Як краще купувати: через інтернет чи звичайним способом?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем tato, 18 січ 2012.

?

Який магазин ви вибираєте за рівних умов?

  1. Інтернет магазин

    66,7%
  2. Звичайний магазин

    33,3%
  1. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    дешевше часто означає неякісне. Я наприклад зараз заплачу фермеру, ніж до старості платитиму фармацевту
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    платіть як є чим..
     
  3. amaksimova

    amaksimova миється в бані

  4. Fon

    Fon whom how

    впринципі зараз покупки одягу в інтернеті розходяться як покупки мняса і молока на базарі: жінки беруть і радять або не радять своїм подругам.
    якщо купувати техніку через інтернет магазин, то є ризик отримати відразу брак - а це попадалово на гроші за доставку. я коли ноут купував, то дикий працівник нової пошти взагалі відмовився приносити посилку поки не перерахує гроші, хоча я йому пачкою перед носом махав. мені цікаво якби там цегла була чи віддав би він мені гроші чи прийшлось би його бити і забирати :)
    в магазині ти річ трогаєш руками, кусаєш на зуб, облизуєш і читаєш мантри. але магазин бере з тебе бабло за аренду, зарплату працівників, бухгалтера і 200-300 процентів націнки товару.
    я думав що магазини в центрі дуже жадні, продають мешти по 3000 грн, а на базарі такі були 700-800. виявляється ті мешти стоять в просторому величезному залі в центрі міста, ну там однієї аренди на 3 пари базарних капає.

    купував годинник, рахував - мінус аренда, мінус прибуток, мінус мито і ше купа мінусів, так не 300 долларів, а 50 виходить :sad:

    оптимально купувати в інтернеті, за умови безкоштовної доставки, є деколи такі акції. ще я шукаю котрий магазин (типу мобіманія) має інтернет магазин, де можна замовити товар, але забрати в магазині. там вже можна потрогати і поміняти якщо не підходить.

    я за інтернет, але з хорошими відгуками, де є контроль якості, а не з китайського контейнера на склад :)
     
  5. vayn

    vayn Active Member

    я ЗАінет магазин, чрму:мала вартість оренди чи купівлі приміщення, малі затрати на опер діяльність, нижча в звязку з цим ціна, менша кількість робітників та зп і податки з ними..
    купував все, від ручок в алі до плать жінці та посудомийних плит...
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    hotline.ua/yp/27343/reviews/ Фокстрот поганий інтернет магазин !
     
  7. texizol

    texizol New Member

    Компания ТехИзол занимается производством и поставкой
    изоляции для труб во Львове.
    Звоните теплоизоляция для труб 0503529299
    для теплоизоляции тепломагистралей , централизованных городских трубопроводов,
    тепловых сетей, систем горячего водоснабжения
    утеплитель для труб во Львове с рабочей температурой -200°С до +1000°С;
    Купить изоляцию для труб в Днепре
     
  8. iso

    iso Well-Known Member

    А +1000°С Ви не прибрехали малость?
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Декілька разів купував в китайців.
    Все нормально проходило.
    А от з нашим Comfy вийшла халепа.
    Вони всюди пхають свою рекламу, але я не дуже на неї звертав увагу.
    А тут просто чудо, те що я шукав і по смішній ціні.
    Я, звичайно, не повірив, поїхав в магазин, той що на південному.
    Кажу, що в них помилка на сайті, вай фай камера не може коштувати 135 грн. А вони зовсім серйозно відповідають, що ніякої помилки нема, замовляйте і 20- го січня отримаєте.
    Я замовив. Звичайно, посилки я не отримав. 22-го зателефонувала якась працівниця, почала вибачатись і вішати мені лапшу на вуха, що товар вже проданий.
    Це мене дістало і я написав їм електронного листа з вимогою вказати причину, за якою я не отримав замовлений товар. Ще й пригрозив, що буду скаржитись в організацію захисту прав споживачів за те, що вони розповсюджують недобросовісну рекламу.
    Зараз телефонують, вибачаються, але причини назвати не хочуть.
    От я і собі думаю, мабуть таки варто поскаржитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Корисно. Візьму до уваги.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Технічно як то виглядає? Оплата, доставка, терміни, курс?
     
  12. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Простіше, ніж я собі уявляв.
    Першою моєю покупкою був захисний чохол для смартфону.
    Вибрав, на мою думку, самий дешевший, натиснув кнопку оплатити, потім вроді ще раз підтвердив і все.
    Звичайно перед тим зареєструвався на сайті АліЕкспрес, вказавши всі потрібні дані.
    Сам товар я шукаю на компі, а замовлення роблю програмою з телефону, там ще якась знижка є.
    Оплачував зі своєї зарплатної картки, там воно якось само переводило то в валюту, навіть вигідніше, ніж я б сам міняв гривні на долари.
    Перед підтвердженням оплати видно скільки в гривнях коштує товар.
    Може мені повезло, але перше моє замовлення добре відстежувалось, і прийшло за два тижні. Вже наступні, по-різному. Деякі не відстежувались, але отримав всі. Найдовше чекав три тижні.
    Досить цікава забава. Знаходиш щось дуже дешеве, і вже ніби можна замовляти, як тут, дивишся, сама доставка може коштувати більше, ніж коштує сам товар. Тому треба троха "полазити" в пошуках доброї ціни. Є доставка безкоштовна, а буває, що треба за доставку заплатити, але в сумі виходить дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То цікаво...тим більше що я знаю реквізити тестевої пенсійної картки :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Ще залишилось вговорити тестя, щоб підвищив ліміт на оплату в інтернеті, бо по-замовчуванню, він невеликий.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я знаю, я в Фейсбуку на 10 доларів нарекламував, а там ліміт в долар, чи два, то вони досі есемески шлють :)))
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тестеві :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 2
  17. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Ще я "надибав", десь на eBay є така штука, як аукціон.
    Сама програма на інгліш, але то не проблема.
    Там продають, починаючи з 99 центів, і відведений певний термін.
    Можна додавати по декілька центів до ціни.
    А ще є така штука, як товар продається за якоюсь ціною, а я можу запропонувати свою ціну.
    Зараз, власне, пробую купити за 12 баксів (починав з 10) товар за який просять 21 бакс.
    Залишилось щось 15 годин. Більше пропозицій я не бачу.
    Але до кінця всіх правил я не знаю. Чи продавець може зняти пропозицію, чи мусить продати я не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Василь Бабичдо Varta1 - Варта1 ГО"Варта1" varta1.com.ua

    9 хв. ·
    Доброго дня. Будьте уважні. Мій «улюблений» епіцентр. Взяв клей для шпалер, ціна на ціннику і на класі зовсім інша, на покупку і повернення своїх коштів потратив близько півтора години. Якщо я б купляв більше товарів, то можливо і незамітив би цього.

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    А у мене навпаки. У відомому інтернет магазині замовила новій монітор по акції (не буду давати назву). А в Comfy цей монітор на 400гр. дешевше. На наступний день зробила скасування і замовила в Comfy. Дуже задоволена
     
  20. Annastasiya

    Annastasiya New Member

    Я останнім часом віддаю перевагу інтернет замовленням. Із останніх моїх покупок, це: одяг для дітей, зокрема куртки та кросівки, та тканина для рукоділля в Босфор текстиль.
     
а де твій аватар? :)