Як краще купувати: через інтернет чи звичайним способом?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем tato, 18 січ 2012.

?

Який магазин ви вибираєте за рівних умов?

  1. Інтернет магазин

    66,7%
  2. Звичайний магазин

    33,3%
  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    От такий маркетинговий хід))
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вибираю магазин.

    От придбав я телевізор.

    півроку пройшло - гавкнув.

    Привіз у Самсунг. Гарантія є? Є.
    Глянули, гарантія Сербська.
    Плати бабло.

    Фірма, що купляв - з Дніпропетровська. Телефонів юш нема. У гарантію підчас отримання не вчитувався - не прийшло в голову таке читати.

    От і маєш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Як знаєш англійську, докладний лист з фотографіями на головний сайт самсунга і на всі доступні мейли в копію. 50 на 50 шо поможе, та й скорше ніж навіть через офіційного ділера. Фірма солідна, лише заради куланцу можуть повністю відшкодувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    От тому і техніку я чомусь боюсь купувати через інтернет.Дуже хочу мультиварку і ніяк не можу оприділитися де краще взяти.Може хтось порадить ?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Польщі.


    Спеціально порівнював ціни.

    Кросівки ЕККО

    Розетка 5650 грн. знижка 700 грн = 4950 грн. Польща 299 злотих( до 2000 грн.) Переплата під 3000 грн., нє хіло.


    Обектив Кенун

    Розетка 39 000 грн. Польща: 25 000 грн. Переплата 14 000 грн.

    Висновки робіть самі.
     
  6. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    Мих, я правильно зрозумів - мова про покупки в польских офлайн склєпах? Тобто треба з’їздити, перетнути кордон? Цікавлюсь, бо для східняка поїздка до Польші не є чимсь буденним.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні-ні.

    Інтернет магазин з Дніпропетровська. Я так зрозумів, вони контрабасом ввезли мій телевізор в Україну і продали мені, тому нема української гарантії.

    А що до інших товарів, про які писав,там є різне і інтернет магазини і звичайні магазини. Тобто так, тре їздити і перетинати кордон.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В такому випадку чи не дешевше буде напряму з Китаю замовляти?
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой а я недавно попала на гроші через ОLX.Розвели як пачку юппі:facepalm:то просто капець якийсь.Тепер точно через інтернет замовляти буду тільки у провірених продавців..Я шокована:sad:
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А що саме сталося, можете детальніше написати, щоб нас не розвели так само як вас!?
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Скорее всего на предоплате. Предлагают очень привлекательный товар (цена ниже чем у конкурентов), просят внести предоплату, полную или частичную, и исчезают. Надо "не жлобиться", и соглашаться только на отправку наложенным платежом "Новой Поштой" или другой курьерской службой, + обязательно обращать внимание на длительность существования аккаунта продавца и другие его объявления, если они есть. В случае с Аукро - на репутацию по отзывам.
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    ой краще взагалі не буду починати цю тему...Бо зараз знову буду нервуватисьdiablo:Що можу вам сказати купуйте товар тільки тоді,коли ви його вже побачили...:cry:
     
  13. Gannili

    Gannili Member

    А як важаєте, пуль до телевізора можливо купувати через інтернет? Бо свій зломався, а на пошуки по аматорським магазинам нема коли ходити)
     
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Підіть краще на радіоринок.Там набагато дешевше і зможете поміняти,якщо не підійде.Краще потратити трошки часу,ніж купити якесь ге...або взагалі не купити:)))Суджу по собі;)
     
  15. vidludnik

    vidludnik миється в бані

    Переважно купуємо в інтернеті. Нещодавно купили через інтернет телевізор LG, за якістю картинки все ок, єдине що зламався пульт позавчора, в ремонті відмовили, так як не підлягає ремонту вже(( Тому теж зараз розглядаємо покупку пульта, думаємо вже над універсальним, тобто наскільки я розумію його можна використовувати відразу до декількох телевізорів, що нас дуже влаштовує.
     
    Останнє редагування модератором: 1 кві 2015
    Reason for edit: Реклама на форумі платна
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Зараз доставка така дорога що дрібниці вже краще брати в реалі :dntknw:
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    нащо вона вам ? то сама звичайна каструля тілько замість газу в неї вставили " кипятильник" ( умовно назвав).
    Індукційну плиту купить! а як мультиварку то тільки із функцією Скороварки - інакше сенс в чому ?
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Так так тільки таку)Дуже хочу її,там такі смачні страви виходять,омлет,запіканка,ням-ням))
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ото комусь пощастить \ пощастило
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє, краще на базар чи сільпо, там дешевше..
     
а де твій аватар? :)