
     
  18. Leri

    Leri Well-Known Member

    дивно... де ви таке бачили?

    я в Біблії бачила ось таке

    1 Поручаю ж вам сестру нашу Фіву, служебницю Церкви в Кенхреях,
    (Рим.16:1)

    а в грецькій мові вжито слово

    1 sunisthmi de umin foibhn thn adelfhn hmwn ousan [kai] diakonon ths ekklhsias ths en kegcreais (Ro.16:1)

    dia/konov диякон, слуга, служитель; а тж. ж.р. диякониса;

    що в російському перекладі звучить як

    1 Представляю вам Фиву, сестру нашу, диакониссу церкви Кенхрейской. (Рим.16:1)

    а що до конфесії - особисто я відношуся до Євангельської Церкви
    але не знаю чому, у Греко-Католицьких та навіть Православних Церквах (МП) зустрічала випадки коли жінки у Богослужінні приймали на себе служіння диякона

    рік назад, у моїй сім'ї трапилося горе, загинув молодий хлопець і його ховали у Православній Церкві (МП) усю дияконську службу вела жінка-диякониса

    також і в Католицьких Церквах я зустрічала такі випадки
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    налякали ви мене, Лері.

    У католицькій та православній церквах є поняття диякона, а є поняття дяка. То є різне. Диякон може бути лише чоловік, а дяком може бути як чоловік так і жінка. Дяк не має посвяти у священство. Диякон - перша ступінь священства, (потім протисвітер, єпископ).
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Диякониси теж мали місце в служіннях католицьких і православних церков, щоправда згодом це плавно перейшло в жіноче монашество.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)